SKÁLA (Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

SKÁLA (Blu-ray)

Název titulu:SKÁLA  (74x)
Originál:The Rock (USA, 1996)
Katalogové č.:1007426
Formát:Blu-ray
Kategorie:Akční filmy, Dramatické filmy, Thrillery
V prodeji od:12. 11. 2010
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (10,23 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (11,37 €)
Ušetříte:30 Kč (1,14 €)

Blu-ray recenze
 
Zvuk:
 • LPCM 5.1 anglicky  
 • Dolby Digital 2.0 anglicky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 2.0 maďarsky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 2.0 (VO) polsky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 2.0 rusky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 2.0 turecky  Dolby Digital
Titulky:anglické, arabské, bulharské, české, hebrejské, chorvatské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké, ukrajinské
Délka:137 minut
Hrají:Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse, William Forsythe, Michael Biehn, a další >
Režie:Michael Bay
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Skála | BLU-RAY

THE ROCK

V nové Blu-ray verzi oblíbeného filmu Sean Connery a Nicolas Cage spojí síly, aby odvrátili nevýslovnou hrůzu.

Společně s Edem Harrisem vás tato úžasná jízda v novém formátu uvede do nečekaných světů.Pomstychtivý bývalý generál získá kontrolu nad ostrovem Alcatraz a hrozí, že odtud vypálí rakety s jedovatým plynem. Proniknout do nedobytné pevnosti, a tak generála zastavit, mohou jedině mladý expert na chemické zbraně z FBI a nechvalně známý vězeň. Sledujte každičký detail napínavého děje díky skvělému obrazu (1080p) a fenomenálnímu zvuku (5.1 48 kHZ, 24-bit) a ponoořte se přímo do akce. Těšte se na báječný zážitek zprostředkovaný novou verzí filmu na disku Blu-ray High Definition!

BONUSY:

 • Audiokomentáře tvůrců
 • Kinoupoutávka
 • Vynechané scény
 • Zvláštní efekty
 • Rozhovor s Jerry Bruckheimerem
 • …a mnohem více…

 

Dne 13.11.2010 jsem pro vás otestoval blu-ray film SKÁLA.

Testováno na sestavě:

BLU-RAY přehrávač:PIONEER BDP-LX53  Více informací o PIONEER BDP-LX53

Přehrávač je postaven na základě rigidní konstrukce šasi a velké pozornosti k detailu, což se projeví prvotřídním zážitkem ze sledování Blu-ray, ovšem ani zvuková část nijak nezaostává. Integrace vysoce kvalitních součástek zajišťujících opravdu mimořádně zvukově zajímavou reprodukci. Šasi BDP-LX53 je stavěno jako „Armoured Chassis Concept“, tedy cosi ve smyslu obrněného zařízení, šasi je zpevněno vloženým plátem uvnitř skříně a dosahuje tak výrazného snížení vibrací, což se projeví ve špičkové reprodukci. Navíc byly přidány zlacené terminály.

HD zvuk - Díky přímému vestavěnému dekódování HD zvukových formátů, nabízí přehrávač nejvyšší možnou kvalitu přehrávání. Jásavé barvy a dokonale přesná reprodukce obrazu ideálně doplňují digitální audio formáty pro vysoké rozlišení DTS-HD Master Audio Essential a Dolby TrueHD, které může zmíněný model nabídnout jako přímý bitstream nebo je dekódovat interně a přehrát jako nekomprimovaný (PQLS) které zajišťuje přenos digitálních informací zcela bez Jitteru, a to 2kanálového nekomprimovaného signálu nebo multi-kanálového LPCM a nyní také bitstream zvuk pomocí HDMI.

Přehrávač Blu-Ray disků Pioneer má vestavěný vysoce kvalitní upscaling obrazu na 1080p pro získání maximálně kvalitního obrazu z existující sbírky. Jeho schopnost zpracovat 1080p 24fps zaručuje doslova kinosálový zážitek ze sledování na kompatibilním displeji. Díky možnosti propojení pomocí HDMI nabízejí čistý, přirozený obraz. Pro další zvýšení kvality obrazu je přehrávač vybaven 36bitovým zpracováním obrazu, které dokáže reprodukovat přesnější barevnou gradaci což má za následek jemnější podání barev s lepším vykreslením odstínů a jemnějšími přechody.

AV-Reciever:PIONEER VSX - 1020K  Více informací o PIONEER VSX - 1020K

Díky nejnovější verzi HDMI 1.4 je plně kompatibilní s 3D HD signálem. Certifikováno iPod/phone ready, model VSX-1020-K nabízí plnou integraci obsluhy iPod/iPhone Touch. Model VSX-1020-K umí dekodovat veškeré prostorové formáty a to včetně HD formátů a upscalovat video na 1080p při současné podpoře x.v.Colour a DeepColour pro dosažení živých, jasných barev a jejich jemných přechodů.

Parametry recieveru:
Výstupní výkon na kanál: 140W
Výstupní impedance: 6Ohm
Počet kanálů: 7
Odstup signál/šum: 100 dB
Vstupy: 6xHDMI,4 x Composite, 2 x Component, 2 x Coaxial, 2 x Optical,1 x USB host, 1 x iPod/iPhone
Výstupy: 1xHDMI, 1xKomponent, 1xKompozit
MCACC kalibrace: ano
Dolby Digital: ano
Dolby Digital EX: ano
Dolby Pro Logic II: ano
Dolby Pro Logic IIx: ano
DTS: ano
DTS Neo: 6: ano
DTS 96/24: ano
Surround Módy: 13+1
MCACC: ano
Odstranění stojatého vlnění: ano
Nastavení fází: ano
Sound Retriever: ano
Front Stage Surround Advance: ano
X.V.Colour: ano
Deep Colour: ano
HDMI Repeater: ano
 
Pioneer hybridní konstrukce zes.: ano
D/A převodník: 192 kHz / 24-bit
A/D převodník: 96 kHz / 24-bit
Reproduktorové výstupy A/B: ano

Televize:PLAZMA SAMSUNG PS 50B  Více informací o PLAZMA SAMSUNG PS 50B

Úhlopříčka: 127 cm
Úhlopříčka: 50 palců
Formát obrazu: 16:9
Horizontální rozlišení: 1920 bodů
Vertikální rozlišení: 1080 bodů

Kabeláž:HDMI - MONSTER CABLE 1200 EX
Reproduktory:JAMO S606 HCS 5.1  Více informací o JAMO S606 HCS 5.1

Impedance: 6 ohm
Přední reprosoustavy S 606: třípásmové (osazené dvěma středovými reproduktory), maximální zatížitelnost 210 W, frekvenční rozsah: 45–20000 Hz
Středový reproduktor S 60 CEN: dvoupásmový (osazený dvěma středobasovými reproduktory), maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 75–20000 H
Zadní surroundové reprosoustavy S 602: dvoupásmové, maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 80–20000 Hz

