J. Marvan + J. Sequens: Kriminální rada Vacátko (4 DVD) (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-19.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

J. Marvan + J. Sequens: Kriminální rada Vacátko (4 DVD) (DVD)

Název titulu:J. Marvan + J. Sequens: Kriminální rada Vacátko (4 DVD)
Originál:4 x Jaroslav Marvan v režii Jiřího Sequense (ČR, 1970)
Katalogové č.:1002210
Formát:DVD
Kategorie:České a Slovenské filmy, Krimi filmy
V prodeji od:16. 1. 2013
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:359 Kč (14,23 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:399 Kč (15,81 €)
Ušetříte:40 Kč (1,59 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:371 minut
Hrají:Antonie Hegerlíková Antonín Jedlička Bohumil Šmída Bohuslav Čáp Bohuš Záhorský Carmen Mayerová Elena Lindauerová František Filipovský František Hanus Hana Talpová Helga Čočková Jan Šmíd Jana Brejchová Jana Šulcová Jaroslav Mareš Jaroslav Marvan Jaroslav M
Režie:Jiří Sequens
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

J. Marvan + J. Sequens: Kriminální rada Vacátko (4 DVD)

Kriminální historky o hříšných lidech města pražského s Jaroslavem Marvanem v roli rady Vacátka

Partie krásného dragouna Kostýmní kriminální komedii natočil Jiří Sequens jako samostatnou filmovou část úspěšného televizního seriálu Hříšní lidé města pražského, realizovaného podle vyprávění spisovatele Jiřího Marka. Policejní rada Vacátko se svou mordpartou vyšetřuje vraždu bohaté soukromnice, k níž došlo v předměstské vilce. Podezření padá na mladého dragounského poručíka Rudiho, podařeného snoubence dcery libeňského komisaře Zdychynce, jehož alibi je velmi chatrné a chování značně podezřelé…

Pěnička a Paraplíčko Pěnička a Paraplíčko je dalším filmem (po Partii krásného dragouna) bezprostředně navazujícím na televizní seriál Hříšní lidé města pražského. Ve Vltavě je objevena mrtvola kasaře Toufara, hledaného pro podezření z ozbrojené loupeže v Legiobance. Policejní rada Vacátko okamžitě nasměruje své detektivy k Toufarově milence Anče Kulaté, „galerkou“ přezdívané Paraplíčko, která po uvěznění svého přítele, kasaře Pěničky, s Toufarem žila. Při návštěvě inspektorů to ale vypadá, že Anča nestrávila noc sama. Vše nasvědčuje tomu, že se k ní vrátil propuštěný Pěnička… Začíná vyšetřování vedoucí k odhalení spleti dramatu lásky a žárlivosti v pražském podsvětí.

Vražda v hotelu Excelsior Po snímcích Partie krásného dragouna a Pěnička a Paraplíčko je Vražda v hotelu Excelsior dalším samostatným filmem navazujícím na televizní seriál Hříšní lidé města pražského. Autoři tento příběh označili za „cognacovou detektivní šarádu“, vše se totiž točí kolem lahve od francouzského koňaku, jíž byla v prvotřídním pražském hotelu zabita půvabná žena. Nitky spletitého případu, v němž upadají do podezření jak zaměstnanci hotelu, tak i hosté včetně tajemného perského diplomata, zručně rozplétá policejní rada Vacátko se svými „boys“. O „šarádu“ se pak stará především úlisný ředitel Hnízdo, jehož přehnaně úzkostlivá péče o zachování dobré pověsti podniku, připraví divákům (zásluhou znamenitého výkonu Miloše Kopeckého), nejednu úsměvnou kratochvíli.

Smrt černého krále Námět filmu Smrt černého krále čerpá – stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior – z knihy Jiřího Marka Panoptikum hříšných lidí. Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta je vyšetřování loupežné vraždy inkasisty Krále. Zákon i zde zastupuje rozvážný policejní rada Vacátko a jeho dva úředníci, inspektor Brůžek a inspektor Bouše.

Související produkty

(32x)

FARGO (Blu-ray)

359 Kč

 

 

Sněženky a machři (Digipack) (DVD)

79 Kč

 

 

BONY A KLID Remasterovaná verze (DVD)

149 Kč

 

 

SNĚŽENKY A MACHŘI Remasterovaná verze (DVD)

99 Kč

 

 

Kajínek (DVD)

99 Kč

 

  (1x)

NAHOTA NA PRODEJ Remasterovaná verze (DVD)

99 Kč

 

 

Tankový prapor (Remasterovaná verze) (DVD)

99 Kč

 

  (9x)

Příběh kmotra (DVD)

99 Kč