Hodnocení Star Trek: Do neznáma 3D (Blu-ray 3D)

Celkem hodnocení: 2 Průměrné hod.:  Poslední příspěvek:24.1.2019
Uživatel z e-shopu Pavel V. | 24.1.2019 05:26

Balení  
Obal veľmi vystihuje žáner a druh filmu . Fotografia je kvalitná a kontrastná a robí filmu dobrú upútavku.

Video  
Film je po technickej stránke na vysokej úrovni. Nikdy som zatiaľ nevynechal možnosť pozrieť si dobrý SCI FI alebo fantasy film. A formát 3D len tomu pridá na zaujímavosti.

Audio  
Iný zvuk ako v 5+1 kanálovom prevedení by som si už pri 3D filme nedokázal predstaviť. K priestorovému obrazu si treba vychutnať i priestorový zvuk.

Bonusy  
Ani na jednom DVD by podľa mňa bonusy nemuseli byť. Beriem ich len ako dôvod na vyplnenie voľnej kapacity disku.

Verdikt
Celkovo film hodnotím ako po technickej tak i po obsahovej stránke ako výborný. Filmy SCI FI alebo fantasy sú mojou slabosťou. Odporúčam kúpiť.

   
bkom1 | 21.12.2016 10:39

Balení  
Jedno z nejhorších balení jaké jsem, kdy viděl. V plastové krabičce se nachází pouze 1 3D BR disk. Předobjednal jsem v blahé naději že balení bude obsahovat jak 3D tak 2D BR. Chybí vnitřní potisk i pěkný potisk vlastního BR disku )ve skutečnosti pouze bílá barva s černým písmem. A tenhle zmršený BR si můžete koupit za 699,- Kč. Porovnejte a udělejte si názor si sami: na zahraničních serverech se dá film na BR v balení se dvěma disky 3D a 2D koupit již za 22 - 25 Euro. Kdyby Film arena nebyl můj oblíbený internetový obchod poslal bych BR obratem zpátky, protože na krabičce jsou uvedeny lživé informace, že disk obsahuje bonusový materiál, které zde nejsou.

Video  
Ani obraz na BR není žádný zázrak.Barvy a kontrasty jsou nevýrazné, kvalita 3D obrazu je mnohem horší než například u BR filmu Warcraft.

Audio  
Zvuk není špatný, ale výškové reproduktory nemají moc práce.

Bonusy  
Na tomto vydání (pouze 3D Bluray disk) naprosto chybí, všechny bonusy jsou na 2D disku, který v balení chybí.

Verdikt
Pěkný film se slušným obrazem i zvukem, ale mizerné balení a vydání distributorem viz. stanovisko uvedené v balení. Doporučuji toto provedení vydání Bluray NEKUPOVAT!