DEXTER - 3. série Kolekce (3 DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

DEXTER - 3. série Kolekce (3 DVD)

Název titulu:DEXTER - 3. série Kolekce  (4x)
Originál:Dexter Season 3 (USA, 2006)
Katalogové č.:1016712
Formát:DVD
Kategorie:Krimi filmy, TV seriály, KOLEKCE
V prodeji od:8. 8. 2012
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:399 Kč (16,98 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:602 minut
Hrají:Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter, Erik King, Lauren Vélez, David Zayas, James Remar, a další >
Režie:Marcos Siega, Keith Gordon, Steve Shill, Michael Cuesta, Tony Goldwyn, John Dahl, Robert Lieberman, Nick Gomez, Ernest R. Dickerson, Tim Hunter
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Dexter - 3. série (3DVD)

Dexter Season 3 (3DVD)

Dexter Morgan, na první pohled sympatický vyšetřovatel v nejlepších letech, má nezvyklého koníčka.

Kritikou opěvovaný, naprosto originální seriál televize Showtime® se vrací na DVD Dexter: Sezóna 3 a přináší všech 12 epizod plných napětí a hrůzy.

Potom, co se ocitl tváří v tvář svým nejtemnějším démonům a ztratil se FBI, má Dexter na skoncování s lidským životem docela jiný názor. A pak ho neobvyklý případ dostane do hledáčku nejmocnějšího prokurátora v Miami… Povede nakonec Dexterovo nutkání likvidovat ty, kterým se podařilo proklouznout, k jeho odhalení? Nebo se snad ukáže, že všechno, co potřebuje, aby mohl dál vraždit a unikat, je jeho nový přítel v kanceláři okresního návladního?
 

DISK 1

Epizoda 1
Náš otec
Dexter má pocit, že se mu začíná v životě dařit. Jeho vztah s Ritou zase funguje, v práci už není pod drobnohledem a v noci pracuje coby sériový vrah na plné obrátky. Proto když mu hledáčku uvízne drogový dealer a zabiják Freebo, vypadá to jen na další noc, kdy zasáhne Dexterova temná spravedlnost. Jenže akce se nevyvíjí podle plánu a Dexter musí najít způsob, jak se vymanit z potíží, do kterých se dostal.

Epizoda 2
Hledá se Freebo
Dexter a okresní prokurátor Miguel Prado jdou podle všeho po stejném vrahovi totiž po Freebovi, který čelí obvinění ze smrti Miguelova mladšího bratra. Debra a kolegové z oddělení vražd proto dostanou za úkol Freeba najít. V naději, že získá vodítko, kde Freeba hledat, se Debra přes svého údajně nespolehlivého parťáka Quinna seznámí s práskačem a muzikantem jménem Anton. Dokáže se Dexter přes všechny ty lovce, co jsou ve hře, dostat k Freebovi dřív než ostatní?

Epizoda 3
Lev dnes v noci spí
Debra řeší další případ vraždy, která vypadá jako Freebova práce. Ze záhadného důvodu chybí zavražděné ženě kus kůže. Jenže Dexter ví, že Freebo viníkem není. Musí tedy najít způsob, jak pomoci Debře odhalit totožnost oběti a dokázat tak, že Freebo zločin nespáchal. Zatímco se o to snaží, zjistí, že se s ním chce Miguel Prado spřátelit. Je rozumné, aby Dexter uzavíral přátelství s okresním prokurátorem?

Epizoda 4
Co je doma, to se počítá
Po zpackané žádosti o ruku musí Dexter přijít na to, jak přesvědčit Ritu, že mu nejde jen o výhodné spojení majetku a otcovství. Debřin případ zavražděného snoubence mu ale dá zvláštním způsobem naději. Miguelův bratr Ramon mezitím sejde při honbě za vrahem jejich nejmladšího bratra ze stopy. Dexter Morgan ovšem Oscarova vraha zabil a musí to teď udržet v tajnosti.
 

DISK 2

Epizoda 5
Plavba za domovem
Dexter řeší, jak se má postavit k Ritinu přání, aby ještě před svatbou bydleli pod jednou střechou. Mezitím se mu Miguel zmíní o muži, který unikl trestu, přestože před tím pro peníze zabil dvě své manželky. Dexterovi se tenhle člověk jeví jako perfektní kandidát, který by mu pomohl ukojit jeho temné choutky a touhu uniknout. Debra zatím spolupracuje s práskačem Antonem a snaží se vypátrat jednoho z Freebových kamarádů kriminálníků. Jenže Anton Debru zvláštním způsobem přitahuje.

Epizoda 6
Ano, jde to
Dexter usilovně přemýšlí, co má dělat se svým novým přítelem Miguelem. Ten má za to, že chápe Dexterovo pojetí spravedlnosti. Dexter se rozhodne vyzkoušet, jak daleko je Miguel ochoten zajít. Prozradí mu, že vždycky toužil vykonat svůj vlastní druh spravedlnosti na nějakém odsouzeném násilníkovi bílé pleti. Dexter je přesvědčený, že tím Miguela donutí k ústupu. Jenže ke svému překvapení zjistí, že do toho Miguel jde a že má dokonce i smělý plán, jak celý podnik provést.

