Roary: Roaryho první den (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Roary: Roaryho první den (DVD)

Název titulu:Roary: Roaryho první den
Originál:Roary: The racing Car (Velká Británie, 2007)
Katalogové č.:1004255
Formát:DVD
Kategorie:Animované filmy, Dětské filmy, Pohádky
V prodeji od:8. 4. 2009
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (10,23 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (11,37 €)
Ušetříte:30 Kč (1,14 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:žádné
Délka:50 minut
Hrají:-
Režie:Tim Harper
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Roary: Roaryho první den | DVD

Od tvůrců Bořka Stavitele

Seznam se s Roarym, malým červeným závodním autíčkem, všeumělem Borisem a dalšími přeborníky ze stáje Stříbrná stopa! Každá desetiminutová epizoda obsahuje příběh i veselé písničky. Naše DVD obsahuje pět epizod:

  • Roaryho první den

Roary je nováčkem na Stříbrné stopě. Kdo by nebyl nervózní před svým prvním závodem? A tak mu Boris vypráví na dobrou noc pohádku, aby ho povzbudil. Že nevíte o čem? Přece o statečném červeném autíčku!

  • Boris vlajkonošem

Boris je ten nejlepší mechanik na světě, ale velký popleta a někdy dokáže nadělat pěkný zmatek. Třeba když si splete startovní vlajku se špinavým hadrem. Jak teď chybu napraví? Už aby se Marša uzdravila a přišla do práce.

  • Vylétla Jiskra

Králík Jiskra si ve svém doupěti rád kutí a opravuje svůj skateboard. Ale copak tam má klid? Pokaždé, když auta přejedou kolem, rozhoupe se mu nářadí na stěnách. A toho rámusu! A dost, řekne si Jiskra jednoho dne a vymyslí pěknou lotrovinu.

  • Rastyho vzpomínky

Rasty je dnes už starý zrezivělý karavan, podložený cihlami. A tolik toho zamlada procestoval. Teď jsem zkrátka k ničemu, myslí si o sobě. Copak si mě někdo může vážit? O tom, že nemá pravdu a že ho mají všichni rádi, ho dokáže přesvědčit nejlépe Roary, červené závodní auto!

  • Problém modrého světla

Vrtákovi se porouchalo přepínání světel. Boris přece všechno svede a všechno umí. Zkrátka všeuměl. Trvá na tom, že opravit světla je hračka a že to dokáže i bez návodné příručky. Ostatní o tom pochybují, a tak než Boris Vrtáka docela rozvrtá, raději se rozjedou pátrat po ztracené příručce.

Televizní seriál obsahuje desítky dílů a je vytvořen pomocí počítačové animace. Každá desetiminutová epizoda obsahuje příběh i veselé písničky. Námětem jsou dobrodružství malého závodního autíčka Roaryho. Spolu s dalšími závodními auty patří k závodní dráze Stříbrná stopa, jejíž majitelem je pan Karburátor. Roary je veselý, má smysl pro humor, spoustu entusiasmu a také zvědavosti, která ho občas zavede do nesnází. Má však pod kapotou srdce na správném místě a pokaždé ho mrzí, když něco pokazí, a chce to napravit. Za to mají všichni rádi.

Příběhy jsou zasazené do prostředí závodní dráhy Stříbrná stopa a nejbližšího okolí, pláže u moře a farmy farmáře Zelenáče, jsou vždy o vztazích Roaryho k ostatním závodním autům a Borisovi, mechanikovi a nejmilejšímu příteli. Boris ho dokáže nejen vytáhnout z každé šlamastyky, ale hlavně mu věří. Věří mu víc než pan Karburátor a doufá, že jednoho dne se stane nejlepším závodním autem Stříbrné stopy. Děti si Roaryho oblíbí a rády ho budou doprovázet na jeho výpravách. Díky malému červenému autíčku získají spoustu nových zkušeností a naučí se, jak řešit problémy, pomáhat ostatním, proč je důležitá bezpečnost, dozví se, že pouhý nápad nestačí, ale měly by se pokusit nadchnout pro něj i ty ostatní. Seriál byl vytvořen Keithem Chapmanem, ředitelem společnosti Chapman Entertainment. K. Chapman je dnes renomovaným autorem mnoha televizních seriálů, úspěch mu přinesl mezi jinými Bořek Stavitel (Bob the Builder).

Související produkty

MADAGASKAR (BIG FACE Edice) (DVD)

149 Kč

 

 

MICKEY: Továrna na smích (DVD)

149 Kč

 

  (3x)

Dinosaurus (DVD)

199 Kč

 

 

Walt Disney: Nejkrásnější klasické příběhy 1 (DVD)

199 Kč

 

 

Superman/Batman - Apokalypsa (DVD)

199 Kč

 

 

Broučci 2 (papírový obal) (DVD)

69 Kč

 

 

Šmoulové 9 (DVD)

79 Kč

 

  (1x)

Rango (DVD)

149 Kč