Další informace: Kmitočtový rozsah od 30 Hz, Kmitočtový rozsah do 150 Hz, nastavení dělící frekvence (výhybky) 40–150 Hz, plynulé nastavení fáze, bassreflex, subwoofer SUB 250: aktivní(vyzařující do země) osazený 203 mm basovým reproduktorem, maximální výkon 250 W

Výsledky testů:

Formát obrazu:16:9, poměr stran: 2,35:1
Kvalita zvuku:Titul obsahuje původní zvukový kodek PCM 5.1 a český dabing 2.0. Stejně jako některé jiné filmy, řadím i tento po audio stránce spíše mezi né zrovna povedené.
Kontrola údajů na přebalu:Přebal má chybu pouze u originální audio stopy, kerá je na disku v PCM 5.1 kodeku. Zbylé údaje souhlasí.
Poznámky k titulu:Legendární snímek Skála se Sean Connerym a Nicolasem Cagem, film ze kterého se pomalu stal kult. Skála sice dorazila ve vysokém rozlišení na tuzemský trh, ale bohužel v dost otřesném obrazovém přepisu. Velká škoda, že film není v lepší kvalitě. Tenhle by si to určitě zasloužil. Na druho stranu s DVD si ho rozhodně nespletete.
Hodnocení zvuku: 2.0
Hodnocení obrazu: 3.0
Celkové hodnocení: 2.5

Fotogalerie z filmu SKÁLA (Blu-ray)

SKÁLA (Blu-ray)SKÁLA (Blu-ray)SKÁLA (Blu-ray)
SKÁLA (Blu-ray)SKÁLA (Blu-ray)SKÁLA (Blu-ray)
SKÁLA (Blu-ray)SKÁLA (Blu-ray)SKÁLA (Blu-ray)

 

Hodnocení SKÁLA (Blu-ray)

Celkem hodnocení: 74 Průměrné hod.:  Poslední příspěvek:28.9.2017
Sir Nicolas | 28.9.2017 21:02 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  

Video  

Audio  

Bonusy  

Verdikt

   
fanyb | 27.9.2017 12:12 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasika, modrá krabička............................................................................, líbil by se mi u tohoto filmu Steelbook. Za ty peníze samozřejmě nejde požadovat .Za ty peníze v multibuy akci není co řešit

Video  
U starších snímků, nečekám pokaždé extra obraz, přesto Super.................................................. .Za ty peníze v multibuy akci není co řešit

Audio  
Dabing netřeba komentovat, jen stereo, originální je lepší................................................. .Za ty peníze v multibuy akci není co řešit

Bonusy  
Normal.................................................................................................Za ty peníze v multibuy akci není co řešit

Verdikt
Film se vždy líbil....................................................................................Za ty peníze v multibuy akci není co řešit

   
Uživatel z e-shopu Edwin P. | 19.9.2017 23:04

Balení  
Great service I'm very happy. Very quick delivery - item exactly as described. Perfect condition. Would buy from again. Thanks!

Video  
Great service I'm very happy. Very quick delivery - item exactly as described. Perfect condition. Would buy from again. Thanks!

Audio  
Great service I'm very happy. Very quick delivery - item exactly as described. Perfect condition. Would buy from again. Thanks!

Bonusy  
Great service I'm very happy. Very quick delivery - item exactly as described. Perfect condition. Would buy from again. Thanks!

Verdikt
Great service I'm very happy. Very quick delivery - item exactly as described. Perfect condition. Would buy from again. Thanks!

   
Uživatel z e-shopu Nikola Ž. | 11.9.2017 11:38

Balení  

Video  

Audio  

Bonusy  

Verdikt

   
DonShark | 10.9.2017 10:59 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasická krabička na Blu-ray. Pěkný obrázek na čelní straně a popis filmu na zadní straně. Za mě se to povedlo :) Krásný obraz i zvuk jsou přednosti Blu-ray filmů. Jsem velice rád, že si oblíbené filmy mohu shlédnout v perfektní kvalitě.

Video  
Klasická krabička na Blu-ray. Pěkný obrázek na čelní straně a popis filmu na zadní straně. Za mě se to povedlo :) Krásný obraz i zvuk jsou přednosti Blu-ray filmů. Jsem velice rád, že si oblíbené filmy mohu shlédnout v perfektní kvalitě.

Audio  
Klasická krabička na Blu-ray. Pěkný obrázek na čelní straně a popis filmu na zadní straně. Za mě se to povedlo :) Krásný obraz i zvuk jsou přednosti Blu-ray filmů. Jsem velice rád, že si oblíbené filmy mohu shlédnout v perfektní kvalitě.

Bonusy  
Klasická krabička na Blu-ray. Pěkný obrázek na čelní straně a popis filmu na zadní straně. Za mě se to povedlo :) Krásný obraz i zvuk jsou přednosti Blu-ray filmů. Jsem velice rád, že si oblíbené filmy mohu shlédnout v perfektní kvalitě. Na bonuse se nedívám, ale nějaké tam jsou.

Verdikt
Klasická krabička na Blu-ray. Pěkný obrázek na čelní straně a popis filmu na zadní straně. Za mě se to povedlo :) Krásný obraz i zvuk jsou přednosti Blu-ray filmů. Jsem velice rád, že si oblíbené filmy mohu shlédnout v perfektní kvalitě.

   
dusan_l | 28.8.2017 14:37 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasika balenie, modrý amaray. Vnútri artwork.

Video  
Skvělé, zrovna u filmu jako je Skála si užívám Full HD, dříve jsem měl Skálu na dvd a ten obraz je úplně někde jinde.

Audio  
Zvuk vramci moznosti, super soundtrack paradne podkreslujuci cely film. Skoda ze tam nie je 5.1.

Bonusy  
Bonusy v našich končinách nebývají pravidlem a o to více by měli těšit. Vynechané scény mě zajímají nejvíce.

Verdikt
Paradna kupa. Doporucujem vsetky filmovym nadsencom.

   
gogo | 25.8.2017 15:18 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasický modrý amaray bez vnitřního artworku. Obal obsahuje všechny náležitosti o filmu. Potisk diskuje je pěkný.

Video  
Obraz je na disku velmi dobrý. S dvd se nedá srovnat. I takovýchto filmu by takový obraz měla být povinnost.

Audio  
Mimo jiných obsahuje disk český dabing Dolby digital 2.0. I když není špatný upřednostňuju originální anglický zvuk.

Bonusy  
Bonusy na disku jsou skoro hodinové a mají i českou podporu (titulky). Je dobře, že tam nějaké jsou.

