Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)

Název titulu:Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část  (10x)
Originál:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (Velká Británie, USA, 2010)
Katalogové č.:1008018
Formát:Blu-ray
Kategorie:Dobrodružné filmy, Dramatické filmy, Fantasy filmy, Rodinné filmy
V prodeji od:15. 4. 2011
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:359 Kč (15,27 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:399 Kč (16,98 €)
Ušetříte:40 Kč (1,70 €)

Blu-ray recenze
 
Zvuk:
 • DTS-HD Master 5.1 anglicky  DTS HD
 • Audio descriptive 2.0 anglicky  
 • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 5.1 katalánsky  Dolby Digital
 • Dolby Digital 5.1 španělsky  Dolby Digital
Titulky:anglické pro nesly., arabské, české, dánské, finské, islandské, norské, slovenské, španělské, švédské
Délka:146 min.
Hrají:Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Jason Isaacs, a další >
Režie:David Yates
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Harry Potter a Relikvie smrti: 1 Část (2bD)

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter a relikvie smrti (Harry Potter and the Deathly Hallows) je připravovaný dvoudílný fantasy film, adaptace stejnojmenného románu britské spisovatelky J.K Rowlingové. Jedná se o sedmý a poslední film ze série o čarodějnickém učni Harry Potterovi. Natáčení začalo v únoru 2009. Film bude rozdělen do dvou samostatných dílů. Premiéra první části byla oznámena na 19 listopadu 2010, druhého dílu na 15 července 2011. Scénář k oběma částem napsal Steve Kloves, který napsal scénáře ke všem filmům o Harrym Potterovi (kromě filmu pátého), režie se ujal David Yates, jenž režíroval i předchozí dva snímky. Producenty obou částí jsou David Heyaman a David Barron.

Jelikož Harry (Daniel Radcliffe) bude mít za chvíli 17 let, a tím se stane v kouzelnickém světě dospělým, ztratí se ochrana, kterou mu poskytoval dům Dursleyovi. Fénixův řád sa ho přesto rozhodne přemístit na jiné místo, což se jim s nemalými problémy i podaří. Harry se spolu s Ronem (Rupert Grint) a Hermionou (Emma Watson) rozhodne odejít ze školy, v níž se novým ředitelem stal Snape (Alan Rickman), a pokračovat v hledání viteálů. Lord Voldermort (Ralph Fiennes) však nelení a postupně si podmaňuje celý kouzelnický svět a vytváří policejní stát, v němž člověk už nemůže věřit nikomu. Voldemort pokračuje v tom, co kdysi začal a znovu se začínají pronásledování "humusak", "zrádců krve" a mudlů. Jediný kdo to může zastavit je Harry Potter.

Disk 1: Film

Disk 2: Bonusový materiál

 • Dodatečné scény
 • Sedm Potterů: podívejte se, jak Daniel Radcliffe vytváří různé verze Harryho ve scéně ze Zobí ulice
 • Rozhovor na greenu s Rupertem, Tomem, Oliverem a Jamesem: Přidejte se k Rupertu Grintovi (Ron Weasley), Tomu Feltonovi (Draco Malfoy), Jamesi Phelpsovi (Fred Weasley) a Oliveru Phelpsovi (George Weasley) a absolvujte s nimi golfový okruh a nahlédněte do jejich desetiletého přátelství
 • Harry Potter a relikvie smrti – 1. část: Soundtrack
 • Dan, Rupert a Emma soutěží v běhu
 • Galerie dokumentů včetně zamrzlého jezera a Harryho souboje s Naginim

 

 

Recenze Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)

Hermiona je doma s rodiči. Míří jim na záda hůlkou. Ví, co musí udělat. Jde s Harrym a Ronem hledat viteály, aby mohli porazit Vy-víte-koho. Během hledání se mohou dostat na černou listinu a stát se nejhledanějšími osobami v zemi. Je jen jeden způsob, jak zachránit své rodinné příslušníky. Zavře oči a se slzami na krajíčku pronese: „Zapomeňte.“

Ještě neví, že to nejtěžší ji teprve čeká.

O pár dní později spolu s Harry Potterem unikají smrtelným nájezdům smrtijedů. Pošuk je však zrazen a umírá. Zbytek, až na jedno ucho, útok přežije a může začít svatba.

První část adaptace sedmého dílu knihy o čarodějném učni je rozporuplná. Scénárista Kloves sice odvedl solidní kus práce, některé pasáže ale asi psal značně namol, protože v lepším případě nedávají smysl (rozhovor s Batildou na svatbě), či jsou úplně debilní (Ronovo vysvětlování viteálů). Ještě horším problémem je, že snímek byl rozpůlen vedví. Děj tak plyne, pořád se něco děje, ale zrovna když se začne dít něco doopravdy závažného, přichází závěrečné titulky. Žádná gradace, žádný dějový oblouk, žádné vyvrcholení.

