CHIRURGOVÉ - 5. série (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

CHIRURGOVÉ - 5. série (DVD)

Název titulu:CHIRURGOVÉ - 5. série
Originál:Grey's Anatomy: The Complete Fifth Season (USA, 2005)
Katalogové č.:1007495
Formát:DVD
Kategorie:Dramatické filmy, SBĚRATELSKÉ EDICE, TV seriály
V prodeji od:1. 9. 2010
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:1 079 Kč (41,04 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:1 199 Kč (45,61 €)
Ušetříte:120 Kč (4,56 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 maďarsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 polsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 rusky  Dolby Digital
Titulky:anglické, bulharské, české, hebrejské, chorvatské, maďarské, polské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, ukrajinské
Délka:999 minut
Hrají:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers, T.R. Knight, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Patrick Dempsey, Isaiah Washington, Kate Walsh
Režie:Rob Corn, Peter Horton, Jeffrey Melman, Daniel Minahan
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

CHIRURGOVÉ - 5. série  | 7DVD

Grey's Anatomy: The Complete Fifth Season

Žijte přítomným okamžikem. Pátá série nejlepšího televizního seriálu je ještě zajímavější než dřív. Sledujte životní i milostné kotrmelce hrdinů seriálu Chirurgové a dostaňte se jim pod kůži. Váš oblíbený seriál vám nyní navíc přinášíme v edici sedmi DVD.

Hrdinové seriálu se musejí potýkat s nejrůznějšími starostmi i radostmi, které je v životě potkávají. Zjistěte, jak se vyvíjí nestálý vztah mezi Meredith a Derekem. Staňte se svědky rodící se lásky Cristiny a Owena, nejnovějšího člena týmu nemocnice Seattle Grace.
Prožijte naplno všechny napínavé scény. Seriál, který v televizi bodoval především díky hereckým osobnostem a skvěle vystavěným příběhům, vám přinášíme v sedmidiskové edici doplněné o bonusový materiál, ve kterém naleznete například i dosud nezveřejněnou rozšířenou epizodu. Tato edice nesmí chybět ve sbírce žádného fanouška seriálu Chirurgové.


DISK 1 (Délka: 165 minut)

Epizoda 1 - Tam pod nebeskou bání (1. část)
Do nemocnice Seattle Grace přijede uprostřed sněhové vánice luxusní automobil. Derek a Meredith se k sobě vrátí a začnou spolu žít. Rose, Derekova bývalá partnerka, je čím dál nepříjemnější a Lexie se zlobí na Sloana proto, že je zlý na George. Mezitím Cristinu zraní spadlý rampouch.

Epizoda 2 - Tam pod nebeskou bání (2. část)
Major Hunt zachrání Cristinu a uklidňuje ji. Meredith kvůli jednomu pacientovi začne pochybovat, jestli udělala dobře, když se rozhodla žít s Derekem. Callie a šéf provedou radikální ledovou terapii, aby tak zachránili jednoho pacienta a možná také upadající pověst celé nemocnice.

Epizoda 3 - A vody veliké rozlily se všude...
Nová pravidla naštvou personál. Zatímco George na oddělení skládá zkoušku, prasklá trubka způsobí povodeň. Lexie si myslí, že zjistila, proč jednoho pacienta už sedm let bolí hlava. Izzie objeví skvělý nový byt, ale nemá s kým bydlet.

Epizoda 4 - Bázliví hrdinové
Izzie přijme radikální opatření, protože jí Alex ukradl pacienta, u kterého před tím provedla diagnózu. George složí zkoušku, ale Lexie naštve, že ji nejdřív oslaví s Izzie a Meredith. Erika je nervózní, protože ji čeká rande s Callie.


DISK 2 ( 164 minut)

Epizoda 5 - V týmu žádné já neexistuje
V nemocnici Seattle Grace je živo, protože se celý tým chirurgů připravuje na 12 transplantací ledvin, ke kterým má dojít najednou. V jednom lékařském časopise vychází článek o klinickém pokusu Meredith a Dereka, ale všechno uznání je připsáno Derekovi. Mark zasvěcuje Callie do různých postelových technik.