Verdikt
Perfektní akční film patřící již ke klasice tohoto žánru. A za tu perfektní cenu není proč otálet s koupí.

   
Uživatel z e-shopu Murat K. | 16.8.2017 11:01

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu EVA G. | 9.5.2017 22:46

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu Tayyar G. | 9.5.2017 10:14

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
mirec88 | 14.4.2017 00:59 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Zatiaľ som film nerozbalil, ohodnotím správne, keď ho pozriem a úplne si ho vychutnám. Teším sa veľmi.

Video  
Zatiaľ som film nerozbalil, ohodnotím správne, keď ho pozriem a úplne si ho vychutnám. Teším sa veľmi.

Audio  
Zatiaľ som film nerozbalil, ohodnotím správne, keď ho pozriem a úplne si ho vychutnám. Teším sa veľmi.

Bonusy  
Zatiaľ som film nerozbalil, ohodnotím správne, keď ho pozriem a úplne si ho vychutnám. Teším sa veľmi.

Verdikt
Zatiaľ som film nerozbalil, ohodnotím správne, keď ho pozriem a úplne si ho vychutnám. Teším sa veľmi.

   
Uživatel z e-shopu Michal D. | 2.2.2017 09:58

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu Miroslav V. | 11.12.2016 21:16

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu Martin B. | 4.12.2016 23:43

Balení  
Balenie štandardne kvalitné, štandardný modrý amaray, nie je čo vytknúť, no okrem toho nečakajte nič iné

Video  
Klasický, vysoko kvalitný a čistý obraz aký sa dá očakávať od blu ray filmu, pozerané na 55 palcovej HD telke, aj keď sa jedná o starší film tak kvalita je perfektná

Audio  
Film bol pozeraný výhradne v originálnom znení, ale kvalita dabingu je skvelá, je to originálny český dabing aký poznám z TV.

Bonusy  
Na disku je celkom dosť bonusov od vystrihnutých scén cez rôzne kratučké zaujímavosti z filmu až po efekty filmové a mnoho iného

Verdikt
Neskutočne skvelý film, kde Sean Connery spolu s Nicholasom Cageom zahrali obaja skvelé role. Výborný film

   
Uživatel z e-shopu MUSTAFA A. | 11.10.2016 00:27

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu Tomasz J. | 8.10.2016 10:19

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu Filip Č. | 3.10.2016 14:22

Balení  
Super cena, obsah, balení, obraz, zvuk, doporučuji všem fanouškům, určitě udělá radost a potěší.....

Video  
Super cena, obsah, balení, obraz, zvuk, doporučuji všem fanouškům, určitě udělá radost a potěší.....

Audio  
Super cena, obsah, balení, obraz, zvuk, doporučuji všem fanouškům, určitě udělá radost a potěší.....

Bonusy  
Super cena, obsah, balení, obraz, zvuk, doporučuji všem fanouškům, určitě udělá radost a potěší.....

Verdikt
Super cena, obsah, balení, obraz, zvuk, doporučuji všem fanouškům, určitě udělá radost a potěší.....

   
jan toman | 30.9.2016 08:46 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Video  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Audio  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Bonusy  
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

Verdikt
SUPER VŠE JAK MA BYT KVALITA STOJI ZA TO ŽADNE CHYBY JSEM NENAŠEL VŠE V POŘADKU DOPORUČUJI TENTO FILM!!!!!!!

   
ramirez | 18.9.2016 18:03 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Je to klasický amaray co nenadchne ani neurazí, titulní obrázek je vcelku povedený, pěkný vnitřní artwork.

Video  
Na to, že se jedná o starší film, má velmi slušný obraz, což nebývá úplně standard. Asi nemám co vytknout.

Audio  
Pokud máte doma slušnou aparaturu, není co řešit. Dabing mě zcela míjí a originální zvuková stopa je v pohodě.

Bonusy  
Co se týče bonusů, mohlo by jich tu být více, ale buďme rádi, že tu vůbec něco je, pořád by to mohlo být horší..

Verdikt
Špičkový film z 90-sátých let s výborným zvukem v originále a velice slušným obrazem vzhledem ke stáří filmu..

   
OSCAR | 23.8.2016 15:49 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Obyčajný plastový amaray bez vnútorného artworku.

Video  
Obrazový prepis celkom slušný

Audio  
LPCM 5.1 slušné,CZ dabing iba 2.0

Bonusy  
40 minut ,CZ titulky OK

Verdikt
Ďalšia Bayovka do zbierky za super cenu

   
guri008 | 20.8.2016 14:10 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Absenciu vnutorneho artworku este nejako vydrzim, ale akesi "promovanie" hi-def na zadnej a hlavne na prednej strane je hrozne!!!

Video  
Obraz je prekvapivo vyborny. Velky krok vpred hlavne oproti dvd vydaniu, ktore som mal predtym.

Audio  
Anglicka stopa je skvela, cestina je vsak, zial, len v 2.0. Skoda, ceska 5.1 by bola urcite lepsia.

Bonusy  
Cca hodinka bonusov je prijemnym prekvapenim.

Verdikt
Akcna klasika Michaela Baya je jednym z filmov, s ktorym si spajam 90-te roky vo filme.

   
Uživatel z e-shopu Rostislav D. | 30.7.2016 10:49

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu jorghoul | 16.6.2016 22:46

Balení  
pekne a vystizne barevne baleni vhodne zobrazujici hlavního hrdinu filmu. Nechabeji samozrejme informace o jazykových verzích a další ...

Video  
Klasicky velmi dobře zpracovany obraz, který ja osobne jiz standardne ocekavam od Blue-Ray formatu v plnem rozliseni

Audio  
Uzasny zvuk vhodne doplňující obsah a dej celého filmu. Samotrejme zvukove provedeni je pro kvalitni domaci kino idealni

Bonusy  
Klasicke bonosive materiály, ktere jsou jiz ocekavanym standardnim doplnkem vetsiny blue-ray disku diky jeji kapacite

Verdikt
Skvely film, zpracovani a dej. Urcite to je hlavnim důvodem proc jsem si tento filmovy kousek poridil do sve videotéky.

   
janmanas | 20.5.2016 11:29 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Balení klasický modrý amaray. video i zvuk ve vynikající kvalitě, bonusů není moc, ale aspoň nějaké, pro fanoušky super.

Video  
Balení klasický modrý amaray. video i zvuk ve vynikající kvalitě, bonusů není moc, ale aspoň nějaké, pro fanoušky super.

Audio  
Balení klasický modrý amaray. video i zvuk ve vynikající kvalitě, bonusů není moc, ale aspoň nějaké, pro fanoušky super.

