MR. BEAN - Beantastický Boxset Kolekce (6 DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-17.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

MR. BEAN - Beantastický Boxset Kolekce (6 DVD)

Název titulu:MR. BEAN - Beantastický Boxset Kolekce  (1x)
Originál:Mr. Bean's BOX 6DVD (Velká Británie, 2010)
Katalogové č.:1019164
Formát:DVD
Kategorie:Komedie, TV seriály, KOLEKCE
V prodeji od:18. 12. 2013
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:629 Kč (26,41 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:699 Kč (29,35 €)
Ušetříte:70 Kč (2,94 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 anglicky  Dolby Digital
Titulky:anglické, české
Délka:-
Hrají:Rowan Atkinson
Režie:John Howard Davies, John Birkin, Paul Weiland
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Kolekce MR. BEANA 6DVD

Čtyři remasterovaná DVD s nejlepšími kousky pana Beana + 2 jeho celovečerní filmy: Bean - největší filmová katastrofa a Prázdniny pana Beana.

 

Kolekce obsahuje DVD filmy:

 

Mr. Bean Remastered / 1989-2005 - DISK 1

Komedie / Rodinný

Režie: John Howard Davies, John Birkin, Paul Weiland

Hrají: Rowan Atkinson

 

EPIZODA 1 – PAN BEAN

Ať už je na ZKOUŠCE, kde nezná odpověď na jedinou otázku, nebo NA PLÁŽI, kde se pokouší převléknout do plavek bez svlékání kalhot, nebo v KOSTELE, kde se zoufale snaží neusnout, pan Bean vždycky najde netušený způsob, jak vše uskutečnit.

 

EPIZODA 2 – NÁVRAT PANA BEANA

Pan Bean dostal svou první kreditní kartu a je rozhodnutý ji použít v OBCHODNÍM DOMĚ. Jeho návštěva luxusní RESTAURACE se nevyvíjí podle plánu, když si špatně objedná. Pak čeká pana Beana před FILMOVÝM PŘEDSTAVENÍM setkání s královnou a na takovou velkou chvíli je potřeba se pečlivě přichystat.

 

EPIZODA 3 – PROKLETÍ PANA BEANA

Během návštěvy PLAVECKÉ HALY uchvátí pana Beana vidina skoku ze skokanské věže. Na LAVIČCE V PARKU pan Bean prokáže svůj neskutečný důvtip při přípravě sendviče. Nakonec se ukáže, jestli je HOROROVÝ FILM nejoblíbenější formou zábavy pana Beana.

 

EPIZODA 4 – PAN BEAN JDE DO MĚSTA

Pan Bean si pořídil svou první TELEVIZI, ale má potíže se signálem. Do PARKU si vezme jinou novou hračku, fotoaparát Polaroid. Večer pak stráví v KLUBU PHUT a na DISKOTÉCE, kde prokáže nemalé taneční mistrovství.

 

EPIZODA 5 – TRABLE PANA BEANA

Pan Bean zaspal, ale díky svému nechvalně proslulému řidičskému umění se ke svému ZUBAŘI dostane včas. Na konci vyšetření by byl ale zubař raději, kdyby pan Bean schůzku nestihl. Odpoledne stráví pan Bean v parku a o svou SVAČINU se podělí s nevítaným hostem.

 

Zvuk: anglický 2.0

Titulky: české, anglické, francouzské, německé, italské, španělské, arabské, dánské, holandské, finské, řecké, norské, polské, portugalské, švédské, islandské

Délka: 124 minut

Obraz: 1.33:1

 

 

Mr. Bean Remastered / 1989-2005 - DISK 2

 

Komedie / Rodinný

Režie: John Howard Davies, John Birkin, Paul Weiland

Hrají: Rowan Atkinson

 

EPIZODA 6 – PAN BEAN ZNOVU JEDE

Pan Bean přichází na pomoc oběti SRDEČNÍHO ZÁCHVATU, avšak pro nemocného to má hrozivé důsledky. Pokus ODESLAT DOPIS končí katastrofou, ale na dovolenou pan Bean po různých malérech nakonec šťastně ODLETÍ.

 

EPIZODA 7 – VESELÉ VÁNOCE, PANE BEANE

Nastal čas Vánoc a nadšený pan Bean během svátků působí svůj obvyklý zmatek. Zatímco dává pojmu “nadívaný” KROCAN úplně nový význam, jeho přítelkyně Irma se těší na velmi speciální vánoční dárek...