Na druhou stranu taneční scéna ve stanu, scéna útěku před lapky a mnohé další rozhodně nejsou věrné předloze, ale na plátně působí ještě lépe, než v knize. A naštěstí jich je víc, než těch špatných. Zásluhu na tom má především David Yates, který natočil svůj nejlepší díl ságy a co se týče režisérské práce, směle konkuruje třetímu dílu. Skvěle si hraje i se scénami úmrtí. Jsou natočeny jakoby mimochodem, nic vážného se nestalo. Naopak z dramatických pasážích tlačí úplné maximum, mučení Hermiony, patří k těm opravdu silným zážitkům.

Harry Potter a Relikvie smrti část 1 je jedním z těch filmů, jehož jednotlivé části jsou větší, než celek. Spousta výborných scén, herci ještě lepší než posledně a perfektní režisér by dávali dohromady jednu z nejlepších popcornových jízd tohoto roku. Kdyby jim nepodrážel nohy chabý scénář a absence vyvrcholení.

Autor: Petr Dudek

Fotogalerie z recenze Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)

 

Dne 17.5. 2011 jsem pro Vás otestoval blu-ray film HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI 1. ČÁST.

Testováno na sestavě:

BLU-RAY přehrávač:PIONEER BDP-LX53  Více informací o PIONEER BDP-LX53

Přehrávač je postaven na základě rigidní konstrukce šasi a velké pozornosti k detailu, což se projeví prvotřídním zážitkem ze sledování Blu-ray, ovšem ani zvuková část nijak nezaostává. Integrace vysoce kvalitních součástek zajišťujících opravdu mimořádně zvukově zajímavou reprodukci. Šasi BDP-LX53 je stavěno jako „Armoured Chassis Concept“, tedy cosi ve smyslu obrněného zařízení, šasi je zpevněno vloženým plátem uvnitř skříně a dosahuje tak výrazného snížení vibrací, což se projeví ve špičkové reprodukci. Navíc byly přidány zlacené terminály.

HD zvuk - Díky přímému vestavěnému dekódování HD zvukových formátů, nabízí přehrávač nejvyšší možnou kvalitu přehrávání. Jásavé barvy a dokonale přesná reprodukce obrazu ideálně doplňují digitální audio formáty pro vysoké rozlišení DTS-HD Master Audio Essential a Dolby TrueHD, které může zmíněný model nabídnout jako přímý bitstream nebo je dekódovat interně a přehrát jako nekomprimovaný (PQLS) které zajišťuje přenos digitálních informací zcela bez Jitteru, a to 2kanálového nekomprimovaného signálu nebo multi-kanálového LPCM a nyní také bitstream zvuk pomocí HDMI.

Přehrávač Blu-Ray disků Pioneer má vestavěný vysoce kvalitní upscaling obrazu na 1080p pro získání maximálně kvalitního obrazu z existující sbírky. Jeho schopnost zpracovat 1080p 24fps zaručuje doslova kinosálový zážitek ze sledování na kompatibilním displeji. Díky možnosti propojení pomocí HDMI nabízejí čistý, přirozený obraz. Pro další zvýšení kvality obrazu je přehrávač vybaven 36bitovým zpracováním obrazu, které dokáže reprodukovat přesnější barevnou gradaci což má za následek jemnější podání barev s lepším vykreslením odstínů a jemnějšími přechody.

AV-Reciever:PIONEER VSX - 1020K  Více informací o PIONEER VSX - 1020K

Díky nejnovější verzi HDMI 1.4 je plně kompatibilní s 3D HD signálem. Certifikováno iPod/phone ready, model VSX-1020-K nabízí plnou integraci obsluhy iPod/iPhone Touch. Model VSX-1020-K umí dekodovat veškeré prostorové formáty a to včetně HD formátů a upscalovat video na 1080p při současné podpoře x.v.Colour a DeepColour pro dosažení živých, jasných barev a jejich jemných přechodů.

Parametry recieveru:
Výstupní výkon na kanál: 140W
Výstupní impedance: 6Ohm
Počet kanálů: 7
Odstup signál/šum: 100 dB
Vstupy: 6xHDMI,4 x Composite, 2 x Component, 2 x Coaxial, 2 x Optical,1 x USB host, 1 x iPod/iPhone
Výstupy: 1xHDMI, 1xKomponent, 1xKompozit
MCACC kalibrace: ano
Dolby Digital: ano
Dolby Digital EX: ano
Dolby Pro Logic II: ano
Dolby Pro Logic IIx: ano
DTS: ano
DTS Neo: 6: ano
DTS 96/24: ano
Surround Módy: 13+1
MCACC: ano
Odstranění stojatého vlnění: ano
Nastavení fází: ano
Sound Retriever: ano
Front Stage Surround Advance: ano
X.V.Colour: ano
Deep Colour: ano
HDMI Repeater: ano
 
Pioneer hybridní konstrukce zes.: ano
D/A převodník: 192 kHz / 24-bit
A/D převodník: 96 kHz / 24-bit
Reproduktorové výstupy A/B: ano

Televize:D Neo PDP TV Panasonic 3D TX-P50VT20E  Více informací o D Neo PDP TV Panasonic 3D TX-P50VT20E

D Neo PDP TV Panasonic 3D TX-P50VT20E s VIERA CAST a podporou Skype,dále Nahrávání na HDD, a také přehrávání DivX HD, MP3,samozřejmostí je Inteligentní zpracování obrazu 600 Hz, Super rozlišení – detailnější obraz! 12bit. Zpracování obrazu.

