CHIRURGOVÉ - 8. série 6DVD (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-17.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

CHIRURGOVÉ - 8. série 6DVD (DVD)

Název titulu:CHIRURGOVÉ - 8. série 6DVD  (3x)
Originál:Grey's Anatomy: The Complete Season 8 (USA, 2012)
Katalogové č.:1019166
Formát:DVD
Kategorie:Dramatické filmy, TV seriály
V prodeji od:11. 12. 2013
Dostupnost:do 3 dnů  Kdy zboží dostanu?
Cena:809 Kč (34,01 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:899 Kč (37,80 €)
Ušetříte:90 Kč (3,78 €)
Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:anglické, české, slovenské, ukrajinské
Délka:1076 minut
Hrají:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson, James Pickens, Jr., Sara Ramirez, a další >
Režie:Rob Corn, Tony Phelan, Chandra Wilson, Tom Verica, Stephen Cragg, Kevin McKidd, Debbie Allen, Jessica Yu, Alison Liddi-Brown, Ron Underwood, Steve Robin, Mark Jackson, Jeannot Szwarc, Susan Vaill, Edward Ornelas
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

CHIRURGOVÉ - 8. série  | 6DVD

Grey's Anatomy: The Complete Season 8

Kompletní 8.série: Jedinečné okamžiky

Užijte si romantiku, legraci a nečekaně dojemné okamžiky při sledování osmé série jednoho z nejoblíbenějších televizních seriálů, seriálu Chirurgové od studia ABC.

Bez ohledu na míru napětí, ať už v ložnici nebo na operačním sále, lékaři z nemocnice Seattle Grace vědí, že se mohou jeden na druhého plně spolehnout. Během pátého roku stáže v nemocnici nastává chvíle, kdy si každý může kariéru úspěšně nastartovat anebo jednou provždy zničit. Všechno se navíc zkomplikuje, když primář udělá rozhodnutí, které otřese celou nemocnicí. Mimo nemocnici se Derek a Meredith snaží zachránit manželství a adoptovat malého sirotka. Cristina musí učinit krok, který možná ohrozí její manželství.

Vychutnejte si znovu nezapomenutelné situace plné napětí, humoru a milostného jiskření při sledování oblíbeného seriálu kanálu ABC. V rukou právě držíte šestidiskovou sadu, která obsahuje všech čtyřiadvacet epizod osmé sezóny seriálu doplněné o dosud nepublikovaný bonusový materiál. Tato série nesmí chybět v žádné sbírce seriálu Chirurgové!

DISK 1.
Volný pád
Naši staří známí zahajují pátý rok stáže v nemocnici, rok, během kterého mohou buďto kariéru úspěšně nastartovat, anebo se o ni připravit už navždy. Meredith se musí vypořádat s důsledky svého nepovoleného zásahu do Derekova klinického pokusu, navíc dostala okamžitou výpověď. V centru Seattlu se objeví obrovský kráter vzniklý propadem půdy, což způsobí nemalé potíže April, která by ráda dostála očekáváním spojeným s novou pozicí šéfky všech stážistů chirurgů. Cristina a Owen se pořád nemohou shodnout, protože ohledně osudu jejich nenarozeného dítěte má každý z nich radikálně odlišný názor.

Ztracená
Sociální pracovnice zodpovědná za Zolinu adopci spustí poplach, protože ji vyvede z míry nejasná budoucnost vztahu mezi Meredith a Derekem. Alex přijde na to, že s ním nikdo nechce mít nic společného, protože prozradil, co Meredith udělala. Cristina v souvislosti se svým neočekávaným těhotenstvím dospěje k těžkému rozhodnutí. Primář Webber narychlo zorganizuje operaci pro Henryho, což vyděsí Teddy.