 

EPIZODA 8 – PAN BEAN V POKOJI 426

Pan Bean si udělal radost víkendovým pobytem v HOTELU. Bohužel mu však v pokoji chybí jisté nezbytné vybavení. Problém vyřeší sobě vlastním způsobem, ale způsobí si další nesnáze, když se zamkne uvnitř pokoje.

 

 

EPIZODA 9 – POZOR NA DÍTĚ, PANE BEANE

Pana Beana ovládlo nadšení, že se dokázal dopravit na POUŤ, ale kvůli vlastní nerozvážnosti se musí postarat o malé dítě. Rázem stojí před zásadní otázkou, jak zajistit bezpečí dítěte a zároveň si na pouti užít pořádnou zábavu..

 

EPIZODA 10 – UDĚLEJ SI SÁM, PANE BEANE

Pan Bean propásne SILVESTROVSKOU půlnoc, ale nazítří narazí na výhodný VÝPRODEJ. Vymyslí tu nejneobvyklejší metodu přepravy nakoupených věcí a při kutilském ZVELEBOVÁNÍ způsobí pohromu!

 

Zvuk: anglický 2.0

Titulky: české, anglické, francouzské, německé, italské, španělské, arabské, dánské, holandské, finské, řecké, norské, polské, portugalské, švédské, islandské

Délka: 124 minut

Obraz: 1.33:1

 

 

Mr. Bean Remastered / 1989-2005 - DISK 3

 

Komedie / Rodinný

Režie: John Howard Davies, John Birkin, Paul Weiland

Hrají: Rowan Atkinson

 

EPIZODA 11 – ZPÁTKY DO ŠKOLY, PANE BEANEARY

Po sledování několika VĚDECKÝCH pokusů je pan Bean doslova nabitý energií a následná HODINA KRESLENÍ v něm vyvolá pocit pohoršení. Po lekci JUDA někdo uteče v jeho kalhotách a na parkovišti se automobil pana Beana ocitne pod mírným tlakem, což oběma přivodí trvalé následky.

 

EPIZODA 12 – ODPAL, PANE BEANE

Pan Bean opět přichází o kalhoty, tentokrát v PRÁDELNĚ! Odpoledne má svou první lekci BLÁZNIVÉHO GOLFU a k úspěchu v této hře je pro něj nezbytný dobrý atlas, kompas a hodně peněz na autobus.

 

EPIZODA 13 – DOBROU NOC, PANE BEANE

Při návštěvě NEMOCNICE dojde panu Beanovi trpělivost, ale náramně si to užije na zámku Windsor se strážcem Její Výsosti. V noci sice trpí trochu NESPAVOSTÍ, ale předvede jeden ze svých nejlepších výkonů v roli zvířete.

 

EPIZODA 14 – VLASY PANA BEANA Z LONDÝNA

Obvykle pan Bean návštěvy HOLIČE nenávidí, ale tentokrát si to skvěle užije. Báječně se poměje i na VESNICKÉ SLAVNOSTI, kde jeho medvídek vyhraje cenu. Na NÁDRAŽÍ pan Bean pochopí dvě věci: Uvnitř poštovního pytle je tma a do Moskvy je překvapivě daleko.

 

Zvuk: anglický 2.0

Titulky: české, anglické, francouzské, německé, italské, španělské, arabské, dánské, holandské, finské, řecké, norské, polské, portugalské, švédské, islandské

Délka: 101 minut

Obraz: 1.33:1

 

 

Mr. Bean Remastered / 1989-2005 - DISK 4

Komedie / Rodinný

Režie: John Howard Davies, John Birkin, Paul Weiland

Hrají: Rowan Atkinson

 

NEJLEPŠÍ KOUSKY PANA BEANA

Nejlepší kousky pana Beana vám přináší všechny nejlegračnější a nejoblíbenější momenty z neobyčejného života pana Beana. Pozorujte pana Beana a jeho medvídka, jak pátrá po deštníku na půdě a znovu si připomeňte jejich zábavné eskapády z minulosti.

  • PAN BEAN U ZUBAŘE

  • VÁNOCE PANA BEANA – S KROCANEM NA HLAVĚ

  • PAN BEAN V HRŮZE NA SKOKANSKÉ VĚŽI

  • PAN BEAN VYJÍŽDÍ Z PATROVÉHO PARKOVIŠTĚ (BEZ PLACENÍ)

  • PAN BEAN SI BALÍ NA DOVOLENOU

  • PAN BEAN ŘÍDÍ SVÉ MINI – Z KŘESLA NA STŘEŠE

  • PAN BEAN SE SETKÁVÁ S KRÁLOVNOU

  • MINI PANA BEANA JE ZNIČENO!

