AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)

Název titulu:AVATAR Limitovaná sběratelská edice
Originál:Avatar 3BD Ultimate Edition (USA, 2010)
Katalogové č.:1007863
Formát:Blu-ray
Kategorie:Akční filmy, Sci-fi filmy, SBĚRATELSKÉ EDICE, Thrillery, LIMITOVANÉ EDICE
V prodeji od:17. 10. 2011
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:999 Kč (42,50 €)
(včetně DPH 21%)

Zvuk:
 • DTS-HD Master 5.1 anglicky  DTS HD
 • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
Titulky:anglické, české
Délka:175 minut
Hrají:Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel Moore, Wes Studi, a další >
Režie:James Cameron
Poznámka:POZOR: BONUSY NEOBSAHUJÍ ČESKÝ DABING ANI TITULKY !!!
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

AVATAR: rozšířená sběratelská edice (3BD)

Prodlužte si cestu na Pandoru!


AVATAR

Tří disková rozšířená sběratelská edice Avatara na Blu-ray a DVD nabízí obě verze filmu uvedené v kinech (v ČR byla uvedena pouze jedna) a také speciální sběratelskou edici rozšířenou o šestnáct minut včetně exkluzivní alternativní úvodní scény.

Diváci mají možnost také cestovat do historie Pandory v celovečerním dokumentu "Natáčení Avatara", který popisuje 16 let trvající cestu. Dokument obsahuje nové rozhovory s Jamesem Cameronem, Jonem Landauem, herci a štábem. Diváci tak mohou prozkoumat Cameronovy jedinečné vize vedoucí k vzniku filmu, který do dneška  již vidělo více než 310 miliónů lidí na celém světě (z nichž více než 1 260 000 přišlo do českých kin). Filmu, který je oceněn Oscarem i Zlatým glóbem, který získal nejvyšší tržby v historii a jehož Blu-ray se stal nejprodávanějším ve světě i v České republice.

Rozšířené sběratelská edice na Blu-ray bude obsahovat další bonusový materiál a poskytne přesvědčivý interaktivní zážitek ze sledování. Využitím jedinečné interaktivní technologie se díky Blu-ray fanoušci Avatara mohou ponořit dále a hlouběji do světa národa Na'vi, prostudovat celý film ve třech fázích výroby: „Performance Capture“, „Template“ a „Final“, stejně jako jim Blu-ray umožní sledovat rozbor všech fází filmových procesů díky otevření "Pandořiny skříňky". Vše je doplněno rozhovory s Jamesem Cameronem a posádkou a nakonec slouží jako kompletní a poučný návod na výrobu AVATARA.

 

DISK 1: AVATAR

 • Původní verze uváděná v kinech
 • Verze pro sběratelskou edici (s 16 minutami navíc)
 • Verze pro speciální edici (s 8 minutami navíc)
 • Volitelná zvuková stopa pro rodinu (bez nevhodných výrazů)

 
DISK 2: Tvůrčí cesta

 • Vynechané scény, dosud nikde neuvedené
 • Exkluzivní dokument: Natáčení Avatara - podrobný dokument s novými rozhovory s Jamesem Cameronem, producentem Johnem Landauem, herci a štábem
 • Zpráva z Pandory
 • Produkční materiály

 


DISK 3: Pandořina skříňka

 • Rozbor scén – Otevření Pandořiny skříňky s filmovými procesy
 • Produkční dokumenty
 • Archívy Avatara včetně původního scénáře a rozsáhlé Pandorapedie
 • BD-LIVE Portal

 

Co je vlastně Avatar?

 


Avatar (z anglického přepisu) je (především vizuální) reprezentace uživatele ve virtuální realitě. Touto reprezentací může být trojrozměrný model, dvourozměrný obraz nebo třeba jediný znak — v textových MUDech je to často zavináč.

Avatar v počítačové hře je virtuální postava ovládaná hráčem, který se s avatarem v jistém smyslu slova ztotožňuje a skrze něj jedná ve virtuálním světě. Tento pojem je užíván zejména v online hrách na hrdiny (MUD, MMORPG).

Avatary se ovšem používají i v neherních světech, především pro rozšíření komunikace. Na diskusních fórech (např. na serverech založených na programu phpBB) se pojem avatar používá pro ikonku uživatele, která se objevuje u jeho příspěvků. Programy virtuální reality často obsahují trojrozměrný model, který je avatarem uživatele.

Historie


Termín je odvozen z hinduistického pojmu avatár, znamenajícího pozemské vtělení duchovní bytosti.