Jak se do lesa volá...
Primář udělá rozhodnutí, které mu změní kariéru a naprosto tím ohromí celou nemocnici. Cristina a Owen by rádi vrátili svůj vztah do normálních kolejí. April pořád ještě není jakožto šéfka stážistů jistá v kramflecích. Páťáci poprvé dostanou příležitost řídit operaci od začátku do konce, ale nakonec zjistí, že se i ten nejjednodušší zákrok může snadno zkomplikovat.

Co na těch mužích je
Když na komixovém veletrhu dojde k hromadné panice, musí ze sebe lékaři nemocnice Seattle Grace vydat to nejlepší. Na pohotovosti se totiž začnou objevovat velmi podivné bytosti a rozdíl mezi skutečností a fantazií přestane být zřetelný. Ukáže se Markova nežnější stránka, když Arizona a Callie odjedou na výlet a on musí hlídat Sofii. V práci ale stejně nedá Jacksonovi vydechnout. Ben je zpět, jenomže Bailey se během jeho nepřítomnosti nechala svést zdravotním bratrem Elim. Znechucení lékaři si frustraci z žen vybíjejí společnou prací.


DISK 2.
Ztráta, láska a dědictví
Všichni stážisté se snaží svými schopnostmi zaujmout legendu mezi chirurgy. Jmenuje se Catherine Avery a je to Jacksonova matka, která do Seattlu přijela, aby tu provedla dosud nevídanou transplantaci. Arizona s Alexem pečují o pacientku, kterou dobře znají, a musí se při tom vypořádat s pravidly lékařského tajemství. Zamilovaná Teddy organizuje velkou večeři a Bailey udělá důležitý krok ve svém milostném životě.

Jiný způsob štěstí
Meredith je tak trochu černá ovce oddělení, a tak se s pomocí Lexie pokusí v Derekovi vzbudit zájem o pacientku s neobvyklým nádorem na mozku. Kromě toho potají radí April, která si neví rady s klinickým pokusem Mirandy Bailey. Callie chtěla, aby Arizona a Mark zakopali válečnou sekeru, nakonec ji samotnou překvapí, kam až nové přátelství jejích blízkých zašlo. Alex a Teddy hledají řešení potíží jednoho poměrně povrchního pacienta a Callie s Cristinou jen stěží dokáží provést komplikovanou operaci páteře.


Trenére, postavte mě
Primář Hunt by ze svých lékařů rád sestavil baseballový team, který by dokázal porazit tým nemocnice Seattle Presbyterian. Alex proniká do právních kliček případu Zoliny adopce. Derek chce vyzkoušet zcela novou operativní metodu a Teddy má neobvyklý plán související s Cristininou chirurgickou budoucností.

Srdce v krabici
Lékaři se nemůžou ubránit vzpomínkám, protože do jejich nemocnice přijde Louise, maminka George O´Malleyho. Louise v jedné nedaleké nemocnici podstoupila jednoduchou operaci, ale tamní lékaři operaci nezvládli. Stážisté se stanou svědky zázraku: srdce, vyňaté z těla, pořád tluče. Alexe znejistí možná konkurence, ze které je Arizona hodně nadšená. Jackson se nemůže soustředit na práci, protože se mu pořád vtírá podezření ohledně Marka a Lexie. Henry a Teddy zažijí první manželskou hádku, protože Henry řekne, že by chtěl studovat medicínu.

DISK 3.
Noc byla temná
Henry musí na operaci a Teddy dostane na starost jiný případ, proto musí svého muže svěřit do rukou svým kolegům. Meredith a Derek konečně dostanou zprávy ohledně Zoly. Callie a Jackson mají velké potíže, když má jedna jejich pacientka vážné pooperační komplikace. Meredith a Alex vezmou do péče novorozence z nedaleké nemocnice a přitom se ocitnou v situaci, kdy jim jde o život.

Najednou
Kvůli hrozné nehodě, ve které byli zraněni členové jedné rodiny, ze sebe musí všichni lékaři dostat to nejlepší a nejstarší dcera zase musí udělat jedno z nejhorších rozhodnutí v životě. Teddy stále nic netuší o Henryho smrti a požádá Cristinu, aby jí přišla pomoc s komplikovanou operací. Lexie během operace oka asistuje Markově nové lásce.

