BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-15.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

Název titulu:BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D  (19x)
Originál:Conan the Barbarian (USA, 2011)
Katalogové č.:1015177
Formát:Blu-ray 3D
Kategorie:Akční filmy, Dobrodružné filmy, Fantasy filmy, 3D Filmy
V prodeji od:21. 11. 2011
Dostupnost:do 5 dnů  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (10,82 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (12,02 €)
Ušetříte:30 Kč (1,21 €)
Blu-ray recenze
 
Zvuk:
  • DTS-HD Master 5.1 anglicky  DTS HD
  • DTS 5.1 česky  DTS
  • DTS 5.1 maďarsky  DTS
Titulky:české, maďarské, rumunské
Délka:113 min.
Hrají:Jason Momoa, Stephen Lang, Rachel Nichols, Ron Perlman, Rose McGowan, Bob Sapp, Leo Howard, a další >
Režie:Marcus Nispel
Poznámka:DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! K přehrávání 3D Blu-Ray titulů je potřeba nejen vlastnictví 3D televize a 3D brýlí pro sledování, ale také 3D Blu-Ray přehrávače. Dále je nutné, aby vše bylo propojeno odpovídající kabeláží, která je schopna přenášet 3D obraz a zvuk!!!
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Barbar Conan  3D + 2D (Blu-ray 3D)

Conan the Barbarian (Blu-ray)

Legendární Barbar Conan je zpátky!

Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. 

Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha.

 

Recenze BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

V pradávných věkách na pevnině zvané Hyperborea, vlastní skupina mágů artefakt nesmírné moci. Jedná se o masku umožňující překonat závoj smrti a povolat mrtvé zpět mezi živé. Jelikož šlo o natolik mocný artefakt, rozhodly moudré hlavy o rozlomení masky na několik částí, kdy každý kus uschovají na jiném místě kontinentu. Kdo by chtěl masku znovu použít, musí najít všechny kusy, složit je do jednoho celku a k její aktivaci obětovat dívku z pokrevní linie tvůrců masky.

Po mnoha a mnoha letech zatouží po účinkách masky dobyvačný král-válečník Khalar  Zym, který v doprovodu válečníků, vojáků i najatých žoldnéřů a za přispění okultní a magické síly své démonické dcery Marique, cestuje Hyperboreou křížem krážem a hledá díly skládačky, aby skrze masku ovládl smrt a vrátil do života svou tragicky zesnulou ženu. Osud to zařídil tak, že jeden kus masky má v držení jistý Corin z rodu Cimmeřanů, náčelník kmene sídlící na severu. Corinův syn, jménem Conan, zrovna nedávno prošel zkouškou dospělosti, kdy sám vyřadil skupinu zvědů, předvoj Khalarovi slídící hordy. Situace směřuje k nevyhnutelnému, tedy k přepadení Cimmerské vesnice, k vyvraždění většiny obyvatel a ukradení dílu artefaktu. Khalar Zym však udělá největší chybu svého života, a sice že způsobí smrt Corina před jeho synem Conanem, čímž jako bonus k nalezení kusu masky získává nebezpečného nepřítele na celý život. Z přeživšího Conana se postupem času stává dobrodruh, pirát a lupič. Cestuje po pradávných zemích, užívá života plnými doušky a příležitostně hledá pomstu, kterou nakonec najde. To ho bude však stát ještě mnoho úsilí a nebezpečných bojů s lidmi i jinými tvory.

Na nové zpracování Conanových příhod čekali fanoušci po mnoho let. S tím, jak postupně stárnul jeho ikonický představitel Arnold Schwarzenegger, odsouvala se i realizace nového Conana na neurčito. Dočkali jsme se až nyní, s filmem nazvaném, stejně jako ten první s Arnoldem, Barbar Conan. Uvidíme mnoho soubojů, se spoustou krve i digitálních triků. V řadě momentů je však film velmi podobný prvnímu filmu, což je škoda.
Film tohoto typu stojí a padá s hlavním představitelem. V tomto případě měl režisér Marcus Nispel štěstí v podobě herce Jasona Momoa, který je dostatečně osvalený, i když by mohl být mohutnější a charismatický, aby tuto výzvu ustál. Na roli Conana není zapotřebí být excelentní herec, ale v případě Momoa to neplatí. Conana jsem mu stoprocentně věřil. Je živočišný, divoký, prostě šelma v lidském těle a je škoda chyb ve scénáři, který mu v jeho snažení občas podráží nohy.

Dobře zahraný je i zloduch Khalar Zym v podání Stephena Langa, který je temný, démonický a nebezpečný, i když někdy působí až moc „béčkově“ či prvoplánově. To k nepoznání namaskovaná Rose McGowan v roli jeho dcery, magickými schopnostmi nadané Marique, si svou roli evidentně užívá a její nelidská zvrácenost je ozdobou filmu. Za zmínku stojí ještě Ron „Hellboy“ Perlman jako Conanův otec Corin.

Snímek obsahuje řadu velmi vydařených momentů např. Conananovo první střetnutí s přesilou indiánsky vyhlížejících zvědů, svérázný výslech majitele kamenolomu či souboj s kouzly oživenými písečnými válečníky. Je velká škoda vyloženě nepodařeného konce, který je nepřehledný, odehrává se ve tmě či pološeru a je tak nenapínavý, až zavání nudou. Vzhledem k žánru lze filmu jistě odpustit i některé logické chyby a zkratkovité střihy. Absence více Conanovské atmosféry sálající z povídek však skutečně zamrzí. Je škoda, že tvůrci jako předlohu nepoužili žádnou konkrétní, nebo směs původních povídek od literárního Conanova otce, Roberta Ervina Howarda. Pouze si půjčili něco postav a pár motivů. Nicméně stále jde o kvalitní fantasy film se sympatickým, charismatickým hlavním hrdinou a démonickým záporákem. Nebudete-li u filmu přespříliš přemýšlet a odpustíte-li mu nevydařený konec, můžete se u snímku dobře pobavit a můžete si ho užít, tak jak jsem si ho užil i já.

Autor: Staka

Fotogalerie z recenze BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

 

Související produkty

Barbar Conan (DVD)

199 Kč

 

Barbar Conan 2DVD Speciální edice (DVD)

269 Kč

 

Kapitán Conan (DVD)

99 Kč

  (3x)

Barbar Conan (Digipack) (DVD)

99 Kč

 

 
(5x)

Pátek třináctého (2009) (DVD)

99 Kč

 

  (10x)

THOR 3: Ragnarok 3D + 2D Limitovaná edice (Blu-ray 3D + Blu-ray)

629 Kč

 

  (10x)

KONG: OSTROV LEBEK 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray 3D + Blu-ray)

799 Kč

 

  (25x)

FAC #89 SPIDER-MAN: Homecoming FULLSLIP + Lentikulární magnet EDITION #1 WEA Exkluzívní 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray 3D + Blu-ray)

999 Kč