Roary: Roaryho první den (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Roary: Roaryho první den (DVD)

Název titulu:Roary: Roaryho první den
Originál:Roary: The racing Car (Velká Británie, 2007)
Katalogové č.:1004255
Formát:DVD
Kategorie:Animované filmy, Dětské filmy, Pohádky
V prodeji od:8. 4. 2009
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (10,23 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (11,37 €)
Ušetříte:30 Kč (1,14 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:žádné
Délka:50 minut
Hrají:-
Režie:Tim Harper
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Roary: Roaryho první den | DVD

Od tvůrců Bořka Stavitele

Seznam se s Roarym, malým červeným závodním autíčkem, všeumělem Borisem a dalšími přeborníky ze stáje Stříbrná stopa! Každá desetiminutová epizoda obsahuje příběh i veselé písničky. Naše DVD obsahuje pět epizod:

  • Roaryho první den

Roary je nováčkem na Stříbrné stopě. Kdo by nebyl nervózní před svým prvním závodem? A tak mu Boris vypráví na dobrou noc pohádku, aby ho povzbudil. Že nevíte o čem? Přece o statečném červeném autíčku!

  • Boris vlajkonošem

Boris je ten nejlepší mechanik na světě, ale velký popleta a někdy dokáže nadělat pěkný zmatek. Třeba když si splete startovní vlajku se špinavým hadrem. Jak teď chybu napraví? Už aby se Marša uzdravila a přišla do práce.

  • Vylétla Jiskra

Králík Jiskra si ve svém doupěti rád kutí a opravuje svůj skateboard. Ale copak tam má klid? Pokaždé, když auta přejedou kolem, rozhoupe se mu nářadí na stěnách. A toho rámusu! A dost, řekne si Jiskra jednoho dne a vymyslí pěknou lotrovinu.

  • Rastyho vzpomínky

Rasty je dnes už starý zrezivělý karavan, podložený cihlami. A tolik toho zamlada procestoval. Teď jsem zkrátka k ničemu, myslí si o sobě. Copak si mě někdo může vážit? O tom, že nemá pravdu a že ho mají všichni rádi, ho dokáže přesvědčit nejlépe Roary, červené závodní auto!

  • Problém modrého světla

Vrtákovi se porouchalo přepínání světel. Boris přece všechno svede a všechno umí. Zkrátka všeuměl. Trvá na tom, že opravit světla je hračka a že to dokáže i bez návodné příručky. Ostatní o tom pochybují, a tak než Boris Vrtáka docela rozvrtá, raději se rozjedou pátrat po ztracené příručce.

Televizní seriál obsahuje desítky dílů a je vytvořen pomocí počítačové animace. Každá desetiminutová epizoda obsahuje příběh i veselé písničky. Námětem jsou dobrodružství malého závodního autíčka Roaryho. Spolu s dalšími závodními auty patří k závodní dráze Stříbrná stopa, jejíž majitelem je pan Karburátor. Roary je veselý, má smysl pro humor, spoustu entusiasmu a také zvědavosti, která ho občas zavede do nesnází. Má však pod kapotou srdce na správném místě a pokaždé ho mrzí, když něco pokazí, a chce to napravit. Za to mají všichni rádi.

Příběhy jsou zasazené do prostředí závodní dráhy Stříbrná stopa a nejbližšího okolí, pláže u moře a farmy farmáře Zelenáče, jsou vždy o vztazích Roaryho k ostatním závodním autům a Borisovi, mechanikovi a nejmilejšímu příteli. Boris ho dokáže nejen vytáhnout z každé šlamastyky, ale hlavně mu věří. Věří mu víc než pan Karburátor a doufá, že jednoho dne se stane nejlepším závodním autem Stříbrné stopy. Děti si Roaryho oblíbí a rády ho budou doprovázet na jeho výpravách. Díky malému červenému autíčku získají spoustu nových zkušeností a naučí se, jak řešit problémy, pomáhat ostatním, proč je důležitá bezpečnost, dozví se, že pouhý nápad nestačí, ale měly by se pokusit nadchnout pro něj i ty ostatní. Seriál byl vytvořen Keithem Chapmanem, ředitelem společnosti Chapman Entertainment. K. Chapman je dnes renomovaným autorem mnoha televizních seriálů, úspěch mu přinesl mezi jinými Bořek Stavitel (Bob the Builder).

Hodnocení Roary: Roaryho první den (DVD)

Celkem hodnocení: 0 Průměrné hod.: -Poslední příspěvek:-

Žádné hodnocení není zatím vložené.

Související produkty

(3x)

Dinosaurus (DVD)

199 Kč

 

 

MADAGASKAR (BIG FACE) (DVD)

134 Kč

 

 

MICKEY: Továrna na smích (DVD)

149 Kč

 

 

Super hvězdy Looney Tunes: Kolekce skunka Pepíka (DVD)

199 Kč

 

 
(7x)

Zataženo, občas trakaře 3D + 2D (Blu-ray 3D)

449 Kč

 

 

Frostyho zimní radovánky (DVD)

149 Kč

 

 

TOM A JERRY: Zlatá edice (2 DVD)

199 Kč

 

  (6x)

Liška a pes (Blu-ray)

269 Kč