Bonusy  
Balení klasický modrý amaray. video i zvuk ve vynikající kvalitě, bonusů není moc, ale aspoň nějaké, pro fanoušky super.

Verdikt
Balení klasický modrý amaray. video i zvuk ve vynikající kvalitě, bonusů není moc, ale aspoň nějaké, pro fanoušky super.

   
marodavidoff | 20.4.2016 10:28 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Je to klasický amaray co nenadchne ani neurazí, titulní obrázek je vcelku povedený, pěkný vnitřní artwork.

Video  
Na to, že se jedná o starší film, má velmi slušný obraz, což nebývá úplně standard. Asi nemám co vytknout.

Audio  
Pokud máte doma slušnou aparaturu, není co řešit. Dabing mě zcela míjí a originální zvuková stopa je v pohodě.

Bonusy  
Co se týče bonusů, mohlo by jich tu být více, ale buďme rádi, že tu vůbec něco je, pořád by to mohlo být horší..

Verdikt
Pokud jste filmový fandové, tak se jedná o povinnou "dovýbavu" sbírky, takže není co řešit. Potěšilo pěkné menu.

   
Uživatel z e-shopu Juri T. | 17.3.2016 14:02

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
karl001 | 21.2.2016 22:05 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasickej plasťák bez vnitřního artworku - jen bílá plocha, ale musíme aspoň pochválit, že tam nejsou reklamy.

Video  
Video není vůbec zklamání vzhledem ke stáří filmu, zrno tam je, ale nejedná se o nic strašnýho, jiný filmy z 90-sátých let vypadají mnohem hůř.

Audio  
Pro mě mírné zklamání, čekal jsem od LPMC (což je nekomprimovaný zvuk) ještě větší hloubku, důraz na basech a větší dynamiku. Ale vzhledem ke stáří - slušné.

Bonusy  
Skoro 1h z CZ titulky, akorát jsou jen v SD kvalitě, celkově dobrý................................................

Verdikt
Špičkový film z 90-sátých let s výborným zvukem v originále a velice slušným obrazem vzhledem ke stáří filmu.

   
Uživatel z e-shopu Martin K. | 13.2.2016 10:02

Balení  
balenie OK..........................................................................................

Video  
Perfektný obraz.....................................................................................

Audio  
perfektný zvuk.super................................................................................

Bonusy  
zaujímavé bonusy...........................................................................................

Verdikt
ODPORUCAM.akčný film režiséra Michaela Baya.jeden z najlepších.........................................

   
Uživatel z e-shopu Kien T. | 17.1.2016 16:15

Balení  
Stereotypní balení Hollywood Touchstone, kde smíchali originální plakát s stříbromodrou lajnu i v zadní části obalu.

Video  
Dokonalé. Pro mě referenční kvalita. Křišťálově čistý a hodně ostrý obraz i v nočních scénách a pořád si nechává vzhled 90. let.

Audio  
Brutální dynamický zvuk v akčních scénách a slušné čisté dialogy. LPCM 5.1 je sice o dynamičnosti v přestřelkách a výbuších, ale i tak dialogy slušně ucházející.

Bonusy  
Tentokrát bonusů je tu slušně rozšířené o něco níc než na DVD. Celkem přes 56 minut s českými titulky i v trailerech. Hollywood Touchstone tentokrát zabodovali.

Verdikt
Povinnost každého fanouška akčních filmů z 90. let a Michaela Baye. Ten si u mě zkazil kariéru s Transformers. Skála je jeho nejlepší akční film a na Blu-Ray je to akční orgasmus s vynikajícími technickými specifikacemi s více bonusy než na DVD.

   
Ferry | 24.12.2015 09:24 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasika plast.

Video  
Obraz je paradicka .

Audio  
br kvalita.

Bonusy  
sou tam.

Verdikt
Dnes jiz akcni klasika.

   
Uživatel z e-shopu Tomáš B. | 14.12.2015 22:33

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
česká dvou-nulka když bylo v popisech uvedeno 5.1 takže veliké zklamání a obalu je přitom jasně 2.0

Bonusy  
- bez komentáře -

   
maik733 | 29.11.2015 10:40 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
typicke bluray balenie, ktore by ozivil vnutorny artwork s motivom filmu, na potlaci disku je v pravej casti rovnaky motiv ako na baleni

Video  
k obrazu nemam ziadne vyhrady, aj ked sa uz nejedna o najnovsi film, obraz je prevedeny v slusnej kvalite

Audio  
rovnako ako pri obraze, ani tu nemam ziadne vyhrady, film som si pozrel s ceskou dolby digital stopou, ktora je vsak len 2.0

Bonusy  
zaujimavy a celkom rozsiahly bonusovy material, ktory obsahuje rozne zaujimavosti z natacania, celkovo spokojnost

Verdikt
film som videl uz niekolkokrat a vzdy si ho rad pozriem, pocas tohto leta som bol na "Skale" nazivo, a aj kvoli tomu som sa rozhodol objednat toto blu ray, oproti DVD je to znacny rozdiel a kupu nelutujem

   
majkouch | 16.11.2015 14:29 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Bohužel pouze základní klasika pro blu-ray filmy. Balení naprosto v pořádku, ale chtělo by to něco navíc.

Video  
Video nezklamalo, spíše nepřekvapilo, i vzhledem ke stáří filmu. Na kvalitní televizi je to ovšem úplně jiný zážitek.

Audio  
Česká stopa nevím, nezkoušel sem, ta originální nemá chybu, titulky sedí přesně s audiem, takže bez výhrad.

Bonusy  
Bonusy potěší, je jich celkem dostatek, sem tam je co vytknout, ale jinak s bonusy celková spokojenost.

Verdikt
Vzhledem k akčním cenám na filmareně a multibuy akcím se nedá nic vytknout, levněji to už asi nejde. Celková spokojenost.

   
Bender | 2.11.2015 14:05 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Video  
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Audio  
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bonusy  
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Verdikt
----------------------------------------------------------------------------------------------------

   
Uživatel z e-shopu Jaroslav S. | 2.10.2015 10:38

Balení  
Vnější artwork je dobrý, vnitřní chybí. Tomuto titulu by slušelo lepší vydání, ideálně ve steelbooku, ale kde nic není ...

Video  
Přepis do HD se velmi povedl, obraz je krásně čistý a na stáří filmu kvalitní. Noční scény jsou luxus.

Audio  
Originální stopa perfektní. Potěší starý klasický CZ dabing, ale ten je zase jen 2.0, což trochu ubírá na celkovém dojmu.

Bonusy  
Bonusů je dost a vybere si z nich každý. Navíc obsahují české titulky, což je velké plus. Spokojenost.

