Marlene Dietrich: KOLEKCE (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Marlene Dietrich: KOLEKCE (DVD)

Název titulu:Marlene Dietrich: KOLEKCE
Originál:Marlene Dietrich Collection (USA, 2010)
Katalogové č.:1007409
Formát:DVD
Kategorie:KOLEKCE
V prodeji od:25. 8. 2010
Dostupnost:Český dabing obsahují pouze filmy KRÁSKA Z NEW ORLEANSE a ZAHRANIČNÍ AFÉRA
vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:299 Kč (11,37 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 anglicky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:95+77+116+91+91 minut
Hrají:Marlene Dietrich, Herbert Marshall, Melvyn Douglas, Edward Everett Horton, Ernest Cossart, Laura Hope Crews, Herbert Mundin, a další >
Režie:René Clair, Frank Borzage,Billy Wilder, Lewis Seiler, Ernst Lubitsch
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Kolekce Marlene Dietrich (5DVD)

Marlene Dietrich Collection

Kolekce obsahuje filmy:

Pokušení (Desire)

Madeleine de Beaupré se vydává za manželku psychiatra, ve skutečnosti se ale živí krádežemi šperků. Její kořistí se stane drahocenný perlový náhrdelník ze zlatnictví Aristida Duvalla. Se svým úlovkem prchá nejdříve do Paříže a potom dál na jih, až ke španělským hranicím. Cestou se seznámí s americkým automobilovým inženýrem Tomem Bradleym, který míří do Španělska na dovolenou. Na hranicích se chce Madeleine vyhnout celní kontrole, a tak náhrdelník nenápadně strčí Bradleymu do kapsy. Veškerá její snaha získat šperk nazpět, je marná. Nakonec ukradne inženýrův vůz a s ním i všechny jeho věci. Bradley se i přesto dostane do San Sebastianu, kde se Madeleine ukrývá se svým komplicem Carlosem Margolim. Tom uvěří jejich báchorce o šlechtickém původu i projevené lítosti nad krádeží auta. Navíc se bezhlavě zamiluje do Madeleine, která s ním má flirtovat do té doby, než se Carlos zmocní náhrdelníku. Jenže flirt postupně přechází v lásku, pro kterou Madeleine opouští svého dřívějšího druha. Výčitky svědomí ji doženou k tomu, že Tomovi řekne pravdu. Společně Carlosovi seberou perly a když je následně vrátí pařížskému klenotníkovi, vydají se dobrovolně do rukou spravedlnosti. Madeleine vyvázne jen s podmínkou, a tak nic nebrání šťastnému konci.

Kráska z Nového Orleánsu (The Flame of New Orleans)

V roce 1840 vstupuje na americkou půdu žánr francouzské frašky. Tehdy se totiž Claire Ledoux podaří přesvědčit jejího nastávajícího, bankéře Charlese Girauda, že její podobu nosí dvě různé ženy. K podvodu ji donutí příjezd muže, který ví, že v Evropě za sebou nezanechala právě nejlepší pověst. Mezitím si jistý námořní kapitán vypůjčí od Girauda 150 dolarů, aby se mohl Claire dvořit. Je ale pozadu s placením, a tak mu bankéř udělá nabídku: když kapitán do Giraudovy svatby s Claire dostane z města její domnělou sestřenici, bude námořníkův dluh smazán.

Zahraniční aféra (A Foreign Affair)

Pokud jste již vyčerpali pestrou nabídku romantických komedií i většinu klasických filmů, zkuste sáhnout po historicky prvním vydání Zahraniční aféry na DVD. V příběhu režiséra a spoluautora scénáře Billa Wildera o upjaté kongresmance z Iowy (Jean Arthur), která se ocitá ve válkou vyčerpaném Berlíně, se mísí lehká romantika a břitký vtip. Politička tu má za úkol prověřit morálku amerických jednotek. Během vyšetřování se jí začne cynicky dvořit kapitán (John Lund), který se tak snaží odvést pozornost od vlastního románku se zpěvačkou (Marlene Dietrich) známou svými dřívějšími styky s nacisty. Wilder svůj milostný příběh okořenil jízlivými dialogy a satirickým špičkováním o naivitě obyvatel amerického středozápadu. Navíc přidal sice drsný, ale rozhodně vtipný gag o německém chlapci, který se nemůže zbavit zlozvyku neustále čmárat svastiky.

Pittsburgh (Pittsburgh)

Trio hereckých hvězd – Marlene Dietrichová, John Wayne a Randolph Scott – se sešla v příběhu o přátelství, lásce a moci, které lze ztratit na cestě k bohatství. John Wayne tu vytvořil postavu Charlese "Pittsburgha” Markhama, který je stejně jako jeho kamarád "Cash” Evans (Randolph Scott) spokojený se svým osudem horníka – dokud nepotká Josie "Kočku” Wintersovou (Marlene Dietrich). O Josiinu přízeň usilují oba přátelé a snaží se proto udělat kariéru v ocelářském průmyslu. Pittsburgh ale brzy zapomene, co ho k jeho ambicím inspirovalo, a je zjevné, že při své cestě na vrchol nedovolí nikomu, aby se stavěl mezi něj a jeho touhu po bohatství a moci.

Anděl (Angel)

Manželka zahraničního diplomata Sira Fredericka Barkera Maria má pocit, že ji její muž zanedbává. Bez jeho vědomí se proto vydá do Paříže navštívit salón ruské aristokratky Anny Dmitrievny. Tam se seznámí s Anthonym Haltonem, který okamžitě podlehne jejímu kouzlu a začne se jí dvořit. Jenže Maria mu nejen odmítá prozradit své jméno, ale nestojí ani o další kontakt. "Anděl", jak ji Anthony oslovuje, se raději vrací domů, kde se marně snaží znovu získat manželovu pozornost. Náhodné setkání Barkera s Haltonem odhalí, že jsou vlastně dávní známí. Anthonyho líčení jeho setkání s Andělem vzbudí Frederickův zájem do té míry, že se rozhodne seznámit ho se svou ženou. Před Frederickem sice dvojice zachovává odstup, ale jakmile osamějí, Anthony naléhá a prosí o další schůzku. Poté však Frederick přijde na Mariino pařížské dobrodružství. Během služební cesty se proto nečekaně objeví v Annině podniku, kde najde svou ženu a s ní i odpověď na otázku, kdo je pro Anthonyho onín "Andělem". Maria je tak postavena před volbu mezi dvěma muži. Pro kterého z nich se rozhodne?

Související produkty

(4x)

TUDOROVCI - 1. sezóna Kolekce (3 Blu-ray)

359 Kč

 

  (1x)

KOLEKCE 2DVD: Rallye smrti + Rallye smrti 2 (DVD)

199 Kč

 

  (9x)

3x IMAX 3D PODMOŘSKÉ DOKUMENTY Kolekce (3 Blu-ray 3D)

899 Kč

 

 

PETR PAN 1 + 2 Kolekce (2 Blu-ray)

499 Kč

 

 
(6x)

ČETNICKÉ HUMORESKY 1. - 3. řada Kolekce (15 DVD)

1 169 Kč

 

 

SEX VE MĚSTĚ - 3. sezóna Kolekce (3 DVD)

699 Kč

 

  (6x)

HRA O TRŮNY - 3. série (CZ dabing) Kolekce Viva balení (5 DVD)

699 Kč

 

 

Knick: Doktoři bez hranic 1. série Kolekce (4 DVD)

499 Kč