Epizoda 7
Jasné jako facka
Miguel nabídne Dexterovi potenciální oběť, ale když ji detektiv pořádně prověří, není si úplně jistý, že odpovídá jeho „kodexu“. Miguel se to dozví a zareaguje podrážděně. Z toho Dexter usoudí, že je jejich přátelství v ohrožení. Debra prozradí Antonovi, že se stal návnadou, která má přilákat Stahovače. Je proto nutné najít jiný způsob, jak zabijáka chytit. Díky tomu si Anton uvědomí, že na něm Debře záleží víc, než myslel.

Epizoda 8
Efekt motýlích křídel
Miguel předloží Dexterovi další „projekt“, ale tentokrát si chce ušpinit ruce i on sám. Dexter si uvědomí, že je načase seznámit Miguela s „kodexem“ – nejen pro jeho vlastní, ale i pro Miguelovu bezpečnost. Dexterovi ovšem nedojde, že tím Miguelovy choutky jen podnítil. Debra se ocitne o krok blíž dopadení Stahovače. Jenže pak odhalí jedno Antonovo tajemství a její nový přítel zmizí.

DISK 3
Epizoda 9
Co se stalo včera v noci
Dexter začíná mít obavu, že se Miguel nejspíš odchýlil od přijatého „kodexu“. Jeho strach vnáší do jejich vztahu napětí a to Dexterovi nedá spát, ani když je s Ritou. Mezitím se potvrdí, že Antona unesl Stahovač. Debra se s nasazením pustí do pátrání nejen po svém příteli, ale i po jeho potenciálním vrahovi.

Epizoda 10
Jít svou vlastní cestou
Dexter má pocit, že uzavírá pakt s ďáblem, když s Miguelem jedná i přes jeho pokrytectví s předstíranou zdvořilostí. Zjistí, že se ocitl uprostřed šachové partie proti svému bývalému společníkovi a doufá, že se vítězství nepřikloní na Miguelovu stranu. Debra váhá, jestli jí vztah s Antonem stojí za to, aby ohrozila svou kariéru. Je to vůbec rozumné, aby všichni věděli, že chodí s bývalým práskačem?

Epizoda 11
Rozlučka
Během příprav na svatební den musí Dexter přijít na způsob, jak Miguela navždy odstranit ze svého života. Jak to ale provést? Vždyť Miguel je nejen vysoce postavený prokurátor, ale také jeho svědek. Rita má svoje vlastní starosti, to když jí Syl prozradí, že se Miguel stýká s jednou ze svých bývalých milenek. Debra zatím objeví novou indicii, která ji posune o další krok ke Stahovači.

Epizoda 12
Chcete si vzít Dextera Morgana?
Miguel je pryč ze scény a Dexter se soustředí na to, aby uklidnil Miguelova citově labilního bratra Ramona. Když se mu to podaří, může si konečně vydechnout. Před sebou teď má jen svatbu s Ritou… ovšem jen do doby, než ho potká na další smrtelné překvapení. Mezitím Batista oznámí Debře, že dostane placku detektiva. Hned nato ale Debru zaskočí zpráva, která by mohla její postup pokazit.

V českém znění: Saša Rašilov - Michael C. Hall (Dexter Morgan), Tereza Bebarová - Jennifer Carpenter (Debra Morganová), Lucie Vondráčková - Julie Benz (Rita Bennettová), Vladislav Beneš - James Remar (Harry Morgan), Nela Boudová - Lauren Vélez (Maria Laguertová), Ernesto Čekan - David Zayas (Angel Batista), Zbyšek Pantůček - C.S. Lee (Vince Masuka), Klára Nováková - Christina Robinson (Astor Bennettová), Jindřich Žampa - Preston Bailey (Cody Bennett), Filip Jančík - Desmond Harrington (Joey Quinn), Michal Holán - David Ramsey (Anton Briggs), Martin Preiss - Jimmy Smits (Miguel Prado), Kamila Špráchalová - Valerie Cruz (Sylvia Pradová), Tereza Chudobová - Kristin Dattilo (detektiv Barbara Gianna), Pavel Šrom - Jason Manuel Olazabal (Ramon Prado), Miluše Šplechtová - Anne Ramsay (Ellen Wolfová), Svatopluk Schuller - Jesse Borrego (George King), Jitka Moučková - Liza Lapira (Yuki Amado), Radek Škvor - Marc John Jefferies (Wendell Owens), Marek Holý - Mike Erwin (Freebo) / Jerry Zatarain Jr. (Mario Astorga), Zdeněk Maryška, Bohdan Tůma a další.

Obrazové formáty: 1,78 :1 / 16:9

Související produkty

(1x)

HRA O TRŮNY - 3. série (BEZ CZ PODPORY) Kolekce (5 Blu-ray)

499 Kč

 

  (8x)

HRA O TRŮNY - 8. série Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (3 4K Ultra HD + 3 Blu-ray)

1 699 Kč

 

  (4x)

JÍZDA ŠVÁRŮ (Blu-ray)

269 Kč

 

  (1x)

ZLÝ ČASY V EL ROYALE (Blu-ray)

359 Kč

 

 
(76x)

FAC #35 SICARIO FullSlip + Lentikulární magnet EDITION #1 WEA Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

2 999 Kč

  (13x)

TENKRÁT V HOLLYWOODU Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (4K Ultra HD + Blu-ray)

1 099 Kč

 

  (17x)

RYCHLE A ZBĚSILE 2 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

499 Kč

 

  (20x)

FAC #83 CHILD 44 FullSlip + Lenticular magnet EDITION #2 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

899 Kč