JACK a OBŘI (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

JACK a OBŘI (DVD)

Název titulu:JACK a OBŘI  (6x)
Originál:Jack The Giant Killer (USA, 2012)
Katalogové č.:1015785
Formát:DVD
Kategorie:Dobrodružné filmy, Dramatické filmy, Fantasy filmy
V prodeji od:7. 8. 2013
Dostupnost:do 3 dnů  Kdy zboží dostanu?
 
Cena:149 Kč (5,67 €)
(včetně DPH 21%)
Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
Titulky:anglické, české
Délka:114 minut
Hrají:Ewan McGregor, Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Bill Nighy, John Kassir, Eleanor Tomlinson, Ian McShane, Christopher Villiers, Lee Boardman
Režie:Bryan Singer
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

JACK A OBŘI (DVD)

DVD Jack The Giant Killer

Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka.

Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack (Nicholas Hoult) se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.

Podívejte se na parádní trailer k filmu JACK A OBŘI:

 

Hodnocení JACK a OBŘI (DVD)

Celkem hodnocení: 6 Průměrné hod.:  Poslední příspěvek:24.7.2016
Uživatel z e-shopu Bronislav D. | 24.7.2016 18:21

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Skvělej film

   
Uživatel z e-shopu Markéta K. | 7.9.2015 10:06

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu bloodred | 14.8.2013 18:53

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Film je velice technicky a trikove propracovan,herecke vykony jsou velmi dobre,ale pro male deti neni vhodny a ti kdo cekaji pohadku jako byl film Jack a fazolovy stonek,budou zklamani.

   
Uživatel z e-shopu krtkuvsen | 11.8.2013 15:18

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Super film, který musíte vidět. Další nové pojetí o kouzelné fazoli. Spousta filmových triků a efektů. Dobré herecké obsazení, super dabing. Tento film určitě zařadím do své filmotéky.

   
Uživatel z e-shopu michal416 | 7.8.2013 12:12

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Výborný fantasy film, u kterého jsem se ani na okamžik nenudil. Jack je sice prostý farmář, ale postupem času získává odvahu a dostává se mu až superhrdinských schopností. Obři by mohli být trošku děsivější, ale filmu to ani zdaleka neškodí. Tento snímek bych zařadil mezi top 10 fantasy filmů.

   
Logan | 6.8.2013 18:10

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Mladý farmář Jack je sice chudý, ale má dobré srdce a chrabrou povahu. Jednoho dne se vydá na trh do královského hradu, kde se setká s princeznou Isabellou. Drobná jiskřička přeskočí. Později při odjezdu se k Jackovi dostanou podivná semínka a k nim i varování, uchovávat je mimo styk s vodou. Večer pak na Jacka v jeho skromné dřevěné chajdě čekají dvě překvapení. Za prvé noční návštěvnice. Opět princezna Isabella, tentokrát na útěku před nevítaným sňatkem s hofmistrem Roderickem. Druhé překvapení se zjeví v okamžiku, kdy se jedno ze zmíněných fazolových semínek nechtěně zalije vodou. Během chvíle na místě, kde stála chata, vyroste mohutný fazolový stonek, a to tak, že až do nebe. Princezna zmizí ve výšinách spolu s troskami domku a omráčený Jack musí ráno vysvětlovat celé královské družině, kam se dědička trůnu poděla. Po chvíli již Jack společně s hofmistrem Roderickem a členy královské gardy šplhají vzhůru, přičemž na vrcholku zjistí, že legendy a dětské povídačky rozhodně nelhaly a oni se ocitli v zemi lidožravých obrů. Záchrana o princeznu se během chvíle změní v záchranu jejich holých životů. Situace je umocněna faktem, že obři celá staletí čekali na tuto chvíli, tedy na možnost vtrhnout dolů na zemi a plenit, ničit a pochutnávat si na dobré člověčině. Naštěstí je na straně člověčenstva rytíř z lidu Jack a ten už jistě přijde na to, jak gigantům zatnout tipec.

Snímek zrežíroval zkušený Bryan Singer, který je sám o sobě sázkou na jistotu. Jde o pohádku oděnou do fantasy hávu, což filmu opravdu sluší. Digitální triky, tedy zejména obři jsou velmi povedené a film je zaplněn přesvědčivými postavami ztvárněnými sympatickými herci, kteří odvádějí dobré výkony. Jde sice především o pohádku, ale tato je naplněna dobrodružstvím, akcí i humorem, takže s filmem nemohou mít problém ani dospělí. Já osobně jsem nevěděl, co od filmu čekat a po jeho zhlednutí jsem byl překvapivě nadšen. Pár chybiček by se jistě našlo, ale nebuďme hnidopichy.

DVD Jack a obři vyšlo v České republice v distribuci společnosti AQS, a.s. – divize Magic Box. Disk obsahuje povedený anglický a český zvuk Dolby Digital 5.1., originále místy až burácivý. Film je podpořen mimo jiné českými a anglickými titulky. Obraz je čistý a ostrý, se sytými barvami. Formát obrazu je 16:9 (2.40:1).

Na českém dabingu se podíleli: Vojtěch Hájek - Nicholas Hoult (Jack), Anna Suchánková - Eleanor Tomlinson (Isabella), Filip Jančík - Ewan McGregor (Elmont), Otakar Brousek ml. - Stanley Tucci (Roderick), Jaromír Meduna - Ian McShane (král Brahmwell), Tomáš Karger - Bill Nighy (Fallon), Ernesto Čekan - Eddie Marsan (Crawe), Michal Holán - Ewen Bremmer (Wicke), Jaroslav Kaňkovský - Christopher Fairbank (strýc), Petr Gelnar - Tim Foley (Jackův otec), Jitka Ježková - Tandi Wright (Isabellina matka), Ludvík Král - Warwick Davis, Lukáš Hlavica - Craig Salisbury (Erik Veliký) / Alex Macqueen (průvodce), Jiří Balcárek - Ralph Brown (generál Entin), Ladislav Cigánek - Simon Lowe (mnich), Martin Zahálka - Philip Philmar (Cooke), Vladimír Kudla - Cornell John (Fee) / Richard Dixon (malíř), Libor Terš - Angus Barnett (Foe), Pavel Vondra - Andrew Brooke (Fye), Tomáš Gibiš - Ben Daniels (Fumm), Anna Nemčoková - Sydney Rawson (mladá Isabella), Jakub Nemčok - Michael Self (mladý Jack) a další.

Překlad: Petr Putna
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Dialogy a režie českého znění: Petr Sitár
Vyrobila: LS Productions v roce 2013

Bonusové materiály tvoří:

- Vystřižené a alternativní scény (v originále s českými titulky)
- Nepovedené záběry (v originále s českými titulky)


80%


- staka –

   

Související produkty

(1x)

Jack a Jill (DVD)

99 Kč

 

  (1x)

Jack a Jill (Blu-ray)

149 Kč

 

  (78x)

X-MEN: Budoucí minulost 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray 3D + Blu-ray)

699 Kč

 

  (55x)

FAC #47 X-MEN: Apokalypsa FULLSLIP + Lentikulární magnet 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 099 Kč

 
(18x)

FAC #52 X-MEN FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

1 199 Kč

  (18x)

FAC #53 X-MEN 2 FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

1 199 Kč

  (16x)

FAC #59 X-MEN: Budoucí minulost Rogue Cut FULLSLIP + LENTIKULÁRNÍ MAGNET Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (2 Blu-ray)

1 299 Kč

  (19x)

X-MEN: Budoucí minulost 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

539 Kč