První krůčky
Lékaři vytvoří dvě skupiny, aby se pokusili oddělit srostlá dvojčata. Bailey využívá Meredith, která má rozptýlit Bena, aby neměl příležitost dát jejich vztahu nový rozměr. Richard Alexovi v operačním sále uštědří tvrdou lekci. A Teddy chce od Cristiny zjistit, co přesně se dělo s Henrym během operace.

Naděje pro beznadějné
Derek chce operovat zdánlivě neléčitelný nádor a Hunt tlačí na Meredith, aby si už vybrala specializaci. Cristina a Teddy spolu ukradnou vážný případ a celá nemocnice se připravuje na oslavu desetitisící operace Dr. Webbera.

DISK 4.
Co by, kdyby
Jaké by to bylo, kdyby Meredith měla šťastné dětství? Kdyby Ellis Grey neonemocněla? Kdyby Derek zůstal s Addison? Jaké by to bylo? Životy lékařů nemocnice Seattle Grace se odvíjí v alternativním světě a my můžeme dumat nad tím, kdo rozhoduje o našich osudech. Existují události, ke kterým zkrátka má dojít?

Příměří
Na svatého Valentýna Lexie nabídne, že pohlídá Zolu. Callie pro Arizonu naplánuje romantický večer. Ben ukáže Bailey, jak moc ji má rád. Cristina a Owen si jsou stále vzdálenější, ačkoli on ji zachrání před důsledky jedné autonehody. Meredith pomůže Bailey vyléčit pacientku s úpornou bolestí hlavy a nevysvětlitelnými záchvaty. Webber a Lexie operují muže, kterého srazilo auto, když se pohádal se svou přítelkyní. A Alex léčí desetiletou dívenku, které se spustila prudká alergická reakce na arašídy, jež jí ke svatému Valentýnu přinesl její milý.

Předčasný porod
Amelia chce za každou cenu zachránit Erice život, a tak přijede do nemocnice Seattle Grace, aby tu přesvědčila Dereka, že jí má při těžké operaci pomoct. Cristina a Owen se během sezení v manželské poradně hrozně pohádají. Alex si uvědomí, že skvělý lékař musí být schopný jednat s lidmi. Meredith dostane příležitost ukázat, co v ní je, když do nemocnice přivezou řezníka, kterému uvízla ruka v mlýnku na maso. Všichni stážisté se také připravují na blížící se ústní atestace.


Protichůdné názory
Zdravotní stav Adele se pořád zhoršuje a Richard uvažuje o tom, že by ji měl přestěhovat. V místní kavárně dojde k výbuchu a všichni lékaři mají plné ruce práce. Callie vezme Meredith pod svou ochranu a začne jí pomáhat s přípravou na atestaci. Lexie jde pracovat na oddělení dětské chirurgie za Alexem a Arizonou, kteří pečují o nedonošeného synka Morgan, jedné kolegyně stážistky. Jackson je nevrlý na pacienty a Mark mu poradí, co má dělat, aby se zbavil stresu. Cristina zatím skoro zešílí ze svého podezření.

DISK 5.
O krok nejdál
Derek naléhá na Meredith, aby s ním znovu začala pracovat na neurologii. Catherine Avery, maminka Jacksona, s sebou do nemocice Seattle Grace přiveze mladou uroložku a zaměří svou pozornost na Richarda. Cristina s podezřením sleduje Owena na každém kroku. Alex by rád ignoroval to, že se do něj Morgan nejspíš zamilovala.

Zbrusu nová srdce
Lev chovaný jako domácí mazlíček zásobuje nemocnici pacienty s těžkými zraněními. Cristina si dál nevšímá Owena, Lexie přemýšlí o tom, co cítí k Markovi, Callie se musí vypořádat s Arizoninými milenkami, které pracují u nich v nemocnici, a Alexovi je nepříjemné, jak se vyvíjí vztah mez ním a Morgan.


