GARY COOPER Kolekce (5 DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

GARY COOPER Kolekce (5 DVD)

Název titulu:GARY COOPER Kolekce
Originál:GARY COOPER Box (USA, 2010)
Katalogové č.:1007816
Formát:DVD
Kategorie:Dramatické filmy, KOLEKCE
V prodeji od:16. 1. 2013
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:499 Kč (18,98 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 anglicky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:-
Hrají:Gary Cooper
Režie:-
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

GARY COOPER: Kolekce 5DVD

Kolekce obsahuje filmy - Láska mezi umělci, Tajemný Mr. O´Hara, Loď ztracených duší, Neporažená a Odpolední láska

Láska mezi umělci
(Design For Living)
1933 / Komedie / 88 minut / USA

Dva Američané, dramatik Tom Chambers a malíř George Curtis, kteří sdílejí v Paříži společný byt, se zamilují do nezávislé Gildy Farrellové. A protože ona se nedokáže rozhodnout, kterému z nich dát přednost, navrhne jim "džentlmenskou dohodu”: Nastěhuje se k nim jako přítelkyně a kritička jejich práce, nikdy ale nedojde k jakékoli milostné zápletce s kterýmkoli z nich. Když však jednou Tom odjede do Londýna, aby dohlédl na inscenaci jedné ze svých her, je nucen nechat Gildu s Georgem o samotě. Jak dlouho jim pak jejich džentlmenská dohoda asi vydrží?
Hrají: Fredric March, Gary Cooper, Miriam Hopkins, Edward Everett Horton, Franklin Pangborn, Isabel Jewell, Jane Darwell, Wyndham Standing
Režie: Ernst Lubitsch
Titulky:česky
Obrazové formáty:4:3
Zvukové formáty: anglicky 2.0


Tajemný Mr. O´ Hara
(The General Died At Dawn)
1936 / Dobrodružný / 95 minut / USA

Tajemný Mr. O´Hara (1936) je dobrodružný film, situovaný do oblastí severní Číny, které jsou rozvrácené občanskou válkou, neklidem a revolucí.
Americký dobrodruh a reportér O'Hara (Gary Cooper) se podílí na nebezpečné misi: pomáhá dodávat úřadům zbraně, které by pomohly vesničanům v provincii pustošené šíleným, ambiciózním generálem Yangem (Akim Tamiroff). Ve vlaku do Šanghaje se setká s Judy Perrieovou a zamiluje se do ní. Její slabý a nespolehlivý otec Peter (Porter Hall) je ale ve spojení s Yangem a nutí neochotnou Judy, aby O'Haru svedla a zradila.
Rovnováha sil se zhoupne velmi nebezpečným směrem a oni jsou zajati Yangem. Zlomený O'Hara říká Judy: "My dva jsme si mohli zahrát dokonalý duet."

Hrají: Gary Cooper, Madeleine Carroll, Akim Tamiroff, Dudley Digges, Porter Hall, William Frawley, J.M. Kerrigan, Philip Ahn, Lee Tung Foo, Leonid Kinskey
Režie: Lewis Milestone
Titulky: česky
Obrazové formáty: 4:3
Zvukové formáty: anglicky 2.0


Loď ztracených duší
(Souls at Sea)
1937 / Dobrodružný / 89 minut / USA

Loď ztracených duší je odpovědí studia Paramount na Vzpouru na lodi Bounty (1935) a stejně jako ona vypráví o vzpouře a romantické lásce na širém moři. Prvního důstojníka Nuggina Taylora na otrokářské lodi si zahrál Gary Cooper. Ironií osudu patří jeho hrdina k abolicionistům. Když dojde ke vzpouře, kapitán lodi je raněn. Velení se ujímá první důstojník, který zajaté otroky osvobodí. Jenže v Anglii je Taylor a další námořník Powdah (George Raft) obviněn z vraždy. Pak Taylora osloví britská tajná služba s nabídkou, aby shromáždil tajné informace, které by mohly přispět ke zrušení otroctví. Nuggin souhlasí a spolu s Powdahem vyplouvá k břehům Afriky. Na lodi se oba zamilují, Nuggin do Margaret (Frances Dee) a Powdah do Babsie (Olympa Bradna). Jejich dobrodružství tím ale zdaleka nekončí.
Hrají: Gary Cooper, George Raft, Harry Carey, Robert Cummings, Virginia Weidler, Joseph Schildkraut, Paul Fix, Edward Van Sloan, Alan Ladd, Ward Bond
Režie: Henry Hathaway
Titulky: česky
Obrazové formáty: 4:3
Zvukové formáty: anglicky 2.0


