Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)

Název titulu:Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly  (13x)
Originál:Pirates of the Caribbean: THE CURSE OF THE BLACK PEARL (USA, 2003)
Katalogové č.:1003062
Formát:Blu-ray
Kategorie:Dobrodružné filmy, Dramatické filmy, Fantasy filmy
V prodeji od:12. 2. 2010
Dostupnost:do 3 dnů  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (10,23 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (11,37 €)
Ušetříte:30 Kč (1,14 €)
Blu-ray recenze
 
Zvuk:
  • DTS-HD Master 5.1-ES anglicky  
  • Dolby Digital EX 5.1-EX česky  
  • Dolby Digital EX 5.1-EX maďarsky  
  • Dolby Digital EX 5.1-EX polsky  
  • Dolby Digital EX 5.1-EX turecky  
Titulky:anglické pro nesly., anglické, arabské, bulharské, české, hebrejské, chorvatské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké
Délka:143 min.
Hrají:Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy, Jonathan Pryce, Mackenzie Crook, a další >
Režie:Gore Verbinski
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly (BLU-RAY)

Pod pirátskou vlajkou vzhůru za dobrodružstvím. Odvážní korzáři, půvabné dámy, spousta rumu a velký poklad Aztéků. Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa (Johnny Depp) nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství.

Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu (Jonathan Pryce) okouzlující dceru Elizabeth Swann (Keira Knightley). Její kamarád z dětství Will Turner (Orlando Bloom) se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington (Jack Davenport). Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo. Posádky obou lodí se vydávají vstříc vzrušujícímu střetnutí s Barbossou na tajemný ostrov Isla de Muerta. Když pak pozvednou své meče k souboji s obávanými piráty Karibiku, je v sázce Jackova pomsta, Černá perla, zapomenutý poklad, zlomení kletby nad Barbossou a jeho posádkou, osud britské námořní flotily a v neposlední řadě také životy našich statečných hrdinů.
 

 

Dne 2.1.2011 jsem pro Vás otestoval blu-ray film PIRÁTI Z KARIBIKU: PROKLETÍ ČERNÉ PERLY

Testováno na sestavě:

BLU-RAY přehrávač:PIONEER BDP-LX53  Více informací o PIONEER BDP-LX53

Přehrávač je postaven na základě rigidní konstrukce šasi a velké pozornosti k detailu, což se projeví prvotřídním zážitkem ze sledování Blu-ray, ovšem ani zvuková část nijak nezaostává. Integrace vysoce kvalitních součástek zajišťujících opravdu mimořádně zvukově zajímavou reprodukci. Šasi BDP-LX53 je stavěno jako „Armoured Chassis Concept“, tedy cosi ve smyslu obrněného zařízení, šasi je zpevněno vloženým plátem uvnitř skříně a dosahuje tak výrazného snížení vibrací, což se projeví ve špičkové reprodukci. Navíc byly přidány zlacené terminály.

HD zvuk - Díky přímému vestavěnému dekódování HD zvukových formátů, nabízí přehrávač nejvyšší možnou kvalitu přehrávání. Jásavé barvy a dokonale přesná reprodukce obrazu ideálně doplňují digitální audio formáty pro vysoké rozlišení DTS-HD Master Audio Essential a Dolby TrueHD, které může zmíněný model nabídnout jako přímý bitstream nebo je dekódovat interně a přehrát jako nekomprimovaný (PQLS) které zajišťuje přenos digitálních informací zcela bez Jitteru, a to 2kanálového nekomprimovaného signálu nebo multi-kanálového LPCM a nyní také bitstream zvuk pomocí HDMI.

Přehrávač Blu-Ray disků Pioneer má vestavěný vysoce kvalitní upscaling obrazu na 1080p pro získání maximálně kvalitního obrazu z existující sbírky. Jeho schopnost zpracovat 1080p 24fps zaručuje doslova kinosálový zážitek ze sledování na kompatibilním displeji. Díky možnosti propojení pomocí HDMI nabízejí čistý, přirozený obraz. Pro další zvýšení kvality obrazu je přehrávač vybaven 36bitovým zpracováním obrazu, které dokáže reprodukovat přesnější barevnou gradaci což má za následek jemnější podání barev s lepším vykreslením odstínů a jemnějšími přechody.

