NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice LENTICULAR 3D SLIPCASE Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-19.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice LENTICULAR 3D SLIPCASE Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

  • Úvodní strana
  • Dobrodružné filmy
  • NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice LENTICULAR 3D SLIPCASE Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)
Název titulu:NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice LENTICULAR 3D SLIPCASE Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice
Originál:Back to the Future (USA, 1985)
Katalogové č.:1025189
Formát:4K Ultra HD
Kategorie:Dobrodružné filmy, Komedie, Rodinné filmy, Sci-fi filmy, SBĚRATELSKÉ EDICE, STEELBOOK, KOLEKCE, 4K Ultra HD filmy
V prodeji od:6. 11. 2020
Dostupnost:předobjednávka vychází za 17 dní
Kdy zboží dostanu?
 
Cena:2 999 Kč (113,94 €)
(včetně DPH 21%)
Zvuk:
  • Dolby Atmos anglicky  Dolby Atmos
  • DTS 5.1 česky  DTS
  • DTS 5.1 francouzsky  DTS
  • DTS 5.1 hindsky  DTS
  • DTS 5.1 maďarsky  DTS
  • DTS 5.1 polsky  DTS
  • DTS 5.1 rusky  DTS
Titulky:anglické, arabské, české, maďarské, rumunské
Délka:332 minut
Hrají:Michael J. Fox, Casey Siemaszko, Christopher Lloyd, Crispin Glover, Dub Taylor, Elisabeth Shue, James Tolkan, Jeffrey Weissman, Lea Thompson, Mary Steenburgen, Matt Clark
Režie:Robert Zemeckis
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice / 7BD (3UHD + 4BD)

Back to the Future 1 - 3

Jedna z nejúspěšnějších komerčních komedií všech dob se vrací v digitální a RESTAUROVANÉ 4K podobě na BLU-RAY a s bonusovým diskem.

 

Návrat do budoucnosti (Back To The Future)

Steven Spielber uvádí přesvědčivou komickou fantazii, která vtipně, nápaditě, nakažlivě a překvapivě překonává časovou bariéru. Michael J. Fox, v hlavní roli, ztělesňuje Martyho McFlye – typického amerického teenagera osmdesátých let. Náhodou se ocitá v roce 1955 v plutoniem poháněném „stroji času“, vynalezeném šíleným vědcem (Christopher Lloyd). Během svých často vzrušujících a vždy překvapivých výletů do minulosti se musí Marty ubezpečit, že se jeho nynější rodiče (Crispin Glover a Lea Thompson) skutečně setkají a zamilují se do sebe. Teprve pak se může vrátit zpátky do budoucnosti.

 

Návrat do budoucnosti II. (Back To The Future II.)

Steven Spielberg uvádí další pokračování Martyho McFlye a Doca Browna, opět v režii vynikajícího Roberta Zemeckise. Veselá návštěva Martyho a Doca do roku 2015 zdánlivě vyřešila několik problémů rodiny McFlyovy, které ji v budoucnosti měly čekat. Ale když se oba vrátí domů, zjistí, že si někdo hrál s časem. Chtěl vytvořit Hill Valley v roce 1985, ale město vypadá jak zlý sen. Proto se oba hrdinové musí znovu vrátit do roku 1955, aby zachránili budoucnost.

 

Návrat do budoucnosti III. (Back To The Future III.)

V tomto výbušném zakončení populárního seriálu Stevena Spielberga a Roberta Zemeckise spolu hrají Michael J. Fox, Christopher Lloyd a Mary Steenburgenová. Po nenadále rozpoutané bouři se Marty ocitne zcela ztracen v roce 1955. Pro záchranu Doca Browna musí ale odcestovat až do roku 1885. Martymu se nakonec přes různé obtíže podaří Doca najít. Ten je však zcela v moci okouzlující Clary Claytonové. A tak je na Martym, aby je dostal z Divokého Západu a vrátil se s nimi do budoucnosti. Závěrečné finále této úspěšné série o stěhování v čase je samozřejmě opět nabité akcí, smíchem a láskou. –

Související produkty

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice Kolekce Digipack (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

1 999 Kč

 

  (3x)

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice Kolekce Digipack (4 Blu-ray)

799 Kč

 

 

FAC *** NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - TRILOGIE k 35. výročí MANIACS BOX Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

 

 

  (40x)

Návrat do Cold Mountain (Blu-ray)

99 Kč

 

 
(2x)

Návrat do Cold Mountain (DVD)

99 Kč

 

 

Tom a Jerry: Návrat do Země Oz (DVD)

199 Kč

 

 

Petr Pan: Návrat do Země Nezemě (Blu-ray)

269 Kč

 

 

Návrat do 36.komnaty Shaolinu (papírový obal) (DVD)

49 Kč