ZOUFALÉ MANŽELKY - 6. série Kolekce (6 DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

ZOUFALÉ MANŽELKY - 6. série Kolekce (6 DVD)

Název titulu:ZOUFALÉ MANŽELKY - 6. série Kolekce  (3x)
Originál:Desperate Housewives Season 6 (USA, 2009)
Katalogové č.:1008567
Formát:DVD
Kategorie:TV seriály, KOLEKCE
V prodeji od:30. 1. 2013
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:499 Kč (18,98 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 maďarsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 polsky  Dolby Digital
Titulky:anglické, bulharské, české, hebrejské, chorvatské, maďarské, norské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, ukrajinské
Délka:945 minut
Hrají:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Nicolette Sheridan
Režie:John David Coles, Charles McDougall, Larry Shaw, Fred Gerber, Sanaa Hamri, Arlene Sanford, David Grossman, Wendey Stanzler, Stephen Cragg, Matthew Diamond
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Zoufalé manželky 6. série (6DVD)

Desperate Housewives: Season 6Jakmile na Wisteria Lane začnou problémy, semknou se Manželky víc než kdy před tím. Prožijte znovu vášeň, legraci i tajemství oblíbeného televizního seriálu díky sadě

Kompletní šestá série seriálu Zoufalé manželky.Celé ulice se dotkne příchod Angie Bolenové (ztvárněné Dreou de Matteo) s rodinou. Brzy se ukáže, že Bolenovi něco tají. Co to je a co plánují? Mezitím v souvislosti s pádem letadla na Wisteria Lane začnou všichni přemýšlet o životě a rozhodnutích, která je výrazným způsobem ovlivnila. Užijte si každou báječnou epizodu a nahlédněte pod pokličku svého oblíbeného seriálu díky dosud neuveřejněným bonusovým materiálům. DVD, která tvoří tuto skvělou šestidiskovou sadu, vám přinesou zbrusu nové informace. Šestá série vašeho oblíbeného seriálu tak skvěle doplní vaši dosavadní sbírku "Zoufalek"!

DISK 1

1. Hodný neznamená šťastný
Ukáže se, koho si bude Mike brát, a Bree pochybuje o svém vztahu s Karlem. Do prázdného domu se nastěhuje nová rodina a JuliI začne škrtit neznámý útočník.

2. Boj o život
Julie jen tak tak útok přežije, ale celé sousedství se jím začne zabývat, protože Julie nedokáže útočníka identifikovat. Gaby svojí pohledné neteři Aně poradí, jak sbalit chlapa, a Bree před Susan ukrývá bolestné tajemství.

3. Nesuď dámu podle milence
Když Gaby v jedné restauraci náhodou potká bývalého milence, staré city se znovu rozvíří. Náklonnost Bree ke Karlovi vzroste. Susan si myslí, že Danny Bolen je vinen, a rozčílí ji, když ho propustí z vězení.

4. Proč nás trestáš, Bože?
Carlos si chybně vysvětlí Lynettino tajemství a Gaby svoje tajemství prozradí, když ji Ana nachytá s Johnem. Mezitím Julie v nemocnici navštíví neznámý muž.

DISK 2

5. Každý by měl mít pokojskou
Když se Lynette hádá s Royem, Tom se jí zastane. Susan zjistí, co Katherine cítí k Mikeovi, a začne jí vyhrožovat. Katherine se později ocitne v ještě větším nebezpečí, když si ji někdo s někým splete.

6. Nevstupovat na trávník
Během divadelního představení dojde k jisté trapné situaci, a tak Gaby odhlásí Juanitu ze školy a zkouší ji učit sama. Lynette řekne Tomovi, že ví, že podváděl při zkoušce. Katherine začne vydírat Susan a Mikea.

7. Opatrně s tím, co říkáte
Gaby se potýká se svou rolí učitelky a Bree se potýká s potížemi v kuchyni, tak poprosí Angie o pomoc. Mezitím Lynette Nickovi důrazně doporučí, aby nechal Julie na pokoji, a myslí si, že ví, kdo Julie napadl.

8. Odhalení
Susan je odsouzena k veřejným pracem za to, že střílela na Katherine. Lynette otálí, než Carlosovi řekne, že je těhotná. Orson se svěří Angie, že si myslí, že má Bree milence.DISK 3

9. Sebevražedné myšlenky
Někdo uškrtí servírku a všichni se domnívají, že pachatelem je neznámý útočník, který napadl Julie. Lynette a Carlos se v práci pohádají a Susan sevře Bree mnohem víc než jen do"kravaty" v hodinách sebeobrany.

10. Střemhlavý pád
Bree vydírá Orsona za jeho prohřešky v minulosti a dá mu rozvodové papíry. Pouliční party se vymkne z rukou, když se Lynette pokusí omluvit Gaby. Obyvatele Wisteria Lane ohrozí pád letadla.