Epizoda 6 - Anatomie války
Návrat doktora Owena Hunta. Izzie nesouhlasí s jeho postupy při operaci. Šéf doporučí doktorce Baileyové, aby se pokusila provést komplikovanou operaci, která může nemocnici přinést potřebnou mediální pozornost. Izzie a Alex se zatím snaží pochopit, co k sobě navzájem cítí.

Epizoda 7 - Člověče povstaň
Izzie a Meredith společně operují pacienta, jehož srdce Izzie ukradla pro Dennyho. Izzie pak Dennyho všude vidí a vzpomíná na něj. Derek se zlobí, že Cristina tráví noci telefonními rozhovory s Meredith. Všichni s napětím očekávají, kdo bude vybrán, aby samostatně provedl operaci.

Epizoda 8 - Vzájemně spjati
Cristina Dereka a Meredith překvapí zprávou, že Erica Hahnová odchází z nemocnice Seattle Grace. A zároveň tím, že je varuje před Lexie, od které nečeká nic dobrého. Izzie se snaží překonat duchy minulosti, ale jeden pacient, indián kmene Navajo, trvá na tom, že chce, aby mu odstranili transplantované srdce.


DISK 3 ( Délka: 165 minut)

Epizoda 9 - V půlnoční hodině
Při jedné operaci dochází k hrozným komplikacím a Lexie naléhá na Cristinu a Meredith, aby jí pomohly, čímž rozzlobí George. Owen ukáže, co cítí ke Cristině. Izziiny vidiny neberou konce, což poznamenává její vztah s Alexem.

Epizoda 10 - Já, jenom já
Mark radí Callie, aby nesváděla Sadie. On sám se snaží vyhýbat Lexie. Nejenže šéf Cristině nedovolí operovat, dokonce pro ni hledá stále nové tresty. Sadie svěří Lexie, že má ctitele.

Epizoda 11 - Nechť přání mé se splní
Když do nemocnice přivezou vězně odsouzeného k smrti, vypluje na povrch napětí mezi Cristinou a Meredith. George přistihne Izzie při něčem podivném. A dr. Baileyová Alexe žádá, aby péči o chlapce, kterého sama léčí několik let, věnoval zvláštní pozornost.

Epizoda 12 - Soucit s ďáblem
Doktorku Baileyovou rozzlobí, když Sadie slíbí něco, co možná nebude moct splnit. Derek a Meredith zatím bojují o život mnohonásobného vraha. Mark se rozhodne, že rozšíří zprávu o tom, že chodí s Lexie.

DISK 4 (Délka: 173 minut)

Epizoda 13 - Nebe, či peklo (prodloužená epizoda)
Derek a doktorka Baileyová se hádají, jestli provést, nebo neprovést operaci v případě kontroverzního pacienta. Mark při laškování s Lexie utrpí trochu nešťastné zranění a Denny stále pronásleduje Izzie, ačkoli ta mu už dala jasně najevo, že chce, aby jí dal pokoj.

Epizoda 14 - Zvýšená tepová frekvence
Dr. Baileyová s Dr. Dixonovou konzultují s rodiči dívky, která potřebuje operaci srdce. Izzie se obává o svoje duševní zdraví a Derek chce Meredith položit klíčovou otázku.

Epizoda 15 - Chirurgie hrou

Do nemocnice Seattle Grace přijíždí Addison s bratrem, který utrpěl vzácně poranění mozku, a žádá Dereka, aby provedl zázrak. Izzie vymyslí plán, který má ve stážistech probudit zájem o medicínu. Ovšem její plán se setkává jen s částečným úspěchem.

