BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

Název titulu:BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D  (19x)
Originál:Conan the Barbarian (USA, 2011)
Katalogové č.:1015177
Formát:Blu-ray 3D
Kategorie:Akční filmy, Dobrodružné filmy, Fantasy filmy, 3D Filmy
V prodeji od:21. 11. 2011
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (11,44 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (12,72 €)
Ušetříte:30 Kč (1,28 €)

Blu-ray recenze
 
Zvuk:
  • DTS-HD Master 5.1 anglicky  DTS HD
  • DTS 5.1 česky  DTS
  • DTS 5.1 maďarsky  DTS
Titulky:české, maďarské, rumunské
Délka:113 min.
Hrají:Jason Momoa, Stephen Lang, Rachel Nichols, Ron Perlman, Rose McGowan, Bob Sapp, Leo Howard, a další >
Režie:Marcus Nispel
Poznámka:DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! K přehrávání 3D Blu-Ray titulů je potřeba nejen vlastnictví 3D televize a 3D brýlí pro sledování, ale také 3D Blu-Ray přehrávače. Dále je nutné, aby vše bylo propojeno odpovídající kabeláží, která je schopna přenášet 3D obraz a zvuk!!!
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Barbar Conan  3D + 2D (Blu-ray 3D)

Conan the Barbarian (Blu-ray)

Legendární Barbar Conan je zpátky!

Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. 

Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha.

 

Recenze BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

V pradávných věkách na pevnině zvané Hyperborea, vlastní skupina mágů artefakt nesmírné moci. Jedná se o masku umožňující překonat závoj smrti a povolat mrtvé zpět mezi živé. Jelikož šlo o natolik mocný artefakt, rozhodly moudré hlavy o rozlomení masky na několik částí, kdy každý kus uschovají na jiném místě kontinentu. Kdo by chtěl masku znovu použít, musí najít všechny kusy, složit je do jednoho celku a k její aktivaci obětovat dívku z pokrevní linie tvůrců masky.

Po mnoha a mnoha letech zatouží po účinkách masky dobyvačný král-válečník Khalar  Zym, který v doprovodu válečníků, vojáků i najatých žoldnéřů a za přispění okultní a magické síly své démonické dcery Marique, cestuje Hyperboreou křížem krážem a hledá díly skládačky, aby skrze masku ovládl smrt a vrátil do života svou tragicky zesnulou ženu. Osud to zařídil tak, že jeden kus masky má v držení jistý Corin z rodu Cimmeřanů, náčelník kmene sídlící na severu. Corinův syn, jménem Conan, zrovna nedávno prošel zkouškou dospělosti, kdy sám vyřadil skupinu zvědů, předvoj Khalarovi slídící hordy. Situace směřuje k nevyhnutelnému, tedy k přepadení Cimmerské vesnice, k vyvraždění většiny obyvatel a ukradení dílu artefaktu. Khalar Zym však udělá největší chybu svého života, a sice že způsobí smrt Corina před jeho synem Conanem, čímž jako bonus k nalezení kusu masky získává nebezpečného nepřítele na celý život. Z přeživšího Conana se postupem času stává dobrodruh, pirát a lupič. Cestuje po pradávných zemích, užívá života plnými doušky a příležitostně hledá pomstu, kterou nakonec najde. To ho bude však stát ještě mnoho úsilí a nebezpečných bojů s lidmi i jinými tvory.

Na nové zpracování Conanových příhod čekali fanoušci po mnoho let. S tím, jak postupně stárnul jeho ikonický představitel Arnold Schwarzenegger, odsouvala se i realizace nového Conana na neurčito. Dočkali jsme se až nyní, s filmem nazvaném, stejně jako ten první s Arnoldem, Barbar Conan. Uvidíme mnoho soubojů, se spoustou krve i digitálních triků. V řadě momentů je však film velmi podobný prvnímu filmu, což je škoda.
Film tohoto typu stojí a padá s hlavním představitelem. V tomto případě měl režisér Marcus Nispel štěstí v podobě herce Jasona Momoa, který je dostatečně osvalený, i když by mohl být mohutnější a charismatický, aby tuto výzvu ustál. Na roli Conana není zapotřebí být excelentní herec, ale v případě Momoa to neplatí. Conana jsem mu stoprocentně věřil. Je živočišný, divoký, prostě šelma v lidském těle a je škoda chyb ve scénáři, který mu v jeho snažení občas podráží nohy.

Dobře zahraný je i zloduch Khalar Zym v podání Stephena Langa, který je temný, démonický a nebezpečný, i když někdy působí až moc „béčkově“ či prvoplánově. To k nepoznání namaskovaná Rose McGowan v roli jeho dcery, magickými schopnostmi nadané Marique, si svou roli evidentně užívá a její nelidská zvrácenost je ozdobou filmu. Za zmínku stojí ještě Ron „Hellboy“ Perlman jako Conanův otec Corin.

Snímek obsahuje řadu velmi vydařených momentů např. Conananovo první střetnutí s přesilou indiánsky vyhlížejících zvědů, svérázný výslech majitele kamenolomu či souboj s kouzly oživenými písečnými válečníky. Je velká škoda vyloženě nepodařeného konce, který je nepřehledný, odehrává se ve tmě či pološeru a je tak nenapínavý, až zavání nudou. Vzhledem k žánru lze filmu jistě odpustit i některé logické chyby a zkratkovité střihy. Absence více Conanovské atmosféry sálající z povídek však skutečně zamrzí. Je škoda, že tvůrci jako předlohu nepoužili žádnou konkrétní, nebo směs původních povídek od literárního Conanova otce, Roberta Ervina Howarda. Pouze si půjčili něco postav a pár motivů. Nicméně stále jde o kvalitní fantasy film se sympatickým, charismatickým hlavním hrdinou a démonickým záporákem. Nebudete-li u filmu přespříliš přemýšlet a odpustíte-li mu nevydařený konec, můžete se u snímku dobře pobavit a můžete si ho užít, tak jak jsem si ho užil i já.

Autor: Staka

Fotogalerie z recenze BARBAR CONAN (2011) 3D + 2D (Blu-ray 3D)

 

Související produkty

Barbar Conan (DVD)

199 Kč

 

Kapitán Conan (DVD)

99 Kč

  (3x)

Barbar Conan (Digipack) (DVD)

99 Kč

 

  (27x)

FAC #64 WARCRAFT: The Beginning FULLSLIP + BOOKLET + COLLECTOR'S CARDS Edition #2 feat. BLACK BARONS Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

1 299 Kč

 
(22x)

FAC #89 SPIDER-MAN: Homecoming LENTICULAR 3D FULLSLIP EDITION #2 WEA Exkluzívní 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray 3D + Blu-ray)

1 999 Kč

  (13x)

THOR 3: Ragnarok 3D + 2D Limitovaná edice (Blu-ray 3D + Blu-ray)

629 Kč

 

  (17x)

SHAZAM! 3D + 2D DigiBook Limitovaná sběratelská edice (Blu-ray 3D + Blu-ray)

799 Kč

 

  (13x)

FAC #152 BATMAN vs. SUPERMAN: Úsvit spravedlnosti LENTICULAR 3D FULLSLIP XL EDITION 2 3D + 2D Steelbook™ Prodloužená verze Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

1 399 Kč