Kontraband (Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Kontraband (Blu-ray)

Název titulu:Kontraband  (10x)
Originál:Contraband (USA, 2011)
Katalogové č.:1016070
Formát:Blu-ray
Kategorie:Krimi filmy, Thrillery
V prodeji od:30. 5. 2012
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (11,44 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (12,72 €)
Ušetříte:30 Kč (1,28 €)

Blu-ray recenze
 
Zvuk:
  • DTS-HD Master 5.1 anglicky  DTS HD
  • DTS 5.1 česky  DTS
  • DTS 5.1 maďarsky  DTS
  • DTS 5.1 VO polsky  
  • DTS 5.1 rusky  DTS
  • DTS 5.1 španělsky  DTS
  • DTS 5.1 thajsky  DTS
  • DTS 5.1 turecky  DTS
Titulky:anglické, české, maďarské, polské, rumunské, ruské, španělské, thajské, turecké
Délka:110 min.
Hrají:Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster, Giovanni Ribisi, Diego Luna, Caleb Landry Jones, Lukas Haas, J. K. Simmons, Robert Wahlberg, Ólafur Darri Ólafsson, David O'Hara
Režie:Baltasar Kormákur
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Kontraband (Blu-ray)

Contraband

Hollywood si všiml talentovaného islandského režiséra Baltasara Kormákura (Inhale) a dal mu jedinečnou příležitost natočit remake čtyři roky starého akčního thrilleru Z Reykjavíku do Rotterdamu. Nyní přichází jeho nekompromisní thriller na Blue-Ray....Chris Farraday (Mark Wahlberg) si užívá pašeráckého důchodu společně se svou ženou (Kate Beckinsale) a dětmi. Naneštěstí pro něj jeho nešikovný švagr shodí do moře náklad, který mu byl svěřen nemilosrdnou mafií a Chris se musí vrátit zpátky ke svému řemeslu, aby ochránil sebe i svou rodinu. Propašovat na lodi z Panamy do USA 15 milionů amerických dolarů není žádná legrace. Na tomhle Blu-Ray disku nakoukne do nekompromisního prostředí mužů žijicí za hranicí zákonů, kdy hlavnímu hrdinovi jde po krku prakticky každý a všichni ho chtějí oškubat. Podaří se Chrisovi propašovat všechny peníze v pořádku a včas do přístavu? Vychutnejte si mimořádný thriller mezi Blu-Ray filmy....

Bonusy:

• Faktor reality: Kaskadérské a akční scény filmu Kontraband (bez české podpory)
• Komentář režiséra/producenta Baltasara Kormákura a producenta Evana Hayese (bez české podpory)
• Vynechané scény (bez české podpory)
• V dosahu radaru: Z natáčení filmu Kontraband (bez české podpory)

V českém znění: Libor Hruška, Jana Mařasová, Jan Maxián, Filip Švarc, Petr Burian, Radek Škvor, Vojtěch Hájek, Bohuslav Kalva, Martin Zahálka, Bohdan Tůma, Zbyšek Horák, Zdeněk Mahdal, Stanislav Lehký, Libor Terš, Marek Mahdal, Dagmar Čárová, Jakub Nemčok, Jaroslav Horák, Anna Nemčoková, a další...

Překlad: Stanislav Jelínek

Zvuk: David Pavlíček

Produkce: Leoš Lanči

Dialogy a režie: Zdeněk Gawlik

České znění vyrobila tvůrčí skupina Josefa Petráska.

 

Blu-ray film KONTRABAND v prodeji od 23. května 2012!

 

 

Fotogalerie z filmu Kontraband (Blu-ray)

Kontraband (Blu-ray) Kontraband (Blu-ray) Kontraband (Blu-ray)
Kontraband (Blu-ray) Kontraband (Blu-ray) Kontraband (Blu-ray)
Kontraband (Blu-ray) Kontraband (Blu-ray) Kontraband (Blu-ray)

Recenze Kontraband (Blu-ray)

Kontraband (DVD)