Verdikt
Klasická klasika převedená do moderního formátu. Škoda vnitřního artworku, škoda šeského audia 2.0, ale jinak dobrá koupě.

   
Tazzy | 28.9.2015 13:18 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
no klasický amaray takže není zas tak co hodnotit, snad jen je ještě mínusem že to je jeden z těch kdeje ten šedivej půlkruh kterej značí disk nebo co

Video  
obraz je v celku dobrý i když je znát že nepatří k těm referenčním, přeci jen jde o starší film ale je topřeci jen posun od dvd které mámtaké doma

Audio  
zvuk je povedený přeci Michael Bay si na tom dává záležet a originál je hodně dobře z mixovanej i když tohle je jeden z filmů kde mám rád i dabing

Bonusy  
bonusů je tak středně není to tak vyčerpávající jak jsem od Michaela zvyklý ale lepší něco než nic takže v celku spokojenost

Verdikt
ve finále spokojenost další výborný film za super cenu který jsem upgrejdoval z DVD na Bluray všem vřele doporučuji

   
otokovo2222 | 3.9.2015 11:14 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasicka modra krabicka s prijemnym artworkom, bohuzial chyba vnutorny artwork ale aspon je to bez reklam

Video  
aj ked sa jedna o starsi film, myslim ze prepis tohoto filmu sa podaril, u mna spokojnost, obraz je celkom ok

Audio  
v tomto pripade je to sklamanie pretoze pri tomto filme sme asi viac zvyknuti na cestinu a tu zastupuje bohuzial len STEREO

Bonusy  
na bonusy nieje moc cas ale isto si tu kazdy nieco najde, bonusy su sice len v SD ale obsahuju titulky

Verdikt
Rozhodne film ktory by nemal chybat ziadnemu filmovemu fanuskovi a ak ste vlastnikom iba dvd treba to napravit lebo to stoji zato

   
Uživatel z e-shopu Petr D. | 4.8.2015 16:10

Balení  
Balení celkem nuda cekal jsem na plechovku ale buď jsem ji propásl nebo nebyla vydána Škoda na tak kultovní film

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Tenhle film proste v me sbírce chybět nemohl mam rad všechny Herce a pojetí filmu je super 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

   
blinkman | 4.8.2015 07:48 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Modrá krabička a tuctový artwork s kruhovým orámovaním, ktorý sa v danej dobe používal (neviem z akého dôvodu) na viacerých filmoch. Predný obrázok ale klasický kino plagát dobre známy či už z DVD alebo VHS-iek, takže to stále vypadá dobre. Potlač disku v rovnakom duchu ako predná strana, vnútorný artwork samozrejme chýba :(

Video  
Prepis do BD vzhľadom na vek filmu výborný. Obraz je čistý, dokonca aj na nočné tmavé scény sa díva výborne. Palec hore.

Audio  
Originálna zvuková stopa veľmi výrazná, výbuchy a streľba zo zbraní Vám ohlušia celý byt. A keď sa nestrieľa, tak hrá Hans Zimmer, nie je čo dodať, spokojnosť. Česká stopa je tiež OK, dobre známy dabing na ktorý sme všetci zvyknutí.

Bonusy  
Bonusov je dostatok, majú české titulky, sú poňaté zo široka. Nájdeme tu premiéru, rozhovory, upútavky, ale aj výcviky Navy SEALS či komentáre tvorcov. Každý si príde na svoje. Síce iba v SD kvalite, ale pridaná hodnota sa tým určite nestráca.

Verdikt
Michael Bay je borec a Skala je jeho top film. Keďže nemôžme mať všetko v Steelbookoch, buďme radi aspoň za katalogóvú Skalu s výborným obrazom a zvukom, dostatočným množstvom bonusov, ale bohužiaľ odfláknutým coverom. Určite ale odporúčam, BD určite nikoho nesklame.

   
miissanek | 18.7.2015 10:17 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasický modrý amaray bez zaoblených rohů. Místo vnitřního potisku bílo. Trochu trapné zrovna u takovéhoto filmu... Nelíbí se mi ani podivně oválná grafika vnějšího přebali.

Video  
Tady je to bez diskuse paráda. Nádherný ostrý obraz, barvy přirozené. U filmu tohoto stáří ale jinou kvalitu ani neočekávám.

Audio  
Nabušená originální zvuková stopa. Pro jazykofily několik dabingů včetně českého - nehodnotím. Nekazím si filmy nějakým dabingem.

Bonusy  
Po přečtení info na obalu jsem čekal bonusovou nálož, ale opak je pravdou. 8 minut vystříhaných scén a pár minut o zvláštních efektech, vše ale v rozlišení řitkového DVD. V HD tu najdete jen rozhovor s režisérem. Další bonusy jsou spíš ostudou - nějaké blitky vypatlaného US vojcla, co hrál pátou postavu ve čtvrté řadě odzadu... Jo a trajlery, no, opravdu nic moc.

Verdikt
Skvělý film s trapně chudým obalem s okradenými bonusy. Začínám si na takový arogantní přístup vydavatelů k českému zákaníkovi zvykat. Lepší už to fakt asi nebude.

   
Uživatel z e-shopu Miroslav G. | 7.7.2015 21:56

Balení  
štandartné plastové balennie inak žiadna dalšia špecialna forma ,prispôsobený obal z dvd formátu, je to ok

Video  
samozrejme 5 hviezdičiek vzhľadom na vek filmu, ak by sa jednalo o novinku tak slabé tri hviezdy, takto ok

Audio  
určite lepší je anglický originál, ale sklamanie je len stereo stopa z dvd v českom formáte, bohužiaľ

Bonusy  
bonusov je tu dostatok či už zaujímavých tak i dosť nudných, rozhovor s bruckheimerom je zaujímavý z obdobia do čoho išiel ako producent, všetko mu vyšlo

Verdikt
ak nie najlepší určite jeden z najleších akčných filmov v historii filmografie, patri k povinnostiam každeho fanušika filmu

   
Uživatel z e-shopu krtkuvsen | 5.7.2015 20:01

Balení  
Balení klasika, bez připomínek. Balení od Film arény také bez výhrad.................................

Video  
Video na vysoké úrovni..............................................................................

Audio  
Audio na vysoké úrovni..............................................................................

Bonusy  
Klasika, rozhovory, záběry z natáčení, nepovedené scény.............................................

Verdikt
Tento film stojí zato, mít jej ve filmotéce...........................................................

   
Uživatel z e-shopu bono22vox | 23.6.2015 11:33

Balení  
Obal pěkný.Film je výborný a zvukově jsem velmi spokojený.Bonusů zde je asi cca hodinu a i cz titulky... Všem vřele doporučuji.