V počítačové sféře se jedno z prvních použití pojmu objevuje roku 1985 v počítačové hře Ultima — stát se avatárem bylo cílem Ultimy IV. V pozdějších hrách se již předpokládalo, že avatarem jste. Později byl termín avatar použit ve stolní hře na hrdiny Shadowrun (1989) nebo v online hře Habitat (1987).
V kultuře

Pro rozšíření termínu bylo významné jeho použití v kyberpunkovém románu Neala Stephensona Sníh (v originále Snow Crash, 1992) ve významu virtuální simulace lidského těla ve virtuální realitě Metaverse. Sociální postavení v Metaversu bylo často založeno na kvalitách avatara: detailní avatar znamenal, že uživatel je hacker a programátor, zatímco méně talentovaní si museli kupovat konfekční modely. Stephenson tvrdí, že termín avatár vymyslel nezávisle a až později se dozvěděl, že jak tento termín, tak některé další prvky jeho románu se už objevily ve hře Habitat.

V další kyberpunkové literatuře se termín avatar vyskytuje i ve významu elektronicky zaznamenaného a interpretovaného vědomí konkrétního člověka bez jeho fyzické podoby (tzn. zatímco jeho tělo může být po smrti, jeho avatár je stále schopen komunikovat s ostatními).

Zdroj: Wikipedia.cz

 

Dne 19.11.2010 jsem pro vás otestoval blu-ray film AVATAR.

Testováno na sestavě:

BLU-RAY přehrávač:PIONEER BDP-LX53  Více informací o PIONEER BDP-LX53

Přehrávač je postaven na základě rigidní konstrukce šasi a velké pozornosti k detailu, což se projeví prvotřídním zážitkem ze sledování Blu-ray, ovšem ani zvuková část nijak nezaostává. Integrace vysoce kvalitních součástek zajišťujících opravdu mimořádně zvukově zajímavou reprodukci. Šasi BDP-LX53 je stavěno jako „Armoured Chassis Concept“, tedy cosi ve smyslu obrněného zařízení, šasi je zpevněno vloženým plátem uvnitř skříně a dosahuje tak výrazného snížení vibrací, což se projeví ve špičkové reprodukci. Navíc byly přidány zlacené terminály.

HD zvuk - Díky přímému vestavěnému dekódování HD zvukových formátů, nabízí přehrávač nejvyšší možnou kvalitu přehrávání. Jásavé barvy a dokonale přesná reprodukce obrazu ideálně doplňují digitální audio formáty pro vysoké rozlišení DTS-HD Master Audio Essential a Dolby TrueHD, které může zmíněný model nabídnout jako přímý bitstream nebo je dekódovat interně a přehrát jako nekomprimovaný (PQLS) které zajišťuje přenos digitálních informací zcela bez Jitteru, a to 2kanálového nekomprimovaného signálu nebo multi-kanálového LPCM a nyní také bitstream zvuk pomocí HDMI.

Přehrávač Blu-Ray disků Pioneer má vestavěný vysoce kvalitní upscaling obrazu na 1080p pro získání maximálně kvalitního obrazu z existující sbírky. Jeho schopnost zpracovat 1080p 24fps zaručuje doslova kinosálový zážitek ze sledování na kompatibilním displeji. Díky možnosti propojení pomocí HDMI nabízejí čistý, přirozený obraz. Pro další zvýšení kvality obrazu je přehrávač vybaven 36bitovým zpracováním obrazu, které dokáže reprodukovat přesnější barevnou gradaci což má za následek jemnější podání barev s lepším vykreslením odstínů a jemnějšími přechody.

AV-Reciever:PIONEER VSX - 1020K  Více informací o PIONEER VSX - 1020K

Díky nejnovější verzi HDMI 1.4 je plně kompatibilní s 3D HD signálem. Certifikováno iPod/phone ready, model VSX-1020-K nabízí plnou integraci obsluhy iPod/iPhone Touch. Model VSX-1020-K umí dekodovat veškeré prostorové formáty a to včetně HD formátů a upscalovat video na 1080p při současné podpoře x.v.Colour a DeepColour pro dosažení živých, jasných barev a jejich jemných přechodů.

