RŮŽOVÝ PANTER Kolekce (3 DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

RŮŽOVÝ PANTER Kolekce (3 DVD)

Název titulu:RŮŽOVÝ PANTER Kolekce  (1x)
Originál:The Pink Panther (USA/Velká Británie, )
Katalogové č.:1006109
Formát:DVD
Kategorie:Komedie, KOLEKCE
V prodeji od:1. 7. 2010
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:269 Kč (11,44 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:299 Kč (12,72 €)
Ušetříte:30 Kč (1,28 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Mono 1.0 česky  
  • Dolby Digital 5.1 francouzsky  Dolby Digital
  • Mono 1.0 italsky  
  • Dolby Digital 5.1 německy  Dolby Digital
  • Mono 1.0 španělsky  
Titulky:české, dánské, finské, francouzské, holandské, italské, norské, portugalské, řecké, španělské, švédské, turecké
Délka:110 + 99 + 94 minut
Hrají:David Niven, Peter Sellers, Robert Wagner, Capucine, Brenda De Banzie, John Le Mesurier, Claudia Cardinale, a další >
Režie:Blake Edwards
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Kolekce Růžový panter | 3 DVD

Obsahuje filmy:

  • Růžový panter
  • Růžový panter znovu zasahuje
  • Pomsta Růžového pantera

Růžový panter (1963)

 „Peter Sellers a David Niven jsou bez chyby“ čteme ve Variety o tomto zábavném filmu, ve kterém jde o téměř dokonalé – a dost vzácné – diamanty a spoustu lidí, kteří je chtějí získat. Sexy princezna Dala (Claudia Cardinale) přijede na návštěvu ozdobená svým vzácným „panterem“ – velkým šperkem, se skákající šelmou – a setká se se šarmantním sirem Charlesem (Niven). Je neopatrná a bohužel Charles neboli „Fantom“ je profesionální zloděj, který krade bohatým a dává … do vlastní kapsy! A právě v této chvíli do případu vstupuje Jacques Clouseau (Sellers), nejnemotornější inspektor na světě. Zadrží Charlese, který chce ulehčit princezně od jejích diamantů? Nebo Fantom vyklouzne jako kočka Clouseauovi pod rukama? A podaří se inspektorovi někdy odejít z místnosti bez toho, aby ulomil kliku? S Robertem Wagnerem a Capucine je tato „legrační komedie“ (The Hollywood Reporter) skutečně povedeným klenotem zábavy!

 

 

Růžový panter znovu zasahuje

„Peter Sellers je mistrem gagů“ (Village Voice) a znovu boduje jako beznadějný a přihlouplý inspektor Clouseau. „Dejte mi dest mužů jako je Clouseau a mohl bych zničit celý svět, „ říká inspektor Dreyfus (Herbert Lom) ve filmu Komisař Clouseau na stopě. Tentokrát se o to doslova pokouší! Clouseauova neschopnost je k zbláznění a Dreyfus velí náloži posledního soudu a hrozí globální katastrofa. Jeho jediný požadavek? Clouseauova smrt. A odpověď světového společenství? „Žádný problém!“ Ale zpropadené štěstí chrání Clouseaua tak dobře, že ani 26 zabijáků, kteří byli najati, aby ho zabili, to nemůže zvládnout. S Colinem Blakely, Lesley-Anne Down a Omarem Sharifem je film Růžový panter znovu zasahuje „podařenou, vynikající a skvělou“ komedií (Variety), která vás legrací skutečně překvapí!

 

Pomsta Růžového pantera

„Peter Sellers je jedním z nejlegračnějších lidí na světě,“ píše Time, a Pomsta Růžového pantera je tak zábavná, „že si ji zamilujete“ (Newsweek)! Svět věří, že Clouseau se stal obětí Douviera (Rober Weber), drogového krále, který nechal dům nešťastného inspektora roztrhat na milión kousků. Na pohřbu inspektor Dreyfus (Herbert Lom) přednáší smuteční řeč se slzou v oku – a pokouší se zatajit své štěstí! Ale je to právě Clouseau, kdo se bude smát naposled. Je živý až moc a zamířil do Hong Kongu s bývalou Douvierovou milenkou (Dyan Canon), aby odhalil obchod s heroinem za 50 miliónů franků. Podaří se mu v převleku za Kmotra překazit jednání?

Související produkty

Taxi (Americká Verze) (2004) (Blu-ray)

269 Kč

 

  (11x)

FAC #159 NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - TRILOGIE k 35. výročí MANIACS BOX Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

12 999 Kč

  (7x)

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice Kolekce Digipack (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

1 999 Kč

 

  (18x)

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice LENTICULAR 3D SLIPCASE Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

3 099 Kč

 

 
(27x)

FAC #21 BIRDMAN Edition #2 Lentikulární FullSlip Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

1 399 Kč

 

  (6x)

PROČ PRÁVĚ ON? (Blu-ray)

359 Kč

 

  (28x)

BLACK BARONS #27 GREMLINS FullSlip XL + Lenticular 3D Magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (4K Ultra HD + Blu-ray)

3 199 Kč

 

  (1x)

Já padouch BD + DVD Combo Pack (Blu-ray)

449 Kč