Systém podpory života
Doktoři Webber, Bailey a Grey mají v plánu jednomu pacientovi udělat několik transplantací najednou, ale musí čelit nečekaným překážkám, které jim způsobí dočasně jmenovaný primář Sloan. Cristina a Owen se doma snaží vyřešit svoje manželské potíže.

Dívka beze jména
Na nemocnici Seattle Grace se zaměří obrovská mediální pozornost, protože zde léčí dívku, kterou před lety unesli a o jejímž případě se tehdy hodně mluvilo. Naši páťaci oslovují různé nemocnice a hledají si místo, kde by mohli po atestaci pracovat. Paměť Webberovy ženy Adele se stále zhoršuje, takže Richard musí přehodnotit svůj vztah k ní.

Okamžik pravdy
Páťaci odjíždějí do San Franciska, kde mají skládat nejdůležitější zkoušku v životě. Na cestě je ale čeká několik překvapení. Owen a Teddy se v nemocici dál nedokážou shodnout, Mark a Lexie se spolu konečně začnou normálně bavit a malý Tommy je na tom čím dál hůř.

DISK 6.
Ať plynou časy zlé
Šest hodin po atestaci si páťáci znovu přehrávají průběh zkoušek a mají vážné obavy o svou další kariéru. V Seattlu zatím Bailey musí lákat potenciální uchazeče a Marka překvapí, když Julie přijde s návrhem ohledně společné budoucnosti.

Migrace
Šéfové oddělení nemocnice Seattle Grace naléhají na svoje mladší kolegy, aby řekli, jaké mají plány do budoucnosti. Všichni se chystají na cestu do nemocnice v Boise, kde mají pomáhat při operaci srostlých sester. Arizona se musí vypořádat se zdravotním stavem svého dávného kamaráda a Ben by rád dostal Mirandu na zvláštní rande.

Let
Meredith, Cristina, Derek, Mark, Lexie a Arizona čelí důsledkům velké nehody. Ostatní v nemocnici zase čelí budoucnosti, která jakoby každého vedla někam jinam.
 

V českém znění: Kamila Špráchalová, Zdeněk Mahdal, Vanda Hybnerová, Tomáš Juřička, Pavla Rychlá, Libor Bouček, Dana Černá a další....

Kamera: Herbert Davis
Hudba: Danny Lux
Scénář: Tone Phelan, Joan Rater, Deborah Cahn, William Harper, Stacy McKee, Denise Hahn, Peter Nowalk, Jeannine Renshaw, Austin Guzman, Zoanne Clack, Matt Byrne, Heather Mitchell, Zakiyyah Alexander, Mark Wilding, Jenna Bans, Shonda Rhimes
Produkce: Betsy Beers, Mark Gordon, Rob Corn, Tony Phelan, Joan Rater, Shonda Rhimes

Zvukové formáty: česky DD 2.0 / anglicky DD 5.1 
Titulky: české, anglické, slovenské

Obrazové formáty: 1,78 :1 / 16:9 

Bonusy
• Cesta domů s Kevinem McKiddem
• Vynechané scény
• Stehy: Vynechané scény

 

 


 

 

 

Související produkty

(1x)

Plastická chirurgie s.r.o. 5. série Kolekce (8 DVD)

299 Kč

 

  (1x)

Plastická chirurgie s.r.o. 4. série (DVD)

299 Kč

 

  (9x)

INDIANA JONES Kolekce (5 DVD)

699 Kč

 

  (31x)

ALEXANDER VELIKÝ Ultimátní edice (2 Blu-ray)

449 Kč

 

 
(86x)

SKÁLA (Blu-ray)

199 Kč

 

  (3x)

ČERNOBYL (2 DVD)

269 Kč

 

 

Tráva - 3. sezóna Kolekce (3 DVD)

39 Kč

 

  (6x)

HRA O TRŮNY - 4. série (CZ dabing) Kolekce Viva balení (5 DVD)

359 Kč