AV-Reciever:PIONEER VSX - 1020K  Více informací o PIONEER VSX - 1020K

Díky nejnovější verzi HDMI 1.4 je plně kompatibilní s 3D HD signálem. Certifikováno iPod/phone ready, model VSX-1020-K nabízí plnou integraci obsluhy iPod/iPhone Touch. Model VSX-1020-K umí dekodovat veškeré prostorové formáty a to včetně HD formátů a upscalovat video na 1080p při současné podpoře x.v.Colour a DeepColour pro dosažení živých, jasných barev a jejich jemných přechodů.

Parametry recieveru:
Výstupní výkon na kanál: 140W
Výstupní impedance: 6Ohm
Počet kanálů: 7
Odstup signál/šum: 100 dB
Vstupy: 6xHDMI,4 x Composite, 2 x Component, 2 x Coaxial, 2 x Optical,1 x USB host, 1 x iPod/iPhone
Výstupy: 1xHDMI, 1xKomponent, 1xKompozit
MCACC kalibrace: ano
Dolby Digital: ano
Dolby Digital EX: ano
Dolby Pro Logic II: ano
Dolby Pro Logic IIx: ano
DTS: ano
DTS Neo: 6: ano
DTS 96/24: ano
Surround Módy: 13+1
MCACC: ano
Odstranění stojatého vlnění: ano
Nastavení fází: ano
Sound Retriever: ano
Front Stage Surround Advance: ano
X.V.Colour: ano
Deep Colour: ano
HDMI Repeater: ano
 
Pioneer hybridní konstrukce zes.: ano
D/A převodník: 192 kHz / 24-bit
A/D převodník: 96 kHz / 24-bit
Reproduktorové výstupy A/B: ano

Televize:PLAZMA SAMSUNG PS 50B  Více informací o PLAZMA SAMSUNG PS 50B

Úhlopříčka: 127 cm
Úhlopříčka: 50 palců
Formát obrazu: 16:9
Horizontální rozlišení: 1920 bodů
Vertikální rozlišení: 1080 bodů

Kabeláž:HDMI - MONSTER CABLE 1200 EX
Reproduktory:JAMO S606 HCS 5.1  Více informací o JAMO S606 HCS 5.1

Impedance: 6 ohm
Přední reprosoustavy S 606: třípásmové (osazené dvěma středovými reproduktory), maximální zatížitelnost 210 W, frekvenční rozsah: 45–20000 Hz
Středový reproduktor S 60 CEN: dvoupásmový (osazený dvěma středobasovými reproduktory), maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 75–20000 H
Zadní surroundové reprosoustavy S 602: dvoupásmové, maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 80–20000 Hz

Další informace: Kmitočtový rozsah od 30 Hz, Kmitočtový rozsah do 150 Hz, nastavení dělící frekvence (výhybky) 40–150 Hz, plynulé nastavení fáze, bassreflex, subwoofer SUB 250: aktivní(vyzařující do země) osazený 203 mm basovým reproduktorem, maximální výkon 250 W

Výsledky testů:

Formát obrazu:16:9, poměr stran: 2,35:1
Kvalita zvuku:Poprvé máme na našem českém filmovém trhu lepší zvukovou výbavu než v zahraničí. Myslím tím celý náš región, kde je zahrnuto Polsko, Maďarsko, Česká Republika a Slovensko. První piráti s názvem Prokletí Černé perly obsahují výborné sedmikanálové původní ozvučení DTS HD Master Audio 6.1 a český dabing Dolby Digital 6.1 a polský nesynchronní překlad Dolby Digital 6.1(VO). Zkontrolovány a v pořádku jsou také anglické, české, slovenské a polské titulky.
Kontrola údajů na přebalu:S přebalem, je to už horší a nepochopitelný, proč si předešlý distributor Disneyho Forum Home Entertaiment Czech s.r.o, nedal větší pozor při zpracování filmových údajů. Uškodil hlavně sám sobě, když na celou kolekci, nebo jednotlivé filmy neuvedl tak zásadní údaj, jakým je zvuková stopa. Budu-li konkrétní, na všech discích je původní DTS HD Master Audio, oproti přebalu, který hlásá pouze Dolby Didital. Třetí díl má navíc chybně uvedenou stopáž filmu, která má délku 168 minut, oproti přebalu, kde je uvedeno pouhých 143 minut. Zbylé údaje a informace jsou v pořádku.
Poznámky k titulu:V prvním díle začíná celý příběh Pirátů z Karibiku. Když Gore Verbinski natočil první film s názvem Prokletí Černé perly, nikdo ani nedoufal, že bude mít tak obrovský uspěch a do kin přiláká několik set tisíc lidí po celém světě. Sázel nejen na příběh samotný, ale především na dobře zvolené herecké obsazení, které v celé trilogii předvádí herecký koncert v čele s famozním Johny Deppem. Když k tomu přidáte špičkový obraz té nejvyšší možné kvality, pak není co řešit.
Hodnocení zvuku: 4.0
Hodnocení obrazu: 3.8
Celkové hodnocení: 3.9

