Nepřítel pod ochranou (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-17.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Nepřítel pod ochranou (DVD)

Název titulu:Nepřítel pod ochranou
Originál:Safe House (USA, 2012)
Katalogové č.:1016021
Formát:DVD
Kategorie:Akční filmy, Krimi filmy, Thrillery
V prodeji od:13. 6. 2012
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:99 Kč (4,22 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 rusky  Dolby Digital
Titulky:anglické, české, estonské, litevské, lotyšské, ruské, ukrajinské
Délka:110 minut
Hrají:Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga, Brendan Gleeson, Joel Kinnaman, Liam Cunningham, Robert Patrick, a další >
Režie:Daniel Espinosa
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Nepřítel pod ochranou (DVD)

Safe House


DRŽITEL OSCARA® DENZEL WASHINGTON* představuje nejnebezpečnějšího odpadlíka z řad CIA, který byl po deseti letech na útěku konečně dopaden.

Když na utajenou základnu v Jihoafrické republice, ve které je zadržován, zaútočí neznámí ozbrojenci, mladý velitel objektu (RYAN REYNOLDS) i s jediným vězněm uprchne. Nyní tito nečekaní spojenci musí zůstat naživu aspoň tak dlouho, dokud neodhalí, kdo touží po jejich smrti.


 

Bonusy:

Pohled do zákulisí natáčení

Obraz: 16:9 2.40:1

 

Fotogalerie z filmu Nepřítel pod ochranou (DVD)

Nepřítel pod ochranou (DVD) Nepřítel pod ochranou (DVD) Nepřítel pod ochranou (DVD)
Nepřítel pod ochranou (DVD) Nepřítel pod ochranou (DVD) Nepřítel pod ochranou (DVD)
Nepřítel pod ochranou (DVD) Nepřítel pod ochranou (DVD) Nepřítel pod ochranou (DVD)

Recenze Nepřítel pod ochranou (DVD)

 

Mladík Matt Weston pracuje pro CIA. Náplní jeho práce však není cestování po světě a ovlivňovat zahraniční politiku ve prospěch vlády Spojených států. Je umístěn v jihoafrickém Kapském městě jako správce tajné prostory, kterou si CIA ve městě vybavila pro věznění a vyslýchání osob všeho druhu. Zatím však nebyla nikdy použita a Matt, každodenně se ukousávající nudou, se urputně snaží o převelení do Paříže, což by úplně nejvíc ze všeho potěšilo jeho francouzskou přítelkyni, která však netuší, co Matt ve skutečnosti dělá.

Ve stejnou dobu do Kapského města přijíždí i zlý muž Tobin Frost. Před mnoha lety vytrénovaný CIA, pro kterou prováděl mimo jiné i „mokrou práci“. Poté však mateřskou agenturu opustil a začal pracovat pro toho, kdo zaplatil víc, čímž se stal mužem na odstřel. Nyní je tedy v Kapském městě a na dohodnuté schůzce s bývalým kolegou a zároveň konkurentem z britské MI6. Nejdříve zavzpomínají na staré dobré časy, následně Tobin zakoupí od Brita mikroflashku s velmi, ale opravdu velmi nebezpečným a třaskavým obsahem. Jak už to tak mezi tajnými agenty bývá, setkání se zvrhne v přestřelku, přestřelka se zvrhne v mrtvoly a mrtvoly znamenají útěk. Pronásledovaný a zahnaný do úzkých, zvolí si Frost nejmenší zlo a uchýlí se na americkou ambasádu, kde je okamžitě zatčen. Centrála CIA v Langley rozhodne okamžitě o jeho převozu do nejbližší výslechové místnosti, o čemž je zároveň informován i notně vykulený Matt Weston. K provedení výslechu, s použitím nechvalně proslaveného waterboardingu, dorazí speciální tým, který je však záhy do jednoho zlikvidován přepadovým komandem. Jediný, kdo přežije a na poslední chvíli z objektu uteče je Frost s Westonem, který se zadrženého agenturního veterána dle instrukcí nadřízených snaží dostat do dalšího bezpečného útočiště, kde by si ho od něj převzali povolanější. Co se však může pokazit, to se pokazí a to tím spíš, když máte v týmu krysu. Kdy nevíte, kdo je přítel a kdo nepřítel a komu můžete věřit. O přestřelky a dějové komplikovanosti není nouze, a to až do úplného konce, kterého se však ne všichni dožijí.

Akční thriller Nepřítel pod ochranou režiséra Daniela Espinosy se veze na vlně realistických thrillerů Bournovského stylu. Velkou míru působivosti snímku dodává tradičně rozklepaná kamera i zasazení do ne zcela obvyklých destinací Jihoafrické republiky. Film obsahuje vše, co by dobrý film tohoto typu měl mít, napětí, přestřelky, souboje muže proti muži, nepředpokládané, ale i předpokládané dějové zvraty a samozřejmě i zajímavé hrdiny.

V roli nováčka Matta Westona se představí stale více obsazovaný Ryan Reynolds a zkušeného operativce Tobina Frosta si zahrál Denzel Washington, který již ve starším filmu Traning Day dokázal, že zvládne sympaticky zahrát i víceméně nesympatickou postavu. Z dalších postav dostane ve filmu více prostoru zejména Westonův nadřízený v podání Brendana Gleesona a Vera Farmiga v roli jedné z vedoucích sekce v CIA, ale hlavní pozornost je zaměřována zejména na ústřední dvojici nesourodých kumpánů.

Přestože nejde o nového „Bourna“ stále je Nepřítel pod ochranou „ten“ podařenější thriller, jehož zhlédnutí není úplně ztraceným časem a při jehož sledování si užijete příjemné dvě hodiny napětí a žánrově kvalitních hereckých výkonů.

Autor: Staka

Fotogalerie z recenze Nepřítel pod ochranou (DVD)

Nepřítel pod ochranou (DVD)Nepřítel pod ochranou (DVD)Nepřítel pod ochranou (DVD)

 

Související produkty

(73x)

FAC #80 LIFE ŽIVOT FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

1 499 Kč

  (23x)

FAC #83 CHILD 44 FullSlip + Lenticular magnet EDITION #1 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

899 Kč

  (20x)

FAC #83 CHILD 44 FullSlip + Lenticular magnet EDITION #2 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

899 Kč

 

Odstřelovač (SHOOTER) (DVD)

99 Kč

 

 
(86x)

SKÁLA (Blu-ray)

199 Kč

2.2.2022 

  (3x)

EQUALIZER 2 WWA Generic PopArt Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (4K Ultra HD + Blu-ray)

1 099 Kč

 

  (35x)

FAC #130 RYCHLE A ZBĚSILE: HOBBS A SHAW FullSlip + Lenticular 3D Magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 099 Kč

  (1x)

EQUALIZER (4K Ultra HD + Blu-ray)

809 Kč