Byl jednou jeden... Objevitel 3 (papírový obal) (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Byl jednou jeden... Objevitel 3 (papírový obal) (DVD)

Název titulu:Byl jednou jeden... Objevitel 3 (papírový obal)  (2x)
Originál:Il était une fois ... Les Explorateurs (Francie, 1997)
Katalogové č.:1000307
Formát:DVD
Kategorie:Animované filmy, Naučné filmy, Rodinné filmy, TV seriály
V prodeji od:23. 12. 2009
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:59 Kč (2,51 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:žádné
Délka:104 minut
Hrají:-
Režie:Albert Barillé
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Byl jednou jeden … Objevitel 3 | DVD papírový obal

9.díl – Pinzonovi, skrytá tvář Kryštofa Kolumba

Martin Alonso a Francisco Pinzonovi jsou dobře známí obchodníci a mořeplavci, původem z přístavu Palos v jižním Španělsku. Ve druhé polovině 15. století jejich podnik prosperuje a oni jsou mezi lidmi ctěni a uznáváni. Bez Pinzonových, zvláště Martina Alonsa by se Kolumbus jen těžko doplavil ke břehům Ameriky. Kolumbus totiž uzavřel s bratry Pinzonovými partnerství, aby získal lodě, materiál a lidi, které pro svoji výpravu potřeboval. Byly to ale především navigační schopnosti a praktické dovednosti bratrů Pinzonových, které si v tomto dobrodružství zasluhují největší obdiv.

10.díl – AMERIGO VESPUCCI a Nový svět

Všeobecně se říká, že Ameriku objevil Kryštof Kolumbus. Tak proč se tento kontinent nejmenuje například Kolumbie, místo Amerika? V tomto díle vám na tuto otázku odpovíme. Budeme vyprávět příběh Ameriga Vespucciho, dítěte italské renesance, které vyrostlo pod vedením skvělých mistrů tehdejší doby, jako byl Leonardo da Vinci, nebo Sandro Botticelli. Později Amerigo, jako zkušený kartograf a přírodopisec zamíří do střední Ameriky a pak dále na jih. Zde bude zblízka pozorovat a sbírat místní faunu a flóru a nakreslí mnohem podrobnější mapy než jsou ty, které zbyly po Kolumbovi a dalších. Objeví také Orinoco a Amazonku. A jakou náhodou se po něm pojmenovala Amerika sami uvidíte v toto dílu.

11.díl – MAGELLAN, první cesta kolem světa

V roce 1518 jsou kapitán Fernando Magellan a jeho přítel astronom Rui Faliero na audienci u dvora španělského krále, aby představili mladému Karlovi V. svůj úchvatný projekt. Cílem je najít spojení s ostrovy koření tím, že poplují na západ a překonají Atlantik, protože od cesty Vasco da Gama v roce 1488 se Portugalci plaví do Indie přes Afriku, a tudíž míří na jih. A tak se Magellan ocitá v čele pěti nejmodernějších karavel, které mají najít lepší cestu do Indie. Hledání cesty, jako je například obeplutí jihoamerického kontinentu v této drsné zeměpisné šířce nedaleko Antarktidy provede muže a lodě opravdu těžkými zkouškami, ale přeplutí Pacifiku s chabými zásobami, které zbyly, bude zkouškou, které se nic nevyrovná. Sto dní na moři (20 000km) poté, co opustí pobřeží Chilli, s hladovějící posádkou: představuje jistě nejtěžší plavbu všech dob!

12.díl – CABEZA DE VACA

Píše se rok 1528 a Amerika je dosud neprozkoumaným kontinentem.Na pobřeží Floridy se objeví pět karavel, ze kterých se vylodí 800 mužů pod velením dobyvatele Panfila de Navaez. Je to zlatý věk dobyvatelů, kteří touží dosáhnout bájného Eldoráda na úkor indiánských kmenů, s nimiž se setkají. Cabeza de Vaca, pokladník této výpravy, se marně snaží zabránit dobyvatelům v tom, aby drancovali indiánské vesnice a brali si jejich ženy a děti jako rukojmí. Indiáni, kteří jsou zprvu srdeční, rychle mění svůj postoj. Cabeze de Vaca se s Indiány přátelí a díky tomu také přežije. Ale Španělé De Vacovi neprominou, že přežil tím, že se spřátelil s domorodými Američany. Bude uvězněn svými vlastními lidmi!

Související produkty

(3x)

Happy Feet 2 3D+2D (Blu-ray 3D)

449 Kč

 

  (12x)

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice (Blu-ray)

599 Kč

 

  (5x)

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (Blu-ray)

269 Kč

 

  (10x)

LORAX 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

359 Kč

 

 
(16x)

FAC #131 TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2 Lenticular 3D FullSlip XL Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 399 Kč

  (12x)

HODNÝ DINOSAURUS 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray 3D + Blu-ray)

799 Kč

 

 

KRYŠTŮFEK ROBIN (DVD)

359 Kč

 

  (27x)

DOBA LEDOVÁ 4: Země v pohybu 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

449 Kč