TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-17.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

Název titulu:TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce  (21x)
Originál:Transformers: Dark of the Moon (USA, 2011)
Katalogové č.:1012675
Formát:Blu-ray
Kategorie:Akční filmy, Sci-fi filmy, Thrillery
V prodeji od:2. 11. 2011
Dostupnost:do 3 dnů  Kdy zboží dostanu?
Cena:359 Kč (15,27 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:399 Kč (16,98 €)
Ušetříte:40 Kč (1,70 €)
Blu-ray recenze
 
Zvuk:
  • Dolby TrueHD 7.1 anglicky  Dolby TrueHD
  • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 maďarsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 (VO) polsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 rusky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 thajsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 turecky  Dolby Digital
Titulky:anglické, arabské, bulharské, české, čínské zjedno., čínské, čínské tradiční, estonské, hebrejské, hindské, chorvatské, indonéské, islandské, korejské, litevské, lotyšské, maďarské, malajské, polské, portugalské, rumunské, ruské, řecké, slovenské, slovinské, srbské, thajské, turecké, ukrajinské
Délka:154 min.
Hrají:Shia LaBeouf, Hugo Weaving, Tyrese Gibson, Frances McDormand, John Malkovich, Ken Jeong, Alan Tudyk, a další >
Režie:Michael Bay
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Transformers 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

Transformers: Dark of the Moon

Dlouho utajovaná informace hrozí zažehnout na Zemi válku takových rozměrů, že Transformeři na záchranu planety sami nestačí.

V senzačním snímku režiséra Michaela Baye a výkonného producenta Stevena Spielberga se musí Sam Witwicky (Shia LaBeouf) a AutobotiTM postavit na odpor temným silám a ochránit náš svět před pohromou jménem DeceptikoníTM.

 

 

Fotogalerie z filmu TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray) TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray) TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)
TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray) TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray) TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)
TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray) TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray) TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

Recenze TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)


Sam Witwicky (Shia LaBeouf) má problémy. Jakožto největší kamarád mimozemských robotů Autobotů sice několikrát pomohl zachránit Zemi před zlými Deceptikony a jejich führerem Megatronem, ale až na pár zasvěcenců o tom nikdo neví, takže se tím nemůže ani pochlubit, což ho žere. Nedaří se mu sehnat práci, nevídá se s parťákem Bumblebeem, který spolu s ostatními plní úkoly na vládní úrovni, spočívající ve vyhledávání a ničení po světě rozprášených Deceptikonů. Samův milostný život také prodělal zásadní zvrat. Rozešel se s Mikaelou (Megan Fox) a v Bílém domě na audienci u prezidenta Obamy poznal svoji novou lásku Carly (Rosie Huntington-Whiteley), která si ho momentálně finančně vydržuje jako mazlíčka, což Sam snáší stejně špatně, jako fakt, že mu přítelkyni balí její nesnesitelně šarmantní a nechutně bohatý šéf Dylan (Patrick Dempsey).

Zatímco se mladý Witwicky trápí svými traumaty, divák zjišťuje, jak to doopravdy bylo s přistáním Apolla 11 na Měsíci, co tam astronauti objevili a co se po desítkách let dostane na Zemi. Součástí tohoto odhalení je návrat jednoho z nejslavnějších Autobotů Sentinela Prime, učitele a rádce našeho starého známého Optima. Film vrcholí nečekanou zradou od toho, od koho bychom to my ani hodní Autoboti nečekali a kolaborací toho, do koho bychom to my i Sam řekli již od začátku. Ďábelský plán zahrnuje jednak vyhnání Autobotů ze Země do vesmíru, čehož padouši docílí vydíráním a exemplárním zničením Chicaga a dále použití mimozemské technologie, která má obnovit domovskou planetu robotů Cybertron, avšak jako vedlejší, pro nás nežádoucí, účinek bohužel zničí naši modrou planetu, matičku Zemi.

Ve třetích Transormerech je jasně patrný rukopis režiséra Michaela Baye. Fascinace armádní technikou, zpomalené přelety vrtulníky a nástup vojáků zpoza obzoru. Slunce se třpytivě odráží na kovových plátech robotů k nemalé radosti všech mechano-fetišistů (jestli něco takového je). Příběh je naštěstí o více lineární než v předešlém díle, ale stálé jsou skvělé akční sekvence obklopeny dějovou vatou, která film zbytečně nafukuje. Přidejte špetku patosu, trochu humoru, hromadu akčních a trikových scén a vyjde vám libovolný film od Michaela Baya. On akční filmy opravdu umí a až na ne zcela úspěšný Ostrov, nenatočil jediný propadák. Ani Transormers 3 jím jistě nebudou. Podle posledních internetových zpráv se zvažuje natočení rovnou čtvrtého a pátého dílu na jednou.