Video  
Obal pěkný.Film je výborný a zvukově jsem velmi spokojený.Bonusů zde je asi cca hodinu a i cz titulky... Všem vřele doporučuji.

Audio  
Obal pěkný.Film je výborný a zvukově jsem velmi spokojený.Bonusů zde je asi cca hodinu a i cz titulky... Všem vřele doporučuji.

Bonusy  
Obal pěkný.Film je výborný a zvukově jsem velmi spokojený.Bonusů zde je asi cca hodinu a půl a i cz titulky... Všem vřele doporučuji.

Verdikt
Obal pěkný.Film je výborný, prostě 90. klasika a zvukově jsem velmi spokojený. Bonusů zde je asi cca hodinu a i cz titulky... Všem vřele doporučuji.

   
Uživatel z e-shopu Zuzana K. | 20.6.2015 15:09

Balení  
Klasický modrý amaray, zde navíc kombinovaný s dost nehezkým vnějším obalem a navíc bez vnitřního artworku. Docela bída.

Video  
Video je parádní, obraz čistý, ostrý a jasný - přepis do vysokého rozlišení je znát na každém záběru. Radost pohledět.

Audio  
Zvukové stopě také není co vytknout, anglická audio stopa 5.1 vám procvičí reproduktory, zatímco český dabing je pouze dolby digital 2.0, ale alespoň je to ten starý z televize a VHS.

Bonusy  
Bonusů je zde něco kolem hodiny, všechny mají českou podporu ve formě titulků a rozhodně nejsou k zahození :-)

Verdikt
Další klasika 90. let, ve které Nicholas Cage ještě za něco stál :-) Za Multibuy cenu a v takovéhle audio a video kvalitě není nad čím váhat.

   
murcanek | 15.6.2015 17:58 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
.......................................................................................................................

Video  
...........................................................................................................................

Audio  
................................................................................................................................

Bonusy  
..................................................................................................................................

Verdikt
..........................................................................................................................................

   
Ferry Sally | 8.6.2015 16:01 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Obyčejný modrý plastový obal bez vnitřního artworku, ve vnitřku se , ale skrývá docela slušně potištěný BD disk.

Video  
Přepis filmu do vysokého rozlišení se povedl na jedničku - je opravdu dobře proveden, vzhledem ke stáří filmu r. 1996. Velmi kladně hodnotím i menu filmu.

Audio  
Originální audio stopa LPCM 5,1 anglicky je naprosto v pořádku - tedy velice znělá. Zato český dabing Dolby Digital 2,0, který známe z DVD a
VHS je na dnešní dobu poněkud "prasárnička" od distributora!

Bonusy  
Bonusy jsou pouze ve standardním rozlišení což není žádný div vzhledem ke stáří filmu. Jejich celková délka je cca. 57 min a mají českou
podporu - titulky.

Verdikt
Tento blockbuster 90. let patří k těm lepším snímkům a patří do sbírky akčních filmů každého vážného sběratele!

   
NEOZALMAN | 26.5.2015 20:10 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Balení dorazilo perfetkně zabaleno, jako vždy...............................................................

Video  
Video vypada celkově v dobré kvalitce, jako je vždy zvykem na bluray.............................................

Audio  
Audio, dabing i orig znění je naprosto vpořádku, na domacím kině to zni perfektně.......................

Bonusy  
Bonusu ačkoliv moc neni, tak jsem spokojen.................................................................

Verdikt
Celkově sem velmi spokojen, s bluray, jen škoda ze nebyl ve steelbooku, by vypadal opravdu luxus........

   
Darkfantasy | 14.5.2015 17:00 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
No vnitřní artwork nečekejte, já zkrátka tyhle amaraye, kde je přeš třetinu nápis ,,maximální zážitek s HI-DEF" odsuzuji, protože je jasné, že když kupuji blu-ray, tak očekávám nejvyšší možnou kvalitu obrazu.

Video  
Míša Bay vždycky dbal a dbá, aby jeho filmy byly po estetické stránce kulervoucí a stejně je tomu i tohoto disku.

Audio  
LPCM mi vždy přijde v dialozích takové mdlé, ale když přijdou na řadu akční scény, tak rozevlajou vlasy.

Bonusy  
Jestli se nepletu, tak kolem 40 minut bonusů, to je vcelku slušný.........................................

Verdikt
Skála je považována za jeden z nejlepších ne-li nejlepší akčňák 90. let a já si ho zase po letech mohl vychutnat a k tomu poprvé v HD.

   
Uživatel z e-shopu Petr D. | 1.5.2015 07:32

Balení  
Balení je obyčejné bez vnitřního artworku, motiv obrázku z čelní strany balení se objevuje i na disku.

Video  
Obrazový přepis na Blu-ray se velmi povedl, film vypadá jako nový, fakt dost dobré ! Stáří 19 let bych podle kvality obrazu rozhodně nehádal. Formát obrazu 2,35:1

Audio  
Zvuk je na disku uložen v angličtině Dolby Digital 5.1 a v češtině Dolby Surround 2.0, titulky jsou přidány české, slovenské i anglické.

Bonusy  
Menu disku je pouze statické, bonusy v kratších délkách v celkovém rozsahu cca 56 MIN. v DVD kvalitě a s podporou CZ titulků.

Verdikt
Akční kousek se Seanem Connerym, Nicolasem Cagem a Edem Harrisem s úžasným obrazem a poměrně bohatou bonusovou výbavou. Doporučuji !

   
Uživatel z e-shopu Ondřej M. | 23.4.2015 21:05

Balení  
Obyčejný plastový modrý Amaray obal se žaketkou na níž je dobře známý motiv z VHS a DVD. Levná nuda.

Video  
Skvělé, zrovna u filmu jako je Skála si užívám Full HD, dříve jsem měl Skálu na dvd a ten obraz je úplně někde jinde.

Audio  
Originál samozřejmě perfektní bez výhrad - český dabing je dobrý a perfektně se poslouchá jen škoda, že je pouze 2,0

Bonusy  
Bonusy jsou překvapením - byl jsem smířen s tím, že na disku žádné nebudou - velmi potěšila i česká podpora u bonusů

Verdikt
Akční klasika. Jednoznačně se jedná o nejlepší film Michaela Baye. Obrazově i zvukově je film bez chyby.

   
Uživatel z e-shopu Miroslav M. | 13.1.2015 19:30

Balení  
Filmový obrázový motiv na obale celkem zaniká. Údaje na zadní straně jsou tak alespoň přehledné a čitelné.

Video  
Nesmírně kvalitní obraz. Ostrost a sytost krásně vybalancovaná. Tmavé scény nezanikají. Nevidno žádných chyb.

Audio  
Zvuk u původního znění (které upřednosťnuji) nemá chybu. Dabing je povedený, ale akční scény si s ním nevychutnáte.

