Hodnocení MUŽI V ČERNÉM: Globální hrozba Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (4K Ultra HD + 2 Blu-ray)

Celkem hodnocení: 4 Průměrné hod.:  Poslední příspěvek:29.2.2020
Uživatel z e-shopu Pavel H. | 29.2.2020 11:13

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Super obraz ve 4K Ultra HD,super zvuk,super film,hezky steelbook...proste parada!!!

   
Uživatel z e-shopu michal P. | 2.1.2020 10:01

Balení  

Video  

Audio  

Bonusy  

Verdikt

   
haamunaptra | 2.11.2019 19:52

Balení  
Moc hezký steelbook s matnou povrchovou úpravou. Artworky jsou zvoleny hezky, potěší i ten vnitřní s oběma hlavními hrdiny.

Video  
Ve 4K jde o pěkný filmový zážitek s ostrým obrazem a dynamickým jasem. Těmhle moderním blockbusterům s trikovými sekvencemi maximální rozlišení a širší barevná paleta náramně sluší.

Audio  
Dolby Atmos v angličtině ocení majitelé odpovídajících repro sestav, jinak je zvuk vykreslen v originálním znění zejména v akčních scénách dokonale. Český dabing je na disku zastoupen v Dolby Digital 5.1.

Bonusy  
V rámci bonusů se dostalo na vystřižené a nepovedené scény a pár kratičkých videí z natáčení akčních scén a obsazení filmu. Škoda jen, že bonusy nemají českou titulkovou podporu.

Verdikt
Pěkná steelbooková edice s kvalitním zpracováním obou disků. Film samotný jako poračování Mužů v černém baví, jeho oddechový žánr splňuje divákovi vše, co má. Doporučuji a děkuji Filmareně, že k nám dostala tento plechový kousek!

   
Uživatel z e-shopu tomask | 28.10.2019 10:37

Balení  
Pěkně barevné steelbookové vydání čtvrtého dílu MIB včetně vnitřního artworku. Na kráse pouze chybí emboss či deboss.

Video  
Obrazová kvalita je na špičkové úrovni bez zásadních vad či ruchů, takže za mě maximální spokojenost.

Audio  
Originální zvuková stopa je naprosto perfektní. Česká zvuková stopa je zvoleným kodekem a bitrate na úrovni lepšího DVD. Český dabing je vydařený.

Bonusy  
Bonusů je zde mnoho. Bohužel na disku s filmem jsou bonusy bez jakékoliv české podpory. Bonusový disk s filmem o filmu je s českou podporou v podobě titulků.

Verdikt
Další zdařilé pokračování mužů v černém s bezvadným hereckým obsazením. V budoucnu uvidíme či bude ještě nějaké další pokračování.