Neporažená
(Unconquered)
1947 / Drama / 141 minut / USA

Podmanivý historický velkofilm Cecila B. DeMilla

Realisticky podaný příběh Cecila B. DeMilla o střetech předrevolučních kolonistů s původními obyvateli nabízí úžasnou podívanou, milostnou zápletku i působivé drama. Mírumilovného Chrise Holdena a člena místní domobrany ztvárnil držitel Oscara Gary Cooper. Chris koupí a posléze osvobodí krásnou anglickou otrokyni Abby Hale (Paulette Goddard). Hned se jí ale zmocní dodavatel zakázaných zbraní, který zažehne krvavou válku mezi Indiány a hrstkou statečných osadníků. "Vášnivě primitivní, dějově napínavý, okázale barvitý a efektní" (Hollywood Reporter) film Neporažená vynikajícím způsobem zachycuje významné období americké historie!

1947, Nejlepší speciální efekty
1947, Nejlepší herec, Četař York
1952, Nejlepší herec, V pravé poledne
Z archivů
S náklady 5 miliónů dolarů se snímek Neporažená stal do té doby nejdražším DeMillovým filmem

Hrají: Gary Cooper, Paulette Goddard, Howard Da Silva, Boris Karloff, Cecil Kellaway, Ward Bond, Victor Varconi, Virginia Grey, Alan Napier, John Mylong, Lloyd Bridges, Clarence Muse, Jeff Corey, John Miljan, Lex Barker, Cecil B. DeMille, Fred Kohler Jr., Forrest Taylor, Eddie Albert, Richard Reeves
Režie: Cecil B. DeMille
Titulky: česky
Obrazové formáty: 4:3
Zvukové formáty: anglicky 2.0


Odpolední láska
(Love In The Afternoon)
1957 / Komedie / 125 minut / USA

Ona hraje na cello, on je proutník. Ona je naivní a mladinká, on je světácký a zralý. Zamilovaná studentka konzervatoře Ariane dobře ví, že se milionářskému americkému playboyovi Franku Flanaganovi vůbec nepodobá. Když ale bude předstírat, že je stejně světaznalá a protřelá jako on, kouzlo lásky mozná zafunguje.
Když setkání AUDREY HEPBURN a GARYHO COOPERA režíruje BILLY WILDER, romance přímo rozkvétá. Smích, kouzlo Paříže, šampaňské, elegance – Wilder, který tu poprvé spolupracoval se svým dlouholetým spoluautorem I. A. L. Diamondem, je servíruje jako lehounkou a nadýchanou poctu svému filmařskému vzoru, ERNSTU LUBITSCHOVI. V této skvělé, pohodové klasice, určené milovníkům filmů jako PRÁZDNINY V ŘÍMĚ a GIGI, hraje i MAURICE CHEVALIER, filmový zástupce galského šarmu.

Hrají: Gary Cooper, Audrey Hepburn, Maurice Chevalier, John McGiver, Van Doude, The Gypsies, Olga Valéry, Lise Bourdin, Marc Aurian, Vera Boccadoro, Francoise Brion, Guy Delorme, Christian Lude, Charles Lemontier, Gloria France
Režie: Billy Wilder
Titulky: česky
Obrazové formáty: 16:9
Zvukové formáty: anglicky 1.0
 

Související produkty

(7x)

INDIANA JONES Kolekce (5 DVD)

699 Kč

31.5.2018 

  (5x)

TORA! TORA! TORA! Prodloužená japonská verze (Blu-ray)

359 Kč

 

  (25x)

TORA! TORA! TORA! Steelbook™ Prodloužená verze Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

299 Kč

 

  (4x)

TUDOROVCI - 1. sezóna Kolekce (3 Blu-ray)

359 Kč

 

 
(1x)

Telefonní budka (Digipack) (DVD)

39 Kč

 

  (79x)

SKÁLA (Blu-ray)

269 Kč

 

  (3x)

HOŘÍCÍ KEŘ 1. - 3. epizoda Kolekce (2 DVD)

199 Kč

 

  (6x)

HRA O TRŮNY - 3. série (CZ dabing) Kolekce Viva balení (5 DVD)

699 Kč