Všemocný (Digipack) (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Všemocný (Digipack) (DVD)

Název titulu:Všemocný (Digipack)  (1x)
Originál:Limitless (USA, 2011)
Katalogové č.:1014126
Formát:DVD
Kategorie:Sci-fi filmy, Thrillery
V prodeji od:19. 8. 2011
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:99 Kč (4,21 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:105 minut
Hrají:Bradley Cooper, Robert De Niro, Anna Friel, Abbie Cornish, Johnny Whitworth, Robert John Burke, Andrew Howard, Tomas Arana, Patricia Kalember, Brian Anthony Wilson, Jennifer Butler, T.V. Carpio
Režie:Neil Burger
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Všemocný / Limitless (Digipack) (DVD)

Eddie Morra (Bradley Cooper) je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy (Abbie Cornish) ho jen utvrdí v přesvědčení, že jeho život je v troskách a budoucnost nemůže přinést nic než další zklamání.

To se ale změní ve chvíli, kdy Eddieho navštíví jeho starý přítel z dětství, Vernon (Johnny Whitworth). Nabídne mu pilulky NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí. Eddie se nechává zlákat neodolatelnými účinky NZT a naprosto droze propadne. Najednou je schopen využívat informace s ohromnou efektivitou. Vše, co kdy viděl, slyšel a přečetl, zvládá zpracovat a zužitkovat. Neustálá stimulace drogou ho katapultuje mezi elitu finančního sektoru. Jeho nadlidský výkon a úspěch přitáhne pozornost finančního magnáta Carla Van Loona (Robert De Niro), který v drogou posíleném Eddiem vidí příležitost, jak vydělat miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedlejší účinky a Eddie se ocitá v ohrožení života. Musí se skrývat, nájemní vrazi jsou však stále blíž. Podaří se mu uniknout, nebo doplatí na zrádnou představu, že ho droga učiní všemocným?

 

Recenze Všemocný (Digipack) (DVD)

Eddie Morra (Bradley Cooper) je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy (Abbie Cornish) ho jen utvrdí v přesvědčení, že jeho život je v troskách a budoucnost nemůže přinést nic než další zklamání. To se ale změní ve chvíli, kdy Eddieho navštíví jeho starý přítel z dětství, Vernon (Johnny Whitworth). Nabídne mu pilulky NZT utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí. Eddie se nechává zlákat neodolatelnými účinky NZT a naprosto droze propadne. Najednou je schopen využívat informace s ohromnou efektivitou. Vše, co kdy viděl, slyšel a přečetl, zvládá zpracovat a zužitkovat. Neustálá stimulace drogou ho katapultuje mezi elitu finančního sektoru. Jeho nadlidský výkon a úspěch přitáhne pozornost finančního magnáta Carla Van Loona (Robert De Niro), který v drogou posíleném Eddiem vidí příležitost, jak vydělat miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedlejší účinky a Eddie se ocitá v ohrožení života. Musí se skrývat, nájemní vrazi jsou však stále blíž. Podaří se mu uniknout, nebo doplatí na zrádnou představu, že ho droga učiní všemocným?


Nejde o magii a Eddie není superhrdina. Eddie je dokonalá verze sebe samého.


Scénáristka Leslie Dixon narazila na román Limitless (původně Dark Fields) náhodou při prohrabování polic jednoho antikvariátu. Promyšlený thriller od spisovatele Alana Glynna ji okamžitě zaujal. Co kdyby existovala droga, která vás učiní lepšími, než jste? Pilulka, která umožňuje využívat veškerý váš potenciál? Vzali byste si takovou drogu?

Knihu jsem si koupila a ihned začala číst. Po chvíli mě napadlo, že by se skvěle hodila na hollywoodský film. Myšlenka knihy je dost provokativní: jak si poradit s drogou, která funguje jako všelék na neduhy informačního věku? Hraničí to se sci-fi, ale možná bude zanedlouho takový lék skutečně existovat, říká Leslie. „Jsem si jistá, že se vědci ve výzkumných ústavech pilně snaží takovouto, ,chytrou droguʻ vyvinout.

Myslím, že většina lidí – včetně mě – by si takovou pilulku vzala, kdyby jim byla nabídnuta, dodává Leslie Dixon. „Koresponduje to se současným stavem společnosti. Lidé už pilulky tohoto typu berou. A je ironické, že už nevnímáme drogy jako zábavu, ale prostředek, jak zvýšit výkonnost a úspěch.

Eddieho proměna ze zoufalce v úspěšného finančníka reflektuje sny mnoha lidí. „Všichni toužíme umět věci, které Eddie díky práškům zvládá. Cizí jazyky se učí bez jakéhokoliv úsilí, během jediného dne je z něj klavírní virtuos, má takové charizma, že mu ženy po pár slovech padají k nohám. Každý by si přál tohle všechno umět a je fantastické projít si tím spolu s filmovou postavou. A vidět, jak si poradí v situaci, kdy po něm jdou nájemní vrazi? Je to fascinující,vysvětluje scénáristka.

Leslie dokončila scénář ve spolupráci s producentem Scottem Kroopfem. Toho nápad s ,chytrou drogou nadchnul. Ještě jsem nepotkal člověka, kterého by nelákala myšlenka využití jeho mozkové kapacity na 100 %. Lépe byste vnímali a chápali. Byli byste obratnější a uměli si vybavit vzpomínky, na které už jste dávno zapomněli. Najednou máte všechno jako na dlani, říká Kroopf.

Ale samozřejmě za to musíte zaplatit. Používat prášky jako steroid pro vaši mysl je hodně nebezpečný nápad, varuje Kroopf.

Autor: HCE

Fotogalerie z recenze Všemocný (Digipack) (DVD)

Všemocný (Digipack) (DVD)Všemocný (Digipack) (DVD)Všemocný (Digipack) (DVD)
Všemocný (Digipack) (DVD)Všemocný (Digipack) (DVD)Všemocný (Digipack) (DVD)

 

Související produkty

(37x)

DIVERGENCE DigiBook Limitovaná sběratelská edice (Blu-ray)

539 Kč

 

  (49x)

FAC #68 PŘÍCHOZÍ FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

2 449 Kč

  (26x)

FAC #101 BLADE RUNNER 2049 FullSlip XL EDITION #3 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (4K Ultra HD + Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 999 Kč

  (27x)

FAC #142 ČERNOČERNÁ TMA FullSlip XL + Lenticular Magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

4 999 Kč

 
(67x)

Útěk z MS-1 (Blu-ray)

199 Kč

 

  (66x)

FAC #17 CHAPPIE FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (2 Blu-ray)

2 499 Kč

 

 

FAC #43 LABYRINT: Zkoušky ohněm FullSlip EDITION 1 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

1 199 Kč

 

MUŽ Z OCELI 3D + 2D (2BD) FUTUREPAK Sběratelská limitovaná edice + DÁREK fólie na FuturePak (Blu-ray 3D)

799 Kč