NATIONAL GEOGRAPHIC: Kolekce Afrika 4DVD (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

NATIONAL GEOGRAPHIC: Kolekce Afrika 4DVD (DVD)

Název titulu:NATIONAL GEOGRAPHIC: Kolekce Afrika 4DVD
Originál:Africa collection (USA, 1989)
Katalogové č.:1000369
Formát:DVD
Kategorie:Dokumentární filmy, KOLEKCE
V prodeji od:18. 11. 2009
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:799 Kč (30,39 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:210 minut
Hrají:-
Režie:-
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

NATIONAL GEOGRAPHIC: Kolekce Afrika (4DVD)

Kolekce obsahuje:

1. Odzala – Ostrovy v džungli (1999 / Dokument / 54 minut / USA):

Národní park Odzala je jednou z nejizolovanějších oblastí Afriky. Nad vlhkou džunglí se tu rozprostírá neproniknutelný baldachýn deštného pralesa a jeho celistvost jen čas od času narušují ostrůvky nižší vegetace zvané „bais“. Ty jsou hotovým rájem divokých zvířat. Ve vysoké trávě tiší u napajedel žízeň sloni, bok po boku se tu nerušeně krmí gorily a vodní buvoli. Dokument proniká do těchto oáz a stává se tak unikátním svědkem sdílení prostoru a vzácné interakce mezi jednotlivými druhy živočichů. Společně s pralesními slony a gorilami tu žijí také početná hejna klubáků afrických, volavek rusohlavých a celá řada dalších ptáků. Tvoří tak scenérii, kterou nelze spatřit nikde jinde na světě. Odzala ukrývá místa, kde se zastavil čas a která dosud nezasáhl překotný rozvoj známý z jiných částí Afriky. Vydejte se spolu s námi podél říčních meandrů doprostřed zeleného moře stromů do samotného srdce Konga, kde můžete obdivovat přirozený řád jedinečného ekosystému.

2. Okavango – Divoká africká oáza (1996 / Dokument / 52 minut / USA):

Skrytá perla Afriky! Druhé takové místo v Africe nenajdete – delta Okavanga je vodní oázou v srdci jedné z největších pouští světa. Rozlohu delty může uprostřed období sucha až zdvojnásobit zátopová voda z Angoly na téměř 13.000 km2 a delta se pak jako dlaň gigantické ruky rozlije dál do vnitrozemí Botswany. Voda tu rozhoduje o životě a smrti. Savaně vládnou gepardi a divocí psi, v mokřinách panují hroši a krokodýli. Každý den do divočiny přináší nová dramata v novém obsazení. Umění přežít může mít prostou podobu slona, který z palem setřásá jejich olejnaté plody. Může ale také představovat náročnou štvanici na antilopu v podání smečky divokých psů. Tuto výjimečnou oblast charakterizuje věčný koloběh požárů a záplav, který lze spatřit pouze zde – v Okavangu: Divoké africké oáze.

3. Deník parku Serengeti (1989 / Dokument / 52 minut / USA):

Oblast Serengeti se rozkládá na severu Tanzanie a jihu Keni ve východní Africe. Srdcem tohoto svrchovaného království přírody je Národní park Serengeti, o velikosti státu Connecticut. Místo je domovem početných stád gazel a pakoňů, hyen, lvů, antilop, slonů, paviánů, leopardů, divokých psů, velkého množství ptactva a dalších zástupců zvířecí říše, kteří dohromady tvoří největší společenství savanových zvířat na Zemi. Nevídaná nádhera zdejší krajiny nutí návštěvníka, aby nad ní nejdříve užasl, pak si ji zamiloval a nakonec jí zůstal navždy věrný. Diváci Deníku parku Serengeti se seznámí nejen s těmi, kteří svojí prací pomáhají udržovat bohatství fauny a flóry v této oblasti, ale také s lidmi s přesně opačným cílem.

4. Gabon – Vítězství divočiny (2006 / Dokument / 52 minut / USA):

Gabon je země s neuvěřitelně bohatou faunou. Pro mnohé druhy afrických zvířat, jako jsou sloni pralesní, pozoruhodné gorily nížinné, hroši či největší známá populace mandrilů, znamená zřejmě poslední naději na přežití. Gabon je pozemský ráj sevřený mezi válkou zmítanými státy a sužovaný soustavným drancováním zdejších přírodních zdrojů. Naštěstí existují lidé odhodlaní zachránit gabonské přírodní bohatství a vybudovat na africké poměry nevídanou síť národních parků o rozloze bezmála 26.000 km2. Unikátní záběry divočiny, které pro vás pořídil team National Geographic, vám umožní stát se svědky inspirující kampaně na záchranu nenahraditelného Posledního ráje na Zemi!

Související produkty

Zbraně II. světové války 1+2 ( papírový obal) (DVD)

99 Kč

 

 

Svět zvířat - zaostřeno na zvířata 2 (pošetka) (DVD)

44 Kč

 

 

Pandurango Kolekce (4 DVD)

355 Kč

 

 

Legendy Divokého západu KOLEKCE 3DVD (DVD)

199 Kč

 

 

Last Chance To See (DVD)

449 Kč

 

 

Americká námořní pěchota ve 2. světové válce - 4. DVD (papírový obal) (DVD)

45 Kč

 

  (9x)

3x IMAX 3D PODMOŘSKÉ DOKUMENTY Kolekce (3 Blu-ray 3D)

899 Kč

 

  (1x)

Po stopách předků - komplet Kolekce (2 DVD)

149 Kč