Fotogalerie z filmu Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)

Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)
Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)
Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)

 

Hodnocení Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)

Celkem hodnocení: 13 Průměrné hod.:  Poslední příspěvek:16.10.2017
Kvak | 16.10.2017 18:16 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasická modrá krabička bez vnitřního art worku, jak jsme zvyklí u Magic Boxu.............................

Video  
U filmu máme blu-ray standart obraz, mohl dopadnou lépe, ale také i hůře..................................

Audio  
S českou dabingovou stopou jsem byl naprosto spokojený....................................................

Bonusy  
Bohužel na disku není jediný bonusový materiál............................................................

Verdikt
Skvělý film na standart disku, kde bohužel chybí bonusový materiál...................................

   
Uživatel z e-shopu Miroslav G. | 23.9.2015 23:46

Balení  
modrý plastový obal okorírovaný z dvd formátu, vrátane vcelku podrobného popisu blu ray disku, disk so zaujímavou potlačou

Video  
výborná video stopa, farby jú jasné, zreteľné bez akýchkoľvek zrnení anečistôt, je to ok - výborný obraz

Audio  
taktiež audio stopa je v poriadku, dnes už klasika vo formáte 5.1 či už v originále tak i v češtine - prevzate z dvd

Bonusy  
žiadne bonusy som tu na blu ray nenašiel, čo je dosť nepochopiteľné lebo mám i dvd kde tie bonusy sú - palec dolu

Verdikt
pre mňa jeden z posledných Bruckheimerových filmov, kde som sa skutočne výborne bavil, skvelé piratske dobrodružstvo na ktoré bohužialani náhodou nedokázalo nadviazať žiadne z jeho pokračovaní

   
Uživatel z e-shopu Ranko J. | 23.2.2015 21:26

Balení  
Obal dělá mnohem větší reklamu blu ray technologii než samotnému filmu. Zadní strana nedává vůbec najevo, že se jedná o pirátské dobrodružství. Disk se povedl.

Video  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Audio  
Dabingu není co vytknout, ale stejně si raději pouštím originál. Obě stopy znějí dobře, domácí kino se jen otřásá.

Bonusy  
Naprostá absence bonusů dost silně zamrzí vezme-li fakt že na dvd bonusy byly přítomny v tomto směru studio nedělá dobře a podkopává svůj vlastní film.

Verdikt
Výborný film. Obraz i zvuk na hodně dobré úrovni. Škoda že disk neobsahuje žádný bonus, zvlášť když na dvd jich kdysi byla hromada.

   
Uživatel z e-shopu Miroslav M. | 13.12.2014 20:26

Balení  
Obal dělá mnohem větší reklamu blu ray technologii než samotnému filmu. Zadní strana nedává vůbec najevo, že se jedná o pirátské dobrodružství. Disk se povedl.

Video  
Vysoká kvalita. Dobře zaostřené. Barvy a konstrast bez chyby. Nic nezaniká, a nic co by rušilo zážitek z filmu.

Audio  
Původní i český dabing. Paráda jen si vybrat. Zvuk výborný - čistý bez šumu. Vychytnáte si jak výstřely děl, tak i zdařilý soundtrack.

