Oceány - Kolekce 4DVD (papírový obal) (DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

Oceány - Kolekce 4DVD (papírový obal) (DVD)

Název titulu:Oceány - Kolekce 4DVD (papírový obal)
Originál:Oceans Collection (Velká Británie, 2008)
Katalogové č.:1003252
Formát:DVD
Kategorie:Dokumentární filmy,
V prodeji od:-
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:199 Kč (8,47 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
  • Dolby Digital 2.0 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
Titulky:české
Délka:408 minut
Hrají:-
Režie:-
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Kolekce Oceány | Oceans Collection | 4 DVD papírový obal

  • 1. díl – Cortézovo moře:

Toto moře představuje unikátní vodní ráj, plný velryb a delfínů, jenž je však v poslední době ohrožen rozšířením obrovského masožravého kalmara. Při náhodném setkání podnikne tým také průkopnické zkoumání jednoho z největších dravců světa – vorvaně.

  • 2. díl – Jižní oceán:

Skupina vědců se pouští do vod Jižního oceánu, aby zjistili, proč se jeho části oteplují dvakrát rychleji než zbytek světových oceánů. Tento je má velmi negativní dopad na podmořské lesy chaluh. Jižní oceán nabízí také unikátní prostředí vraků lodí, v nichž se zdržují tajemní mořští živočichové, kteří normálně žijí stovky metrů pod hladinou.

  • 3. díl – Rudé moře:

Ve vodách Rudého moře se skrývají nádherné korálové útesy, které však v poslední době ohrožuje globální oteplování. Tým vědců zde najde také vrak italské lodi s přísně tajným, smrtonosným nákladem. A právě v Rudém moři je i jedno ze dvou míst na světě, kde lze pozorovat zrození nového oceánu…

  • 4. díl – Atlantický oceán:

Atlantický oceán je nejmladším z velkých oceánů a má zásadní vliv na pevninské klima. Tentokrát se podíváme do „černé díry“ hluboko pod hladinou, kde se uchovává prostředí podobné mořím před biliony let. Atlantický oceán má svá nebezpečí i v podobě jedovatých perutýnů, kteří se rychle šíří decimují ostatní ryby.

  • 5. díl – Indický oceán:

Indický oceán nabízí vzdálené světy pod vodou, plné zvláštních stvoření, a úžasné korálové útesy. Rejnoci a tajuplná „mořská kráva“, moroň, jsou jedinečnými obyvateli teplých vod. V Indickém oceánu se také nachází unikátní místo, kde jsou prováděny pokusy o nápravu poničených korálových útesů.

  • 6. díl – Indický oceán – Pobřežní vody:

Na pobřeží se střetává mocná síla Indického oceánu s kontinentem a jeho vliv může vést až k přírodním katastrofám. Nacházejí se tu zbytky středověkých vesnic, pohlcené mořem při cyklonech. V pobřežních vodách se zdržují také další výjimeční živočichové – mořští koníci a největší ryba v moři, žralok velrybí.

  • 7. díl – Středozemní moře:

Na březích Středozemního moře vznikaly základy západní civilizace, ale dnes jsou jeho vody lidskými aktivitami ničeny. V moři se stále nacházejí pozůstatky antických velmocí. Vedle nich však Středozemní moře skýtá útočiště i stále ohroženějšímu žraloku šedému a spletitá síť zatopených jeskyní ukazuje známky velkých změn, jež v moři probíhají.

  • 8. díl – Severní ledový oceán:

Klimatické podmínky Severního ledového oceánu jsou velmi drsné. Převládajícím prvkem jsou zde ledové útesy. Jejich tání může ovlivnit zbytek celého světa. Nehostinné prostředí je domovem ledních medvědů, rozpouštění ledu pak nahrává populaci mrožů. Ve vodách oceánu lze také najít jedinou bílou velrybu na světě – běluhu.

Související produkty

(7x)

Kurt Cobain - About a Son (Blu-ray)

359 Kč