Typ panelu: 3D NeoPDP FULL HD Úhlopříčka obrazovky (v cm): 127
Rozlišení (š x v): 1920x1080 bodů
Integrovaný analogový tuner: ano
DVB-T tuner MPEG-2: ano
DVB-T tuner MPEG-4: ano
DVB-S (satelitní) : ano
VIERA CAST: ano + podpora Skype
Dynamický kontrastní poměr: >5.000.000 : 1
HDD rec: možnost nahrávání TV vysílání Slot na paměťové karty / typ: ano (AVCHD/SD VIDEO/DivXHD/JPEG/MP3/AAC playback)
USB: 2 (strany); Paměť/Klávesnice/WiFi/USB HDD nahrávání/HUB
WIFI: WIFI ready

Kabeláž:HDMI - MONSTER CABLE 1200 EX
Reproduktory:JAMO S606 HCS 5.1  Více informací o JAMO S606 HCS 5.1

Impedance: 6 ohm
Přední reprosoustavy S 606: třípásmové (osazené dvěma středovými reproduktory), maximální zatížitelnost 210 W, frekvenční rozsah: 45–20000 Hz
Středový reproduktor S 60 CEN: dvoupásmový (osazený dvěma středobasovými reproduktory), maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 75–20000 H
Zadní surroundové reprosoustavy S 602: dvoupásmové, maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 80–20000 Hz

Další informace: Kmitočtový rozsah od 30 Hz, Kmitočtový rozsah do 150 Hz, nastavení dělící frekvence (výhybky) 40–150 Hz, plynulé nastavení fáze, bassreflex, subwoofer SUB 250: aktivní(vyzařující do země) osazený 203 mm basovým reproduktorem, maximální výkon 250 W

Výsledky testů:

Formát obrazu:16:9, poměr stran: 2,40:1
Kvalita zvuku:Zvuková výbava u sedmé a zároveň poslední části drží kvalitu předchozích dílů a nabízí původní zpracování DTS HD Master Audio 5.1 a tři jazykové sady. Otestována a v pořádku je samozřejmě česká stopa Dolby Digital 5.1. Film má zkontrolovány a v pořádku také anglické a české titulky. Doplňující bonusy obsahují českou podporu ve formě titulků.
Kontrola údajů na přebalu:Všechny údaje a informace na přebalu jsou v pořádku.
Poznámky k titulu:Na sedmém posledním filmovém zpracování s názvem Relikvie smrti se podílel opět režisér David Yates, který má už za sebou předchozí dvě filmové podoby Harryho Pottera, Fénixův řád a Princ dvojí krve. Tento poslední díl musel být z důvodu rozsáhlé knižní předlohy rozdělen na dvě části. David Yates se tohoto nelehkého úkolu zhostil celkem dobře a snažil se do filmu narvat téměř vše, co nabízelo knižní zpracování. Vyššího hodnocení mezi fanoušky se tato část zatím nedočkala, pochopení je celkem logické. Zatím není moc co hodnotit, závěrečná a rozhodující část nás teprve čeká. Dokáže Harry Potter porazit lorda Voldemorta? Dokáže zvítězit dobro nad zlem? Odpověď a závěrečnou bitvu nám nabídne poslední 2. část. Technická úroveň a obrazové zpracování si drží také vysokou kvalitu předchozích dílů.
Hodnocení zvuku: 3.8
Hodnocení obrazu: 4.0
Celkové hodnocení: 3.9

Fotogalerie z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)

Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)
Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)
Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)Harry Potter a Relikvie smrti: 1. část (2 Blu-ray)

 

Související produkty

(20x)

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (Blu-ray)

199 Kč

 

 

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. BD (Blu-ray)

199 Kč

 

 

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. BD (Blu-ray)

199 Kč

 

 

FAC #176 HARRY POTTER A KÁMEN MUDRCŮ Lenticular 3D FullSlip XL + Lenticular 3D Magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (4K Ultra HD + 2 Blu-ray)

3 599 Kč

 
(3x)

DOLITTLE (Blu-ray)

199 Kč

 

 

Indiana Jones a poslední křížová výprava Steelbook™ + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

499 Kč

 

  (8x)

HRA O TRŮNY - 8. série Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (3 4K Ultra HD + 3 Blu-ray)

1 699 Kč

 

  (21x)

FAC #71 KNIHA DŽUNGLÍ Edition 3 HARDBOX FULLSLIP (Double Pack E1 + E2) 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

2 299 Kč