Bonusy  
Žádné bonusy. Tvůrci asi nechtějí, abychom věděli co vše ve filmu je a není skutečné. Škoda, i nepovedné záběry Jacka Sparrowa by potěšily.

Verdikt
Zábavný nášup, který ve své době rozvířil stojaté vody letních filmových dobrodružstí. Zábavná jízda se skvělými postavami.

   
jan toman | 1.12.2014 01:44 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Video  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Audio  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Bonusy  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Verdikt
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

   
Uživatel z e-shopu Jaroslav S. | 28.9.2014 14:40

Balení  
Klasická modrá plastová krabička. Obrázek se povedl, vnitřní artwork chybí. Menu je statické, ale dostačující.

Video  
Proti DVD o hodně lepší zážitek. Převod do HD se povedl, obraz je precizní a vynikají detaily. Není co vytknout

Audio  
Dabingu není co vytknout, ale stejně si raději pouštím originál. Obě stopy znějí dobře, domácí kino se jen otřásá.

Bonusy  
Bonusy nejsou, což nechápu. Přitom na DVD byly. NEní to nejdůležitější věc, ale stejně by potěšily.

Verdikt
Oblíbený film převedený do HD, s výborným obrazem i audiem. Navíc příjemná cena, není o čem přemýšlet

   
mat83 | 29.7.2014 12:58 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Standartní plastová krabička , na přední straně jsou vyobrazeny všichni hlavní hrdinové , disk kopíruje stejný motiv jako na přední straně , menu je statické , pouze obrázek , menu v češtině , vnitřní artwork scela chybí.

Video  
Pěkný obraz, moc krásně vykreslené detaily. Tento film se na Blu-ray disku opravdu povedl. Vysoké rozlišení je opravdu znát oproti DVD.

Audio  
Na disku najdeme originální český dabing , nikoliv ten kde Johnnyho Depa mluví Saša Rašilov , přesto tento dabing je lepší co se tyče kvality a překladu.

Bonusy  
Naprostá absence bonusů dost silně zamrzí vezme-li fakt že na dvd bonusy byly přítomny v tomto směru studio nedělá dobře a podkopává svůj vlastní film.

Verdikt
Výborný film. Obraz i zvuk na hodně dobré úrovni. Škoda že disk neobsahuje žádný bonus, zvlášť když na dvd jich kdysi byla hromada.

   
Uživatel z e-shopu Lukáš K. | 17.4.2014 15:15

Balení  

Video  

Audio  

Bonusy  

Verdikt

   
dopita | 9.1.2014 18:46 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Výborný film. Obraz i zvuk na hodně dobré úrovni. Škoda že disk neobsahuje žádný bonus, zvlášť když na dvd jich kdysi byla hromada.

   
Dezz66 | 22.8.2013 11:10 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu reznicek.david | 4.8.2013 09:53

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Nikdy jsem nebyl fanouškem pirátů, ale to se po shlédnutí tohoto filmu změnilo o 180°. Kombinace akce a komedie dala pirátskému světu úplně jiné obrátky. Nečekal jsem to a byl jsem příjemně překvapen, že jsme si musel pořídit tenhle film domů na BD a nelituji toho.

   
FilmFan24 | 22.7.2013 18:15 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Burian | 3.7.2013 18:54 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Superlativu tohoto 2.40:1 širokoúhlého 1080p/AVC MPEG-4 přenou je mnoho. Disney se rozhodl, samozřejmě, pro BD-50 dvouvrstvý disk. Výsledkem je obraz nádherné hloubky a realismu. Pružný kontrast anádherná černá dávají obrazu fantastický výbuch.

   

Související produkty

(13x)

Piráti z Karibiku: Na konci světa (Blu-ray)

269 Kč

 

 

Piráti z Karibiku 3: Na konci světa (DVD)

149 Kč

 

  (4x)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (DVD)

149 Kč

 

  (7x)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Blu-ray)

269 Kč

 

 
(8x)

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray)

269 Kč

 

 

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (DVD)

149 Kč

 

  (1x)

Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (DVD)

149 Kč

 

 

DVD Piráti z Pacifiku - II. díl - Odplata (papírový obal) (DVD)

49 Kč