Bonusy  
Bonusy v našich končinách nebývají pravidlem a o to více by měli těšit. Vynechané scény mě zajímají nejvíce.

Verdikt
Parádní nabitá akce. Z devadesátek jedna z nejlepších. Skvěle převedeno na blu-ray. Ohromná zábava a skvělý zážitek.

   
Pvel1985 | 1.1.2015 23:33 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasika - modrý plastový box, za tu cenu je to paráda, lepší než papírový slim case, takže spokojenost.

Video  
Po technické stránce jsem spokojený, postarší snímek dostal BD kabát, který mu prostě sluší. Moc dobré.

Audio  
Film v CZ si užije ten, kdo pamatuje původní dabing, což je paráda. Vřele doporučuji. AJ na výbornou.

Bonusy  
Jeden z mála disků, kde jsem projel všechny bonusy, opravdu zajímavé a poutavé, vřele doporučuji všem.

Verdikt
Skála je trhák, kult a výborný akční film tak trochu ze staré školy. Děj, který se zapsal do srdccí mnoha diváků.

   
Uživatel z e-shopu Anna T. | 11.11.2014 19:50

Balení  
Super, zásilka dorazila nepoškozená

Video  
Vynikající

Audio  
Skvělé

Bonusy  
Dobré

Verdikt
Mohu jen doporučit

   
lukyn | 10.10.2014 11:33 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Standartní balení, vepředu tři hlavní hrdinové v čele se zavilým pohledem Seana Conneryho, vzadu text a rozepsané bonusy, esteticky pěkně udělané.

Video  
Skvělé, zrovna u filmu jako je Skála si užívám Full HD, dříve jsem měl Skálu na dvd a ten obraz je úplně někde jinde.

Audio  
Pro mě jakožto fandu originálu žádný problém, v angličtině kvalitní 5.1. Ale v dabingu jen stereo, v dnešní době dost zoufalé.

Bonusy  
Slušný počet i kvalita, i když i horší filmy mají lépe vybavené edice. Já mám rád hlavně vynechané scény, zajímavé jsou audiokomentáře.

Verdikt
Skálu jsem si koupil hlavně proto, že je to pro mě klasický film, film, se kterým začala moje filmová fanatičnost. Navíc akční scény a vynikající hudba vyniknou právě ve vysokém rozlišení a kvalitním prostorovém zvuku.

   
djfilcek | 16.6.2014 19:36 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  

Video  

Audio  

Bonusy  
s cz podporou

Verdikt
Akcnak roku 1996,nesmi chybet v kazde sbirce.

   
Uživatel z e-shopu Jiří Z. | 28.4.2014 19:57

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu Saulius N. | 31.3.2014 22:33

Balení  
Just perfect!

Video  
Could be better! But film is old so - not bad!

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Great action film recommend to everybody!

   
RadimX | 9.3.2014 11:55 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Video  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audio  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bonusy  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verdikt
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

   
Mgb21 | 4.3.2014 16:41 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasická krabička BD disku. Česká lokalizace a popis bonusů je samozřejmostí. Jinak nic zvláštního se nekoná

Video  
Na film starý přes 15 let je obraz velice dobrý. V akčních scénách působí velice dynamicky a opravdu mě příjemně překvapil.

Audio  
Bohužel zatím nedisponuji kvalitní audio sestavou, tak mohu hodnotit jen co slyším z TV. Ale i to je dobré :-)

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Pro milovníky akčních filmů je toto nutnost. Klasika devadesátých let ve velice podařeném BD vydání. Doporučuji!!!

   
Marty | 25.2.2014 14:22 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasický nudný nevýrazný amaray. Jen zde se ještě do artworku nachomýtlo něco podivně šedého a půlkruhového a vnější obrázek je tím totálně zabit. Cena ovšem odpovídá zpracování, takže tři hvězdy.

Video  
Vizuální stránka filmu mě hodně překvapila. Nečekal jsem až takhle čisté zpracování a musím uznat, že přepis na BD se velmi povedl.

Audio  
Skvělé. Originální LPCM dává akčním scény slušné grády a po celou dobu si budete užívat nadskakujících věcí v obývacím pokoji. Vaši sousedé vám jistě potvrdí, že zvuk je velmi řízný.

Bonusy  
Necelých 60 minut bonusů v SD kvalitě. Rozlišení není vzhledem ke vzniku snímku překvapením, ovšem stopáž přidaného materiálu mnohdy převyšuje i blockbusterové tituly dnešní doby.

Verdikt
Klasický amaray, jehož zpracování odpovídá požadované ceně. Disk ovšem vše vynahrazuje kvalitou filmu a přidanými bonusy.

   
jaredx | 14.2.2014 16:39 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Klasický tuctový přebal, který příliš nezaujme - je to klasický starý desigen Blu-ray disků. Tento film by si zasloužil něco daleko lepšího

Video  
Obraz velmi potěšil, je v pohodě - nedá se to srovnat se starou VHSkou, ze které ho znám - obraz je ostrý i v tmavých scénách

Audio  
Originál samozřejmě perfektní bez výhrad - český dabing je dobrý a perfektně se posouchá jen škoda, že je pouze stere

Bonusy  
Bonusy jsou překvapením - byl jsem smířen s tím, že na disku žádné nebudou - velmi potěšila i česká podpora u bonusů

Verdikt
Naprosto úchvatný film, který ani po letech nenudí a je vidět skvělá filmařina a geniální herecké výkony - Vřele doporučuju

   
Chylajs | 6.2.2014 15:51 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
Uživatel z e-shopu Štefan J. | 4.2.2014 20:31

Balení  
Balení je velice povedené. Na přední straně hlavní herecké postavy a malým obrázkem pevnosti alcatraz.

Video  
Jsem rád, že tato filmová klasika se dočkala vydání ve formátu bluray, takže si mohu vychutnat oblíbený film ve skvělé kvalitě.

Audio  
Audio stránka se mi líbí. Jednoznačně, ale doporučuji anglickou verzi. Hudební doprovod filmu je kapitola sama o sobě. Vlastním i soundtrack a dle mého názoru se jedná o jeden z nejlepších sountracku všech dob.

Bonusy  
Zaujal mě především rozhovor s Jerrym Bruckheimerem a vynechané scény. Obrovskou nálož bonusů zde však nečekejte.

Verdikt
Klasika, která nemůže chybět ve sbírce žádného fanouška akčních filmů. Pro mě se jedná o jeden z nejlepších akčních filmů. Skvělá akce, skvělí herci a úžasná hudba.

   
dopita | 4.2.2014 17:15 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Tuctová modrá krabička s nic moc přebalem. Disk má stejnej obrázek jako přebal. Artwork bohužel žádnej.