Z postav jsou nejdůležitější samozřejmě roboti a to jak hodní Autoboti, tak i zlí Deceptikoni. Dočkáme se jich v dostatečném množství, v různých tvarech a velikostech. Závěrečná robo-chobotnice je vskutku bombastická. Moc prostoru sice nedostal pochroumaný Megatron, lízající se rány kdesi v poušti, ale jistě nám to pan režisér příště vynahradí. Poslední hodinu, z bezmála tříhodinového filmu, zabírá mega bitva o Chicago, kdy roboti bojují mezi sebou i s hrstkou lidského odboje. Plechy skřípou, brzdová kapalina stříká, roboti kolem sebe létají v efektních zpomalovačkách, což je přesně to, proč se dívat na film o robotech. I když je pravda, že vzájemných robotích soubojů je zde méně, než v předešlých filmech a více prostoru mají vojenské, tedy lidmi prováděné bojové operace.

Ve filmu se setkáme i se známými lidskými postavami z předešlých filmů. Z herců má nejvíce prostoru samozřejmě Shia LaBeoufa, na kterém série stojí a nelze mu nic vyčíst. Je škoda, že v roli jeho přítelkyně nahradila Megan Fox již zmiňovaná Rosie Huntington-Whiteley, na kterou se sice pěkně kouká, ale opravdu neumí hrát a scény, kdy se aktivně zapojuje do boje proti Deceptikonům, balancují na hraně směšnosti a trapnosti. Vrací se John Turturro jako bývalý agent Simmons, který laškuje s novou šéfkou útvaru pro styk s Autoboty v podání Frances McDormand. Do boje o Chicago a přežití lidstva se zapojí mariňáci Josh Duhamel jako Lennox a Tyrese Gibson jako Epps. Malou a vtipnou roli Samova nadřízeného si vyšvihl John Malkovich, u kterého zamrzí, že nedostal ve filmu více prostoru (možná příště). Svůdníka a kolaboranta lidské rasy ve filmu ztvárnil Patrick Dempsey, známý to seriálový neurochirurg.

Transformers: Temná strana Měsíce je stejně jako předchozí dva díly audiovizuální nářez, kde je pořád na co se koukat, stále se něco děje a kde je vidět, že ty desítky milionů dolarů byly použity k všeobecné spokojenosti diváků.

Autor: Staka

Fotogalerie z recenze TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)
TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

 

Dne 1.11. 2011 jsem pro Vás otestoval blu-ray film TRANSFORMERS 3: TEMNÁ STRANA MĚSÍCE.

Testováno na sestavě:

BLU-RAY přehrávač:PIONEER BDP-LX54  Více informací o PIONEER BDP-LX54

PIONEER BDP-LX54 kombinuje schopnost 3D zobrazení s vyspělými síťovými funkcemi, mimořádným audio výkonem a ovládáním pomocí iPod/iPhone.

Připojte jej do kompatibilního 3D receiveru a obazovky a užívejte si mimořádného 3D zážitku díky schopnopsti zobrazení 24snímků za vteřinu při plném 1080p rozlišení.

Užívat si samozřejmě můžete také svá DVD, BDP-LX54 provede přepočet z původních 576 řádků na potřebných 1080p pro zobrazení na vaší FHD TV, zároveň můžete přehrávat CD, USB a nebo po LAN posílat filmy či hudbu v populárních kompresních formátech.

Parametry produktu:
HDMI: ano, 1.4
HD digital film direct 24: ano
DLNA certifikace: ano
DivX Video playback: ano
DVD audio dekodér: ne
SACD multidekodér: ne
Konektory: HDMI, LAN, Cnent, Csit, opt, audio 2x RCA, 2x USB
Video D/A převodník: 148.5MHz / 12-bit
DivX: ano
MP3: ano
WMA: ano
WMV: ano
AAC: ano
JPEG: ano

AV-Reciever:PIONEER VSX - 1020K  Více informací o PIONEER VSX - 1020K

Díky nejnovější verzi HDMI 1.4 je plně kompatibilní s 3D HD signálem. Certifikováno iPod/phone ready, model VSX-1020-K nabízí plnou integraci obsluhy iPod/iPhone Touch. Model VSX-1020-K umí dekodovat veškeré prostorové formáty a to včetně HD formátů a upscalovat video na 1080p při současné podpoře x.v.Colour a DeepColour pro dosažení živých, jasných barev a jejich jemných přechodů.

Parametry recieveru:
Výstupní výkon na kanál: 140W
Výstupní impedance: 6Ohm
Počet kanálů: 7
Odstup signál/šum: 100 dB
Vstupy: 6xHDMI,4 x Composite, 2 x Component, 2 x Coaxial, 2 x Optical,1 x USB host, 1 x iPod/iPhone
Výstupy: 1xHDMI, 1xKomponent, 1xKompozit
MCACC kalibrace: ano
Dolby Digital: ano
Dolby Digital EX: ano
Dolby Pro Logic II: ano
Dolby Pro Logic IIx: ano
DTS: ano
DTS Neo: 6: ano
DTS 96/24: ano
Surround Módy: 13+1
MCACC: ano
Odstranění stojatého vlnění: ano
Nastavení fází: ano
Sound Retriever: ano
Front Stage Surround Advance: ano
X.V.Colour: ano
Deep Colour: ano
HDMI Repeater: ano
 
Pioneer hybridní konstrukce zes.: ano
D/A převodník: 192 kHz / 24-bit
A/D převodník: 96 kHz / 24-bit
Reproduktorové výstupy A/B: ano

Televize:D Neo PDP TV Panasonic 3D TX-P50VT20E  Více informací o D Neo PDP TV Panasonic 3D TX-P50VT20E

D Neo PDP TV Panasonic 3D TX-P50VT20E s VIERA CAST a podporou Skype,dále Nahrávání na HDD, a také přehrávání DivX HD, MP3,samozřejmostí je Inteligentní zpracování obrazu 600 Hz, Super rozlišení – detailnější obraz! 12bit. Zpracování obrazu.

