NESPOUTANÝ DJANGO Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná Dárková sada + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray + CD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-19.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

NESPOUTANÝ DJANGO Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná Dárková sada + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray + CD)

 • Úvodní strana
 • Dramatické filmy
 • NESPOUTANÝ DJANGO Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná Dárková sada + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray + CD)
Název titulu:NESPOUTANÝ DJANGO Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná Dárková sada + DÁREK fólie na SteelBook™  (11x)
Originál:Django Unchained Limited Numbered Gift Set Edition (USA, 2012)
Limit. edice:300 kusů (číslovaná)
Katalogové č.:1018301
Formát:Blu-ray
Kategorie:Dramatické filmy, SBĚRATELSKÉ EDICE, Westernové filmy, STEELBOOK, LIMITOVANÉ EDICE
V prodeji od:10. 7. 2013
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:1 599 Kč (63,09 €)
(včetně DPH 21%)

Blu-ray recenze
 
Zvuk:
 • DTS-HD Master 5.1 anglicky  DTS HD
 • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 5.1 maďarsky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 5.1 (VO) polsky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 5.1 rusky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 5.1 turecky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 5.1 ukrajinsky  Dolby Digital
Titulky:anglické, arabské, bulharské, české, estonské, hebrejské, hindské, chorvatské, islandské, litevské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, turecké
Délka:165 min.
Hrají:Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson, James Remar, James Russo, Kerry Washington, a další >
Režie:Quentin Tarantino
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

NESPOUTANÝ DJANGO Limitovaná dárková edice (Blu-ray)

Django Unchained Limited Edition (Blu-ray)

Tato limitovaná dárková edice obsahuje tyto exkluzivní předměty:

 • STEELBOOK
 • CD SOUNDTRACK DJANGO UNCHAINED
 • 5 sběratelských karet
 • Comics
 • 3 samolepky
 • plakát A3

 

Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django.

Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života.

Dva roky před vypuknutím americké Občanské války. Černý otrok Django je zachráněn odpůrcem otroctví, německým vzdělancem, „zubařem“ doktorem Kingem Schultzem, který cestuje Severní Amerikou a za odměnu loví zločince. Na to právě potřebuje Djanga. Když mu pomůže dopadnout desperáty bratry Brittleovi, pustí ho na svobodu. Počáteční akce dopadne úspěšně a Django se, nyní již jako svobodný muž, přidává k doktorovi při lovu zločinců. Z otroka se vypracuje na zdatného pistolníka a rozhodne se pro splnění úkolu z nejdůležitějších. Vypátrat svou ženu, která byla, jako otrokyně prodána bůh ví kam. Djanga a Schultze tak čeká krvavá odysea napříč divokým, rasistickým jihem, která je zavede na plantáž Candyland bohatého a zhýralého plantážníka Calvina Candieho, kde dojde na konečné zúčtování a krvavé zkřížení jejich Smith and Wessonů.

Quentin Tarantino režisér, který vykrádačky, klišé a pocty povýšil na umění a v 90. letech zásadně pomohl redefinovat postmoderní akční či krimi žánr si tentokráte vzal na paškál western. Tohoto žánru se sice dotkl i v několika předešlých filmech, ale teprve v Djangovi složil dokonalou a hlubokou poklonu špagety westernům. Nespoutaný Django je především poctou dílu Sergia Leoneho, snímku Django z roku 1966 s FrankemNerem v titulní roli, který si cameo zahrál i zde a zejména evropským westernům obecně, kdy všemožnými odkazy na ně se to ve filmu jenom hemží.

Základní dějovou linií je cesta za pomstou a za záchranou manželky. Na toto Tarantino narouboval starogermánskou legendu o Siegfriedovi a Brunhildě, Ku Klux Klan, a spoustu vedlejších postav, které způsobují, že ač film trvá skoro tři hodiny, tak Vám stopáž uteče jako voda.

Síla snímku stojí jako vždy na silné, nápadité režii podpořené perfektní kamerou (Roberta Richardsona), chytrém scénáři obsahujícím množství vtipných dialogů, hereckých výkonech všech zúčastněných, neboť hrát u Tarantina se považuje za čest a to i v malých, prostorem nevýrazných postav. Všichni herci si své role bezezbytku užívají. Jamie Foxx titulní roli utáhl s přehledem. Leonardo DiCaprio a Samuel L. Jackson si vychutnávají své záporáky. Nezapomenutelný výkon však předvádí zejména Christoph Waltz v roli doktora Kinga Schultze. V neposlední řadě si pochvalu zaslouží dokonale vyvážený a tradičně děj přesně doplňující soundtrack. K celkovému úspěchu velkou měrou přispěl i rozpočet, který měl Quentin k dispozici, a sice částka kolem 100 milionů dolarů.

Tarantino tentokrát víceméně rezignoval na roztříštěnost a nelineárnost vyprávění, a Django se tak odvíjí pěkně chronologicky od začátku do konce. S výjimkou několika flashbacků.

Film je precizně namixovanou směsí humoru, akce, přestřelek (kterých je dostatek), ale i typicky westernových motivů. První dvě třetiny fungují bezvadně a na 100 %. V poslední části film trochu ztrácí tempo a více se přibližuje standardní atmosféře westernu. Třešinkou na dortu je monumentální, ultrakrvavá a cool natočená závěrečná přestřelka. Tarantino je Pan režisér, který točí filmy tak, aby se u nich bavil zejména on, aby obsahovaly všechny jeho oblíbené motivy z tisíců filmů, které viděl a to je přesně to, co chceme vidět i my. Nespoutaným Djangem svůj statut bez debaty potvrdil.

 

Bonusy na Blu-ray disku:

 • Nová podoba spaghetti-westernu: Koně a kaskadérské kousky filmu Nespoutaný Django
 • Návrhy kostýmů Sharen Davis
 • Vzpomínka na J. Michaela Rivu: Výprava filmu Nespoutaný Django
 • 20 let ve filmovém průmyslu: Kolekce Tarantino XX Blu-ray
 • Ukázka soundtracku Nespoutaný Django

 

Formáty obrazu: 16:9 2,40:1 

 

Související produkty

(42x)

Osm hrozných (Blu-ray)

359 Kč

 

  (28x)

TENKRÁT V HOLLYWOODU + Exkluzívní DÁREK BOOKLET Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

599 Kč

 

  (13x)

TENKRÁT V HOLLYWOODU + Exkluzívní DÁREK BOOKLET Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (4K Ultra HD + Blu-ray)

999 Kč

 

 

HANEBNÝ PANCHARTI (4K Ultra HD + Blu-ray)

809 Kč

 

 
(46x)

FAC #42 THE REVENANT E2 JOHN FITZGERALD FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

1 099 Kč

  (75x)

FAC #42 THE REVENANT E1 HUGH GLASS FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

1 099 Kč

  (15x)

FAC #42 THE REVENANT E3 (Double Pack E1 + E2) MANIACS COLLECTOR'S BOX #3 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (2 Blu-ray)

2 999 Kč

  (14x)

STAR WARS Epizoda 2: Klony útočí Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

599 Kč