11. Co kdyby...
Karl a Orson při pádu letadla utrpí ošklivá zranění a když jeden z mužů zemře, začnou si manželky představovat, jak by jejich život vypadal, kdyby se v minulosti rozhodly jinak.

12. Nápad k nezaplacení
Tom se pokusí pomoci Lynette v práci, ale jeho plán se mu vymstí. Julie, která se dosud nevzpamatovala z útoku, se rozhodne odjet na čas z města. A Gaby dá Mikeovi lekci v jednom místním striptýzovém baru.

DISK 4

13. Každý někdy potřebuje pomoc
Dojde ke konfliktu u Tomova psychoterapeuta a Lynette si uvědomí, že terapie možná není tak špatný nápad. Bree se moc nedaří pečovat o Orsona a Gaby a Susan spolu začnou soutěžit.

14. Báječný život
Orson svým chováním zneklidňuje Bree. Carlos začne vyhrožovat Dannymu poté, co ho nachytá in flagranti s Anou. Susan mezitím Mikea přemluví, aby souhlasil, že se k nim nastěhuje nová kamarádka Robin.

15. Drahoušek
Přítomnosti Robin si všimnou muži i ženy a Bree pod jejím vlivem začne přehodnocovat svůj vztah s Orsonem. Když Gaby zjistí, že Bolenovi jsou na útěku, snaží se Anu držet co nejdál od Dannyho.

16. Lov
Gaby u Boba a Leea čeká, až Celia, která má neštovice, přestane být nakažlivá, a přitom si uvědomí, jak je život bez dětí krásný. Nový zaměstnanec Bree má tajemství a Katherine zjistí, že city, které chová k Robin, jsou vzájemné.DISK 5

17. Chromodíl č. 7
Katherine si nechce přiznat, co cítí k Robin. Angie řekne Gaby pravdu o své minulosti, ale Gaby nepřizná, co všechno ví. Preston se vrátí z Evropy a má velké překvapení. Sam přijde s vlastním přiznáním.

18. Mí dva mladíci
Lynette se pohádá s Irenou a Prestonem a jejich spor má překvapivé vyústění. Ve škole se koná soutěž v prodávání sladkostí a řevnivost mezi Susan a Gaby přejde v otevřenou válku. Do Wisteria Lane dorazí nebezpečný Patrick Logan.

19. Každý si zaslouží smrt
Mike konečně přizná, že má vážné finanční potíže, ovšem nepřizná se Susan. Sam i Andrew chtějí získat náklonnost Bree. Danny v kavárně potká Patricka Logana a Gaby zjistí, že Lee opustil Boba.

20. Zjevení
Každá z žen si ve vzpomínkách vybaví, jak Eddie z citově vydíraného dítěte pomalu vyrostl v sériového vraha. Všechny ženy ze sousedství se snaží nešťastnému chlapci pomoci dřív, než se pohádá se svou matkou, Barbarou.

DISK 6

21. Malá noční hudba
Patrick dá Angie smrtelné ultimátum. Lynette a Tom zařídí Eddiemu terapii. Gaby a Susan mezitím rozehrají sexy léčku, aby z Mikea a Carlose dostaly pravdu.

22. Ballada o Johnny Boothovi
Susan prohraje bitvu s finančním úřadem, a tak s Mikem pronajmou dům a odstěhují se do bytu nedaleko Wisteria Lane. Bree má plán, jak se zbavit Sama, ale plán se obrátí proti ní. Patrick zajme Angie a Dannyho a policie najde další tělo.

23. Takže sbohem
Lynette se zděšením odkrývá Eddieho minulost. Gaby potají pronikne do nemocnice a navštíví Nicka; pomůže mu utéct, aby jí pomohl vysvobodit Angie a Dannyho. Sam udělá Bree podivný návrh, a Orson ji kvůli tomu opustí. Bree před Gaby přizná překvapivé tajemství.
Hrají: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Ricardo Chavira a další

Režie: Larry Shaw, David Grossman, David Warren a další

Zvukové formáty: česky DD 2.0 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 2.0 / polsky DD 2.0

Titulky: česky, anglicky, bulharsky, hebrejsky, chorvatsky, maďarsky, polsky, rumunsky, rusky, řecky, slovensky, slovinsky, srbsky, ukrajinsky

Obrazové formáty: 16:9 

Související produkty

(2x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 5. série Kolekce (7 DVD)

499 Kč

 

  (1x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 4. série Kolekce (5 DVD)

499 Kč

 

  (2x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 3. série Kolekce (6 DVD)

499 Kč

 

  (2x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 1. série Kolekce (11 DVD)

499 Kč

 

 
(4x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 7. série Kolekce (6 DVD)

499 Kč

 

  (4x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 8. série Kolekce (6 DVD)

499 Kč

 

  (3x)

SIMPSONOVI - 5. sezóna Kolekce (4 DVD)

539 Kč

 

  (9x)

TEORIE VELKÉHO TŘESKU - 3. série Kolekce (3 DVD)

499 Kč