TRABANTEM Z INDIE AŽ DOMŮ (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

TRABANTEM Z INDIE AŽ DOMŮ (DVD)

Název titulu:TRABANTEM Z INDIE AŽ DOMŮ
Originál:Trabantem z Indie až domů (ČR, 2019)
Katalogové č.:1024933
Formát:DVD
Kategorie:Dokumentární filmy
V prodeji od:18. 3. 2020
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (11,44 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (12,72 €)
Ušetříte:30 Kč (1,28 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:žádné
Délka:399 minut
Hrají:Dan Přibáň, Vojtěch Duchoslav, Zdeněk Krátký, Lukáš Venclík, Jan Setvín, Marek Duranský, Marek Slobodník, Radoslaw Jona
Režie:Dan Přibáň
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Trabantem z Indie až domů (DVD)

Závěrečná etapa výpravy Dana Přibáně a jeho „žlutého cirkusu“ uzavírá cestu kolem světa ve znamení objevování nového i lehce nostalgickou připomínkou starého. Nejdelší „trabantí“ seriál má čtrnáct půlhodinových epizod uzavřených prodlouženým speciálem. Za už tradičním pojetím divácké dokumentární komedie je vyprávěn příběh o rychle se měnícím světě a o tom, že události kolem jsou mnohem blíže, než se někdy zdají být, a mnohem aktuálnější, než vypadají.

Příběh je stále o souboji s divočinou, nebezpečí a černočerném humoru, ale i o lidech, o setkáních příjemných i nepříjemných na pětiměsíční cestě dlouhé přes 17 000 kilometrů. Výprava tentokrát vyrazí z nejjižnějšího cípu Indie přes Nepál do Himaláje, kde se pokusí překonat výškový rekord dvoutaktního auta a vyjet do výšky přes pět kilometrů nad mořem. Dál nejistým Pákistánem přes ostře sledovanou Čínu až do Samarkandu, nejvýchodnějšího bodu první cesty a místa, kde trabant poprvé objede svět, a pak ve svých stopách po jedenácti letech od první výpravy konečně zpátky domů. K velkolepému přivítání na nejkrásnějších 1000 kilometrech Slovenskem a Českem. Žlutý cirkus tvoří tradiční dvojice trabantů, maluch a jawa. Z velké části jede sestava z minulé výpravy. V trabantu Egu náčelník Dan Přibáň, kameraman Zdeněk Krátký a fotograf Vojta Duchoslav, sehrané realizační jádro minulého filmu a seriálu.

V trabantu Babu první cirkusový hudebník a druhý fotograf Slovák Marek Duranský s nováčkem Lukášem Venclíkem, kavárenským povalečem, který nikdy neřídil auto a nemá moc času se to naučit. Samozřejmostí je nesmrtelný optimista a motocyklista Slovák Marek Slobodník. Polská posádka malucha zůstává velmi dlouho otevřená. Radek zůstal po minulé cestě v Asii, a nikdo neví, kde a co s ním je, a tak je vše na hasiči Honzovi Setvínovi, který sám nachystal malucha a není si jistý, zda se na Radka více těší, nebo se ho děsí.

Související produkty

(1x)

Michael Jackson: Život legendy (Blu-ray)

269 Kč

 

  (7x)

Kurt Cobain - About a Son (Blu-ray)

199 Kč

 

  (6x)

Na hraně 3D (Blu-ray 3D)

179 Kč