Parametry recieveru:
Výstupní výkon na kanál: 140W
Výstupní impedance: 6Ohm
Počet kanálů: 7
Odstup signál/šum: 100 dB
Vstupy: 6xHDMI,4 x Composite, 2 x Component, 2 x Coaxial, 2 x Optical,1 x USB host, 1 x iPod/iPhone
Výstupy: 1xHDMI, 1xKomponent, 1xKompozit
MCACC kalibrace: ano
Dolby Digital: ano
Dolby Digital EX: ano
Dolby Pro Logic II: ano
Dolby Pro Logic IIx: ano
DTS: ano
DTS Neo: 6: ano
DTS 96/24: ano
Surround Módy: 13+1
MCACC: ano
Odstranění stojatého vlnění: ano
Nastavení fází: ano
Sound Retriever: ano
Front Stage Surround Advance: ano
X.V.Colour: ano
Deep Colour: ano
HDMI Repeater: ano
 
Pioneer hybridní konstrukce zes.: ano
D/A převodník: 192 kHz / 24-bit
A/D převodník: 96 kHz / 24-bit
Reproduktorové výstupy A/B: ano

Televize:PLAZMA SAMSUNG PS 50B  Více informací o PLAZMA SAMSUNG PS 50B

Úhlopříčka: 127 cm
Úhlopříčka: 50 palců
Formát obrazu: 16:9
Horizontální rozlišení: 1920 bodů
Vertikální rozlišení: 1080 bodů

Kabeláž:HDMI - MONSTER CABLE 1200 EX
Reproduktory:JAMO S606 HCS 5.1  Více informací o JAMO S606 HCS 5.1

Impedance: 6 ohm
Přední reprosoustavy S 606: třípásmové (osazené dvěma středovými reproduktory), maximální zatížitelnost 210 W, frekvenční rozsah: 45–20000 Hz
Středový reproduktor S 60 CEN: dvoupásmový (osazený dvěma středobasovými reproduktory), maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 75–20000 H
Zadní surroundové reprosoustavy S 602: dvoupásmové, maximální zatížitelnost 130 W, frekvenční rozsah: 80–20000 Hz

Další informace: Kmitočtový rozsah od 30 Hz, Kmitočtový rozsah do 150 Hz, nastavení dělící frekvence (výhybky) 40–150 Hz, plynulé nastavení fáze, bassreflex, subwoofer SUB 250: aktivní(vyzařující do země) osazený 203 mm basovým reproduktorem, maximální výkon 250 W

Výsledky testů:

Formát obrazu:16:9, poměr stran: , poznámka: 1,78:1
Kvalita zvuku:Dlouho očekávané filmové dílo Avatar v prodloužené verzi, je konečně tady. Jsem moc rád, že zvuková kvalita zůstala stejně jako u kinoverze i na této prodloužené. Naprosto fantastický zvuk DTS HD Master Audio 5.1 Vám doslova rozezní celý byt.
Kontrola údajů na přebalu:Ne přebalu rozšířené edice není psáno v jakém kódování je původní zvuková stopa. Kinoverze 162minut, speciální 170 minut a prodloužená 178 minut obsahují shodně stopu DTS HD Master Audio 5.1. Ostatní údaje jsou v pořádku.
Poznámky k titulu:Fanoušci a příznivci Avatara se konečně dočkali. Na náš filmový trh dorazila tolik očekávaná sběratelská prodloužená verze tohoto velkolepého filmového díla. Avatar v prodloužené verzi má zcela jiný začátek než předchozí kinosestřih. Obraz je neskutečně čistý a detailní, barevné podání přesné a realné. Tento snímek je opravdu mistrovské dílo, které by nemělo chybět ve vaší sbírce. Velkolepý filmový zážitek s velkým množstvím bonusů. POZOR: BONUSY NEOBSAHUJÍ ČESKÝ DABING ANI TITULKY !!!
Hodnocení zvuku: 5.0
Hodnocení obrazu: 5.0
Celkové hodnocení: 5

Fotogalerie z filmu AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)

AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)
AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)
AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)AVATAR Limitovaná sběratelská edice (3 Blu-ray)

 

Související produkty

(50x)

BLACK BARONS #1 TERMINÁTOR FULLSLIP Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

2 999 Kč

  (37x)

TERMINÁTOR Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

999 Kč

 

  (101x)

FAC #22 LOOPER FullSlip + Lentikulární magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná + DÁREK fólie na SteelBook™ (Blu-ray)

1 499 Kč

  (26x)

FAC #85 VETŘELEC: Covenant MANIACS Collector's BOX (obsahuje edice E1 + E2 + E3 + E5) EDITION 4 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (4 Blu-ray)

10 990 Kč

 
(24x)

FAC #77 LOGAN FullSlip + PET SLIP O-RING Black & White EDITION #3 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (2 Blu-ray)

2 999 Kč

 

  (27x)

FAC #99 LABYRINT: Vražedná léčba LENTICULAR 3D FULLSLIP XL Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

1 999 Kč

  (16x)

FAC #167 TENET Lenticular 3D FullSlip XL + Lenticular 3D Magnet Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (4K Ultra HD + 2 Blu-ray)

1 999 Kč

 

  (22x)

FAC #85 VETŘELEC: Covenant FULLSLIP 3D EMBOSSED Edition 3 Steelbook™ Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (Blu-ray)

7 777 Kč