Hejbejse 7 (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Hejbejse 7 (DVD)

Název titulu:Hejbejse 7  (1x)
Originál:Hejbejse (Česká republika, )
Katalogové č.:1000473
Formát:DVD
Kategorie:Fitness filmy
V prodeji od:1. 1. 2010
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:199 Kč (7,57 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:žádné
Délka:48 minut + bonus rozhovor
Hrají:Hanka Kynychová
Režie:-
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Hejbej se 7 | DVD

Dobrý den

zdravím všechny své příznivce a Vás, kteří pečujete o své zdraví a cvičení berete jako součást své tělesné a psychické hygieny. Zdravím ale i Vás, kteří se mnou budete cvičit úplně poprvé.

Právě držíte v ruce cvičební DVD, které vychází v edice HEJBEJSE v pořadí již jako sedmé. Cvičení jsem natočila ve spolupráci se společností PENAM, která je pro mě velice zajímavým partnerem. Svými kvalitními potravinovými výrobky se věnuje a dotýká zdraví.

Na dva roky jsem se odmlčela, ale nelenošila jsem. Pořídili jsme si s manželem další děti Sofii a Alexandru a také jsem měla spoustu práce se spuštěním cvičební internetové televize na www.hejbejse.tv.

Ale zpět k tréninku, který jse před námi. Tentokrát jsem ho nazvala pro někho z Vás možná neslušně, ale za to výstižně: BŘIŠNÍ PEKÁČ. Cvičební lekce se bude věnovat pouze posilování břišních svalů a dotkne se i svalů v bocích. Do této cvičební jednotky se nevešly úplně všechny cviky, a proto si pořiďte i cvičební DVD s pořadovým číslem osm, které jsem nazvala TOTAL BODY FORMING (totálně si posílíte všechny svaly po celém těle). Pro tyto tréniky jsem se rozhodla hlavně proto, že jsou v mém fitness centru ženami velmi vyhledávány a plně obsazeny. Sama jsem se o tom přesvědčila po čtyřech lekcích (trénink doporučuji 2×týcně). kdy se ženy svěřili s prvními hubnoucími výsledky.

Toto DVD může být někomu sympatické také v tom, že neobsahuje žádnou choreografii, nemusíte umět názvosloví. Hodia této lekce je pouze posilování. Jsem člověk pravdomluvný a tato cvičební lekce má pouze posilovací charakter a Vy musíte vědět, že pokud chcete zhubnout musíte zařadit bezpodmínečně spalovací trénink, který najdete i na cvičebníh DVD z edice HEJBEJSE č. 4, 5 a 6.

Jako bonus si nenechte ujít rozhovor s výživovou poradkyní Monikou Divišovou z centra péče Wellnessia. Budu se jí ptát na otázky, proč je vláknina v našem životě nezbytná a jaké zdravotní problémy si můžeme způsobit při jejího nedostatku. Odpoví Vám i na otázky, jak jste si způsobili zácpu a proč mnoho žen trpí osteoporézou. Tento bonusový rozhovor Vám poodhalí řadu zajímavostí ze zdravého životního stylu, mnoho dalších důležitých informací najdete v nové knize s názvem „ZACHRAŇTE SI ŽIVOT“ – Hanka Kynychová a její hosté.

Na všechny z Vás, kteří chcete změnit svůj životní styl se těší Hanka Kynychová a její team spolupracovníků: Richard Pfleger, Monika Divišová a Ludvík Pokorný.

Související produkty

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 4 (papírový obal) (DVD)

49 Kč

 

 

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 1 (papírový obal) (DVD)

49 Kč

 

 

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 2 (papírový obal) (DVD)

49 Kč

 

 

Cvičení pro každého s Hankou Kynychovou 3 (papírový obal) (DVD)

49 Kč

 

 
(1x)

Pilates pro děti (DVD)

199 Kč