Epizoda 16 - Chybovati je lidské

Addison odkládá návrat do Los Angeles, aby Derekovi pomohla s péčí o jednoho pacienta. Callie s Cristinou zjistí, že dr. Campbellová, legenda nemocnice Seattle Grace, možná pokazila jednu operaci. Rozzlobená pacientka vynadá Izzie.

DISK 5 (166 minut)

Epizoda 17 - Do temnot půjdu za tebou...
Když Derekovi zemře pacient a pozůstalí ho žalují, začnou se nad ním stahovat mračna deprese. Izzie vymyslí plán: její diagnózu má určit jeden ze stážistů, aniž by se o tom kdokoli dozvěděl. Dr. Baileyová se pohádá se šéfem.

Epizoda 18 - Stůj při mně
Dr. Baileyová přesvědčí Callie a Owena, aby jí pomohli Dereka vyléčit z jeho chnur. Mark se rozhodne provést neobvyklý zákrok a operuje oběť tragické automobilové nehody. Cristina smí poprvé sama vést operaci.

Epizoda 19 - Nouzové zastavení času
Owenova noční můra téměř katastrofálně zasáhne Cristinu. Meredith, Cristina a Alex se v nemocnici snaží seč mohou uklidnit Izzie. George si s hrůzou uvědomí, že se o její nemoci dozvěděl jako poslední.

Epizoda 20 - Porážka nepříchází v úvahu
Izzie sama sebe oficiálně pověří organizací Derekovy svatby. Owen mezitím začne chodit na terapii s doktorkou Wyattovou. Alex a George se díky Izzie sblíží.

DISK 6 (Délka: 166 minut)

Epizoda - Stačí se omluvit
Jakmile matka Izzie přijede do nemocnice, začne svádět Alexe. Zraněná šestiletá pacientka přiznává, že sedmnáctkrát postřelila svého otce a Meredith se snaží situaci řešít, čímž se dostane do sporu se šéfem.

Epizoda 22 - Den, kdy puká srdce
Svatba Meredith a Dereka naplňuje Izzie, která ji organizovala, nadšením, ale Meredith tak nadšená není. George a Lexie pečují o oběti nehody. Izzie má znovu vidiny, které vedou k novému zjištění.

Epizoda 23 - Na dny budoucí!
Mark by rád svůj vztah s Lexie posunul na další úroveň a Owen hodnotí svoje postavení v nemocnici Seattle Grace. Izzie uvažuje o tom, že podstoupí nebezpečnou operaci.

Epizoda 24 - Teď, nebo nikdy
Kamarádi Izzie očekávají výsledky její operace a George řekne doktorce Baileyové něco nečekaného. Všechen nemocniční personál musí spojit síly, aby mohl čelit důsledkům hrozivé silniční nehody.


DISK 7 - Bonusy
  • 100. EPIZODA: PŘÍBĚHY Z OPERAČNÍHO SÁLU
  • SESLÁN Z NEBE
  • PITVA SERIÁLU CHIRURGOVÉ: NEVYSÍLANÉ SCÉNY
  • VE STEZÍCH: VYSTŘIŽENO Z PÁTÉ ŘADY

 


 

 

Související produkty

(3x)

CHIRURGOVÉ - 8. série 6DVD (DVD)

809 Kč

 

  (25x)

TORA! TORA! TORA! Steelbook™ Prodloužená verze Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

299 Kč

 

  (5x)

TORA! TORA! TORA! Prodloužená japonská verze (Blu-ray)

359 Kč

 

  (7x)

INDIANA JONES Kolekce (5 DVD)

699 Kč

31.5.2018 

 
(11x)

HRA O TRŮNY - 5. série Kolekce Digipack Limitovaná sběratelská edice (5 DVD)

999 Kč

 

  (16x)

HRA O TRŮNY - 2. série (CZ dabing) Kolekce Digipack Limitovaná sběratelská edice (5 DVD)

999 Kč

 

 

VETŘELEC - Alien Antologie - Kompletní Kolekce (6 DVD)

999 Kč

 

  (1x)

Telefonní budka (Digipack) (DVD)

39 Kč