Animalia KOLEKCE 5DVD (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-17.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Animalia KOLEKCE 5DVD (DVD)

Název titulu:Animalia KOLEKCE 5DVD
Originál:ANIMALIA (, 2007)
Katalogové č.:1009689
Formát:DVD
Kategorie:Animované filmy, Dětské filmy, Dobrodružné filmy, Pohádky, KOLEKCE
V prodeji od:-
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:249 Kč (10,55 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:490 minut
Hrají:-
Režie:-
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

ANIMALIA (5DVD)

Animalia je překrásné místo, kde žijí inteligentní mluvící zvířata.

Kamarádi Alex a Zoe jednoho dne v knihovně objeví záhadnou bránu, která vede právě do tohoto světa. Záhy po jejich příchodu však selže magický zdroj, který umožňuje zvířecím obyvatelům Animalie být civilizovaní. Zvládnou Alex a Zoe Animalii zachránit nebo jsou původci tohoto problému?

Vejděte spolu s nimi do čarovné říše, kde Vás čekají napínavá dobrodružství!

1. díl – Ahoj, už musíme jít:

Alex a Zoe jsou kamarádi, kteří jednoho dne v knihovně objeví záhadnou bránu, jež vede do světa mluvících zvířat. Vejdou do čarovné říše, kde je čekají napínavá dobrodružství!

2. díl – Sbohem, musíme zůstat:

Když selže magický zdroj, který umožňuje zvířecím obyvatelům Animalie být civilizovaní, je na Alexovi a Zoe, aby všechno napravili…

3. díl – Mlha času:

Gorila G´Bubu se kvůli závadě v bráně ocitla v hluboké minulosti. Spolu se svými gorilími příbuznými bude muset bojovat se smrtelnými nepřáteli – obřími stromovými žábami.

4. díl – Lapeni v rýmu:

Během recitování básní se přihodí nečekaná věc v magickém zdroji a všichni obyvatelé jsou nuceni mluvit v rýmech. Pokud nepromluví v rýmu, na místě zamrznou.

5. díl – Zapomnění:

Když sloni Erno a Elni, kteří si pamatují vše, náhle zapomenou úplně všechno, musí se Alex a Zoe vydat na pouť do Údolí vzpomínek. Zde by měly být uloženy vzpomínky všech obyvatel Animalie…

6. díl – Dlouhý příběh ve zkratce:

Jedna malá nepozornost způsobí v Animalii málem katastrofu. Vládce Livingstone odjíždí na pár dní a sdělí to svému knihovníkovi Reeniemu. Ten ale nedává pozor, a tak ostatním řekne něco úplně jiného a každý potom předá dál svou pozměněnou verzi…

7. díl – Náprava psaného:

Jednoho dne zmizí v celé Animalii slova. Toho využije zlý Tyrannicus, aby vypudil G´Bubu z jeho stromového domu a spolu s Allegrou vnesl do celého království zmatek.

8. díl – Motýlí zima:

Tyrannicus ovládne motýlí populaci v Animalii. Jeho čin však uvrhne přírodu do chaosu a Alex se Zoe musí zasáhnout dřív, než zmizí všichni motýli.

9. díl – Ticho v Animalii:

Když se Tyrannicova reklamní kampaň na Allegřin koncert stane nesnesitelnou, vykřikne Livingstone: „Ticho!“ – a dostane, co žádal. Všichni obyvatelé Animalie ztratí schopnost mluvit. Pomoci může jen Alex a Zoe.

10. díl – Don Leguán:

Iggy po vzoru své oblíbené literární postavy Dona Quijota využije převleku a stane se Donem Leguánem, mstitelem a hrdinou Animalie.

11. díl – Daleko a ještě dál:

Zebry Zed a Zee byly uneseny drakem do říše obývané fiktivními postavami. Zoe se je vydá zachránit a podobně jako Šeherezáda bude muset draka zabavit příběhy na pokračování.

12. díl – Být Peter Applebottom:

Když se G´Bubu jednoho dne uhodí do hlavy, objeví v sobě osobnost Petera Applebottoma, duchaplného, ale nepříjemného vědce. Kam se však poděla jeho vlastní, původní identita?

13. díl – Animalská talentotopie:

V Animalii se pořádá velká soutěž hudebních talentů. Allegra by se ráda zúčastnila, ale má problém – neumí totiž číst ani psát. Zoe jí však pomůže s napsáním písničky, aby se mohla také zúčastnit hudebního klání…

14. díl – Výplach mozku:

Livingstone se cítí přepracovaný a nedoceněný. Jednoho dne se však stane zvláštní věc: on a Allegra si prohodí intelekty. Allegra se tak stane bezmála géniem a Livingstone bezstarostným prosťáčkem. Jejich povahy se však nezmění, což vyvolá pořádný zmatek.

15. díl – Zachraňte bažinu!:

V Animalii chtějí vysušit bažinu, Alex a Allegra ji ale chtějí ochránit. Proti nim stojí Zoe – až do chvíle, kdy Alex onemocní těžkou horečkou. Vyléčit ho může jedině vzácná květina, která se vyskytuje hluboko v bažině. Zoe tedy musí upustit od svého plánu a vydat se s Allegrou za tajemnou rostlinou.

16. díl – Tunelové vidění:

Alex objeví tunelový systém, kde nalezne uvězněnou kunu jménem T. C. Pomůže jí dostat se ven, ale brzy se ukáže, že T. C. nemá přátelské úmysly. Pro Animalii je naopak pravou pohromou…

17. díl – Limova výprava:

Na návštěvě u dědečka zjistí leguán Iggy, že není úplný leguán, ale také zčásti chameleon. S pomocí dědečka se spojí se svým „vnitřním“ chameleonem a pokusí se překonat svou noční můru…

18. díl – Co je dobré slovo:

Tyrannicus si založí vlastní zem Tyranii a spojí se se stvořením ze stínů, aby vyhlásil válku Animalii, a především vypudil Alexe a Zoe z království. Válka je však v Animalii neznámým slovem a s pomocí dětí je boj zažehnán.

19. díl – Alexův tajný závod:

Kořeny magického zdroje jsou zničeny a nespočet jejich odnoží se rozšíří. Každá z nich přitom ovládá jedinečný jazyk a jejich vlivem se zvířata vrátí ke svým původním jazykům. Děti musí dát věci do pořádku, aby spolu mohli obyvatelé Animalie opět komunikovat.

20. díl – Hvízdání ve tmě:

Alex a Zoe objeví tajemnou komnatu, která spojuje Animalii se světem lidí. Také zjistí, že kuna, kterou Alex osvobodil, je původcem mnoha problémů v království. Navíc má v držení klíč k obnově magického zdroje…*

Související produkty

(1x)

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 1 + 2 Kolekce (2 DVD)

269 Kč

 

  (2x)

RAUBÍŘ RALF + RAUBÍŘ RALF A INTERNET Kolekce (2 DVD)

359 Kč

 

  (1x)

Madagaskar (DVD)

149 Kč

 

  (3x)

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 1 + 2 Kolekce (2 Blu-ray)

629 Kč

 

 

DISNEY JUNIOR Kolekce (4 DVD)

499 Kč

 

  (4x)

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 2 (DVD)

199 Kč

 

  (5x)

ALADIN (2019) (Blu-ray)

199 Kč

 

  (17x)

FAC #78 ODVÁŽNÁ VAIANA: Legenda o konci světa EDITION #3 HARDBOX FullSlip 3D + 2D Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (2 Blu-ray 3D + 2 Blu-ray)

2 199 Kč