Video  
Maximální spokojenost.

Audio  
Český dabing je dneska už legendární, ovšem je zde pouze ve 2.0. Originální zvuková stopa zní velice dobře.

Bonusy  
Několik bonusů na disku kupodivu je, ale ještě větší překvapení je, že k nim jsou k dispozici i české titulky!

Verdikt
Akční klasika. Jednoznačně se jedná o nejlepší film Michaela Baye. Obrazově i zvukově je film bez chyby. Kupodivu i bonusy jsou s češtinou. Spokojenost!

   
Dezz66 | 24.11.2013 12:45 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
tomass2002 | 15.10.2013 13:19 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Obyčejné plastové provedení, není co popisovat. Luxusnější balení s CZ podporou není asi v ČR dostupné. Škoda.

Video  
Upřímně čekal jsem obraz horší. Přeci jen jde už o starší film, takže drobné zrno je patrné, ale takového filmu je to spíše možná spíše klad.

Audio  
U takového filmu je vysloveně škoda, že je česká audio stopa pouze DD 2.0.
Mnohem víc by mu slušelo 5.1.

Bonusy  
O bonusy mně osobně ani tak moc nejde, nicméně je fajn, že nějaký ten bonus se na disku najde. Potěším přítomnost české lokalizace v podobě titulků.

Verdikt
Pro mě se jedná jednoznačně o nejlepší akční film, který byl natočen. Tato edice ničím speciálním nevyniká, ale ani nezklame.

   
LucasGekko | 8.9.2013 13:15 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Doporučuji.

   
Black | 8.9.2013 12:59 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Uvnitř artwork žádný, label NM, menu nadprůměrné. Tři hvězdy

Video  
Výborná kvalita!

Audio  
Originál LPCM bez mixáže je super, čeština jen 2.0

Bonusy  
HOdinka bonusů v SD, ovšem bez češtiny

Verdikt
Tento blockbuster patřil k topovým komerčním snímkům 90. let a vrcholům Nicholase Cage či Jerryho Bruckheimera. Ve sbírce by neměl chybět, edice je to nadprůměrná.

   
Eddiebalboa | 26.8.2013 20:43 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

   
EifelCZ | 1.8.2013 14:52 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
osobně bych takový ten stříbrno šedivý půlkruh z hlavního coveru odstranil, ať je obrázek pěkně přes celý, ale to už je klasika u těchto akčních edic typu Tváří v tvář, Con Air a jiný.

Video  
mile překvapil, obraz není tak tak zrnitý, jak jsme u bayeových filmů zvyklý a obsahuje spoustu parádní ch obličejových detailů a i okolí nezůstavá pozadu. Podání barev je bez chyb, ostrost taky a úroveň černé je přesně taková, jak by měla být. Za mě spokojenost.

Audio  
u týhle akční klasiky z 90. let je zvuk luxusní a akční scény dost várazný. Ať už se jedná o pardání automobilovou honičku, tak nejrůznější exploze a předtřelky...Třešniškou na dortu je dokonalá hudba Hans Zimmera a jeho společníka. :-)

Bonusy  
Sice jsou v SDšku, ale u staršího filmu se to dá čekat. Překvapením je, že jsou v češtině... nejlepší je rozbor scény s potápěním, kde se ukáže, že vše není točené v reálu, ale je využívano i miniatur.

Verdikt
Jeden z nejlepších akčních filmů 90. let s parádním obrazem a zvukem na modrý placce a s několika slušnými bonusy.

   
FilmFan24 | 23.7.2013 17:19 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
Obyčejný plastový modrý Amaray obal se žaketkou na níž je dobře známý motiv z VHS a DVD.

Video  
Po obrazové stránce na katalogový titul velice slušný přepis jak v tmavých scénách tak i v místech, kde se děj odehrává ve dne.

Audio  
Přestože se jedná jen o anglické LCPM 5.1 tak je velice slušné. On vůbec tento druh zvukového záznamu je v akčních scénách hodně agresivní a úderný.

Bonusy  
Lepší něco než nic. Tady je zajímavý bonus o správném držení a postoji ze zbraní v ruce...

Verdikt
Katalogový titul na velice slušném Blu-ray.

   
Burian | 3.7.2013 19:11 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Film je kódovaný v 1080p/AVC MPEG-4 přenosu a nikdy nevypadal lépe. Barvy jsou bohaté a pěkně nasycené, bez ohledu na scénu a osvětlení. Kontrast je silný a přenos je hluboký, úrovně černé nejsou náchylné k rozpadávaní.

   
Uživatel z e-shopu cubase | 11.6.2013 13:28

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Než jsem si objednal tento blůrej, tak jsem si toho mnoho přečetl, jak je obraz šílený a katastrofální a proto jsem nákup stále odkládal. Teď jsem se rozhodl SKÁLU koupit a udělalal jsem sakra dobře. Já jsem teda s přepisem spokojený, obraz je z 85% krásně ostrý, spousta detailů na které na DVD edici můžete zapomenout je tam k vidění takřka neustále. Pravdou je, že po celí film je tam drobné zrno a pár momentů i obraz nevypadá bůhví jak dobře, ale skálu v této kvalitě jsem si představoval a ani CZ dabing 2.0 mi vůbec nevadil. Pokud nejste vyloženě HD štouralové, tak budete MAX spokojený.

   
Bořek | 15.9.2012 17:15 | hodnotil v magazínu Film-Arena.cz

Balení  
- bez komentáře -

Video  
- bez komentáře -

Audio  
- bez komentáře -

Obsah  
- bez komentáře -

Bonusy  
- bez komentáře -

Verdikt
Škoda, že neudělali nejnovější DTS nebo dolby true zvuk.. v originále pak máme na výběr jen 5.1 DD a nebo 5.1 PCM zvuk. Obraz má pak šum / zrno úplně stejné jako třeba u filmu Kriminál. U těchto filmů mi to ani nevadí..

   

Související produkty

Kráčející skála 3: Spravedlnost (DVD)

199 Kč

 

  (65x)

FAC #39 13 HODIN: Tajní vojáci z Benghází FULLSLIP + LENTIKULÁRNÍ MAGNET Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (2 Blu-ray)

899 Kč

  (61x)

PEARL HARBOR (Blu-ray)

269 Kč

 

  (37x)

FAC #76 MIZEROVÉ II FullSlip + Lentikulární Magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

899 Kč

 
(41x)

Transformers 3 3D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

539 Kč

 

  (36x)

TRANSFORMERS 4: Zánik 3D + 2D (Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

629 Kč

 

  (51x)

Armageddon (Blu-ray)

269 Kč

 

  (1x)

Transformers 3 : Temná strana měsíce (DVD)

149 Kč