Chris Farraday je spořádaný otec od rodiny. Má dva syny a krásnou a hodnou ženu Kate. V pozadí jeho současné bezúhonnosti však číhá temná minulost. Jeho otec sedí ve vězení za pašeráctví a stejnému podnikání se věnuje i jeho mladý švagr. Před pár lety byl i Chris pašerákem nejlepším z nejlepších. Pro blaho své rodiny pověsil nelegální profesi na hřebík a věnuje se montování bezpečnostních systémů do rodinných domů. Chrisův švagr však není taková elita, a aby se nenechal chytit celníky, je nucen při akci utopit 5 kilo kokainu, což velmi nelibě nese místní drogový překupník Tim Briggs, kterému teď mladý nešika dluží spoustu peněz. Netrvá dlouho a celá Farradajovic rodina dostane nůž na krk. Buď zaplatí, anebo začne masakr. Chris je tak okolnostmi přinucen vrátit se k tomu, co mu jde nejlépe a oprášit pašerácké holinky. Za pomoci nejlepšího kamaráda Sebastiana vymyslí plán, kterak z Panamy propašují na nákladní lodi padělané dolarové bankovky v hodnotě několika milionů. Chris se nechá zaměstnat na lodi a odpluje do Střední Ameriky, kdežto Sebastian zůstane v Americe s úkolem ohlídat Chrisovu rodinu, na kterou Briggs stále preventivně vyvíjí psychický a fyzický nátlak. Ne vše ale probíhá podle plánu a tak je Chris v Panamě nucen zapojit se neplánovaně do šíleného přepadení pancéřovaného transportu, zorganizovaném lokálním latino gangsterem Guzmánem. Situace se však nadále komplikuje i zradou ve vlastních řadách a tak Chrise a jeho kumpány čeká ještě řada horkých chvil, než jejich noha zase spočine na americké půdě a než se znovu v bezpečí sejde celá rodina Farradajových.

Film Kontraband je remakem severského snímku Reykjavík – Rotterdam s tím, že je samozřejmě pozměněna pašerácká trasa a různé destinace. Film má tempo, při kterém nebudete mít čas se nudit. Jde o snímek člověka zahnaného do úzkých, kdy zoufalý člověk dělá zoufalé činy. Cílem snímku je jednoznačně pobavit, což se mu bezezbytku daří a tak je tempu a ději drobně přizpůsobena logika. Patrné je to zejména v části odehrávající se v Panamě. Přesto se ale zároveň jedná o velmi povedenou část, takže není proč se na tvůrce filmu hněvat. Některé části filmu, zejména ty, které zobrazují průběh pašerácké operace, kdy do sebe části plánu dosedají na vteřiny přesně, připomínají Dannyho parťáky v tom nejlepším slova smyslu. Sympatické je také, že všechny postavy ve filmu nejsou buď jen kladné, nebo jen záporné. U padouchů nejde o prvoplánovité zloduchy bez hlubší motivace, ale o plastické osoby, které se v důsledku mnoha faktorů přiklonily na tu negativnější stranu Síly. Nejpatrnější je to hlavně u postavy Sebastiana. Je nutné také zmínit, že všichni herci podávají nadstandardní výkony, za které se rozhodně nemusejí stydět.

V hlavní roli Chrise se představí Mark Wahlberg, který má s podobnými typy rolí již své zkušenosti a dokazuje, že mu sedí. Jeho manželku Kate a vlastně jedinou zásadní ženskou roli hraje Kate Backinsale, která i na menším prostoru dokázala vytvořit zajímavou postavu. Velmi dobře se s nejednoznačnou rolí Sebastiána vypořádal expert na vyšinuté jedince Ben Foster a obdařil ho skoro hmatatelným zoufalstvím, které jeho postavu přinutilo chovat se jak svině. V paměti vám také jistě dlouho zůstane Giovanni Ribisi jako nevyzpytatelný drogový dealer Briggs. V menších rolích je vhodné zmínit Diega Lunu, jako vousatého, šíleného gangstera Guzmána a příjemný výkon J.K.Simmonse v roli kapitána lodi, na které Chris svůj kontraband pašuje.  

Velmi kladný dojem z filmu je také jednoznačně zásluhou islandského režiséra Baltasara Kormákura, který dokázal evropský film vhodně aplikovat na americké poměry. Není také bez zajímavosti, že hlavní roli v evropské verzi filmu hrál právě on.

Thriller Kontraband je velmi dobrý film, který má tu moc potěšit fanoušky napětí i akce, milovníky kvalitních hereckých výkonů, ale hlavně můžete u sledování filmu jen vypnout a nechat se bavit. Film Kontraband by měl podle předpokladů vyjít na DVD i Blu-ray.

Autor: Staka

Fotogalerie z recenze Kontraband (Blu-ray)

Kontraband (Blu-ray)Kontraband (Blu-ray)Kontraband (Blu-ray)
Kontraband (Blu-ray)Kontraband (Blu-ray)Kontraband (Blu-ray)

 

Související produkty

(71x)

FAC #29 EVEREST FullSlip + Lentikulární magnet 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 699 Kč

 

  (38x)

FAC #29 EVEREST FullSlip nečíslovaný 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 499 Kč

 

  (12x)

FRANCOUZSKÁ SPOJKA Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

599 Kč

 

 

JIGSAW (DVD)

269 Kč

 

 

BARRY SEAL: Nebeský gauner (Blu-ray)

99 Kč

 

  (37x)

RYCHLE A ZBĚSILE 7 FullSlip Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

699 Kč

 

  (7x)

DÍVKA V PAVOUČÍ SÍTI Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

599 Kč

 

  (45x)

FAC #91 RYCHLE A ZBĚSILE 8 FullSlip + Lenticular Magnet EDITON #1 CLASSIC Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

999 Kč