 

BEANÚV PŘÍBĚH

Tento film zachycuje zrození a vývoj nejproslulejší komediální postavy současnosti – pana Beana. Obsahuje rozhovory s Rowanem Atkinsonem a záznamy jeho ranných výstupů.

Zvuk: anglický 2.0

Titulky: české, anglické, francouzské, německé, italské, španělské, arabské, dánské, holandské, finské, řecké, norské, polské, portugalské, švédské, islandské

Délka: 104 minut

Obraz: 1.33:1

 

 

BEAN – NEJVĚTŠÍ FILMOVÁ KATASTROFA | DVD

První celovečerní film strašlivého Mr.Beana, hlídače londýnské galerie, který byl vyslán do USA.

Až se vrátí do Evropy , americký kontinent zůstane zpustošen a národní bohatství v troskách! Mr. Bean je přírodní katastrofa o síle milionu atomových raket s velkým doletem. V Londýnské galerii pracuje jako hlídač a ostatní zaměstnanci se ho snaží zbavit. Čím dál od nich bude, tím lépe. Proto ho vyšlou jako nejlepšího na prominentní stáž do USA. Hloupí Američané ho považují za mírně excentrického vůdce nejmíň galaktického formátu a svěří mu odhalení národní památky, obrazu odporné Whistlerovy matky. Slavnostní ceremoniál zaene už brzy, ale Mr. Bean má dostatek času na to, aby roztočil svůj kolotoč omylů, trapasů a živelných pohrom. Na odborníka z Anglie v Americe nikdy nezapomenou!

 

 

PRÁZDNINY PANA BEANA (DVD)

Katastrofa dostala svůj vlastní pas!

Mr. Bean se rozhodl strávit svoji dovolenou ve slunné Francii. Pro mnoho lidí nudná cesta z Londýna na Riviéru se ovšem díky Benaovi stává jednou velkou pohromou „řadou nešťastných příhod“, které Mr. Bean vytváří díky svému řešení původně banálních problémů. Vdejme se tedy s neohroženým Panem Beanem na jeho „zaslouženou„ dovolenou ve Francii … Aby toho nebylo málo, podaří se Mr. Beanovi zasáhnout i do průbehu Filmového festivalu v Canes, kde se nevysvětlitelnou záhadou na stříbrné plátno dostane jeho peprný videodeníček z dovolené …

„Chtěl jsem, aby se diváci stali na téhle cestě Beanovými spolucestujícími. Aby ho už nevnímali jen jako podivína, ale chápali ho jako normálního člověka, jehož dobré úmysly se bohužel naprosto míjejí s účinkem,“ říká představitel jednoho z nejznámějších filmových zmatkářů Rowan Atkinson. Prázdniny pana Beana nebudou stát pouze na své titulní postavě, kromě Atkinsona se ve filmu objeví například francouzská filmová legenda Jean Rochefort nebo držitel dvou oscarových nominací Willem Dafoe. Čeští divácí určitě ocení přítomnost „své“ hollywoodské spojky Karla Rodena v roli otce malého chlapce, o kterého bude Bean během cesty proti své vůli pečovat. „Věřte, že po dovolené strávené s panem Beanem už bez něj a pochopitelně i bez jeho médi nebudete chtít nikam jezdit,“ uzavírá Eric Fellner, šéf studia Working Title Films, které Prázdniny pana Beana natáčelo.

Bonusy:

Francouzský Bean
Bean v Cannes
Lidská bytost Bean
Vynechané scény

 

Související produkty

(2x)

SIMPSONOVI - 4. sezóna Kolekce (4 DVD)

539 Kč

 

  (4x)

TEORIE VELKÉHO TŘESKU - 11. série Kolekce (2 DVD)

269 Kč

 

  (3x)

TEORIE VELKÉHO TŘESKU - 1. série (pouze CZ titulky) Kolekce (3 DVD)

499 Kč

 

 

PŘÁTELÉ - 8. sezóna Kolekce (4 DVD)

599 Kč

 

 
(9x)

TEORIE VELKÉHO TŘESKU - 3. série Kolekce (3 DVD)

269 Kč

 

  (1x)

Plastická chirurgie s.r.o. 4. série (DVD)

299 Kč

 

  (4x)

TEORIE VELKÉHO TŘESKU - 5. série Kolekce (3 DVD)

269 Kč

 

  (1x)

AŽ PO UŠI - 2. série Kolekce (2 DVD)

199 Kč