Typ panelu: 3D NeoPDP FULL HD Úhlopříčka obrazovky (v cm): 127
Rozlišení (š x v): 1920x1080 bodů
Integrovaný analogový tuner: ano
DVB-T tuner MPEG-2: ano
DVB-T tuner MPEG-4: ano
DVB-S (satelitní) : ano
VIERA CAST: ano + podpora Skype
Dynamický kontrastní poměr: >5.000.000 : 1
HDD rec: možnost nahrávání TV vysílání Slot na paměťové karty / typ: ano (AVCHD/SD VIDEO/DivXHD/JPEG/MP3/AAC playback)
USB: 2 (strany); Paměť/Klávesnice/WiFi/USB HDD nahrávání/HUB
WIFI: WIFI ready

Kabeláž:HDMI - MONSTER CABLE 1200 EX
Reproduktory:JAMO S606 HCS 5.1  Více informací o JAMO S606 HCS 5.1

Impedance: 6 ohm
Přední reprosoustavy S 606: třípásmové (osazené dvěma středovými reproduktory), maximální zatížitelnost 210 W, frekvenční rozsah: 45–20000 Hz
Středový reproduktor S 60 CEN: dvoupásmový (osazený dvěma středobasovými reproduktory), maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 75–20000 H
Zadní surroundové reprosoustavy S 602: dvoupásmové, maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 80–20000 Hz

Další informace: Kmitočtový rozsah od 30 Hz, Kmitočtový rozsah do 150 Hz, nastavení dělící frekvence (výhybky) 40–150 Hz, plynulé nastavení fáze, bassreflex, subwoofer SUB 250: aktivní(vyzařující do země) osazený 203 mm basovým reproduktorem, maximální výkon 250 W

Výsledky testů:

Formát obrazu:16:9, poměr stran: 2,40:1
Kvalita zvuku:Akční nářez Transformers 3 : Temná strana měsíce, předkládá výborné původní šestikanálové zpracování Dolby TrueHD 5.1, český, ruský dabing Dolby Digital 5.1 a polský nesynchronní překlad Dolby Digital 5.1(VO). Zkontrolovány a v pořádku jsou také, anglické, české, slovenské, ruské a polské titulky. Bonusový obsah, nemá film bohužel žádný.
Kontrola údajů na přebalu:Na přebalu je chybně vyznačeno původní osmikanálové zpracování Dolby TruheHD 7.1, po spuštění filmu se Vám rozezní pouze šestikanálové provedení 5.1. Dále u polského překladu chybí znaménko (VO)- voice over (nesynchronní dabing). Ostatní údaje a informace na přebalu jsou v pořádku.
Poznámky k titulu:Michael Bay nám připravil v podání třetího dílu Transformers opravdu strhující podívanou s nepřeberným množstvím triků a efektů. Jedná se pravděpodobně o nejakčnější film tohoto roku. Na druhou stranu je zcela nepochopitelné, proč se studio Paramount rozhodlo vypustit na filmový trh v podstatě bezvýznamnou edici, která neobsahuje žádné bonusy a nabízí holý film a navíc pouze ve 2D verzi. Tento snímek by si zasloužil určitě větší pozornost. I když je pravda, že už se v zákulisí začíná pomalu mluvit o ještě jednom finálním vydání, které se má objevit během příštího roku a obsahovat bude jak 3D verzi filmu, tak samotné bonusy, je tedy víc než jasné, že bude chtít studio vyždímat z filmových fanoušků ještě nějakou tu kačku navíc.
Hodnocení zvuku: 4.0
Hodnocení obrazu: 4.5
Celkové hodnocení: 4.25

Fotogalerie z filmu TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)
TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)
TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (Blu-ray)

 

Související produkty

(1x)

Transformers 3 : Temná strana měsíce (DVD)

149 Kč

  (2x)

TRANSFORMERS 1-3 Kolekce 3DVD (DVD)

459 Kč

  (2x)

Transformers (DVD)

149 Kč

 

  (2x)

Transformers 2: Pomsta poražených (Paramount Stars) (DVD)

149 Kč

 

 
(6x)

TRANSFORMERS 2: Pomsta poražených (2 Blu-ray)

359 Kč

  (8x)

TRANSFORMERS (2 Blu-ray)

359 Kč

  (3x)

TRANSFORMERS 3: Temná strana měsíce (4K Ultra HD + Blu-ray)

719 Kč

 

  (67x)

FAC #39 13 HODIN: Tajní vojáci z Benghází FULLSLIP + LENTIKULÁRNÍ MAGNET Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (2 Blu-ray)

2 999 Kč