RŮŽOVÝ PANTER Kolekce (5 DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 9.00-17.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

RŮŽOVÝ PANTER Kolekce (5 DVD)

Název titulu:RŮŽOVÝ PANTER Kolekce
Originál:The Pink Panther (USA/Velká Británie, )
Katalogové č.:1020587
Formát:DVD
Kategorie:Komedie, KOLEKCE
V prodeji od:27. 5. 2015
Dostupnost:vyprodáno  Kdy zboží dostanu?
Cena:539 Kč (22,66 €)
(včetně DPH 21%)
Běžná cena:599 Kč (25,18 €)
Ušetříte:60 Kč (2,52 €)

Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 5.1 česky  Dolby Digital
  • Mono 1.0 česky  
Titulky:české
Délka:110 + 99 + 94 + 92 + 92 minut
Hrají:David Niven, Peter Sellers, Robert Wagner, Capucine, Brenda De Banzie, John Le Mesurier, Claudia Cardinale, a další >
Režie:Blake Edwards
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Růžový panter kolekce (5DVD)

Růžový panter (1963)

 „Peter Sellers a David Niven jsou bez chyby“ čteme ve Variety o tomto zábavném filmu, ve kterém jde o téměř dokonalé – a dost vzácné – diamanty a spoustu lidí, kteří je chtějí získat. Sexy princezna Dala (Claudia Cardinale) přijede na návštěvu ozdobená svým vzácným „panterem“ – velkým šperkem, se skákající šelmou – a setká se se šarmantním sirem Charlesem (Niven).

Je neopatrná a bohužel Charles neboli „Fantom“ je profesionální zloděj, který krade bohatým a dává … do vlastní kapsy! A právě v této chvíli do případu vstupuje Jacques Clouseau (Sellers), nejnemotornější inspektor na světě. Zadrží Charlese, který chce ulehčit princezně od jejích diamantů? Nebo Fantom vyklouzne jako kočka Clouseauovi pod rukama?

A podaří se inspektorovi někdy odejít z místnosti bez toho, aby ulomil kliku? S Robertem Wagnerem a Capucine je tato „legrační komedie“ (The Hollywood Reporter) skutečně povedeným klenotem zábavy!

Růžový panter znovu zasahuje

Peter Sellers je mistrem gagů“ (Village Voice) a znovu boduje jako beznadějný a přihlouplý inspektor Clouseau. „Dejte mi dest mužů jako je Clouseau a mohl bych zničit celý svět, „ říká inspektor Dreyfus (Herbert Lom) ve filmu Komisař Clouseau na stopě. Tentokrát se o to doslova pokouší! Clouseauova neschopnost je k zbláznění a Dreyfus velí náloži posledního soudu a hrozí globální katastrofa.

Jeho jediný požadavek? Clouseauova smrt. A odpověď světového společenství? „Žádný problém!“ Ale zpropadené štěstí chrání Clouseaua tak dobře, že ani 26 zabijáků, kteří byli najati, aby ho zabili, to nemůže zvládnout.

Colinem Blakely, Lesley-Anne Down a Omarem Sharifem je film Růžový panter znovu zasahuje „podařenou, vynikající a skvělou“ komedií (Variety), která vás legrací skutečně překvapí!

 

Pomsta Růžového pantera

Peter Sellers je jedním z nejlegračnějších lidí na světě,“ píše Time, a Pomsta Růžového pantera je tak zábavná, „že si ji zamilujete“ (Newsweek)! Svět věří, že Clouseau se stal obětí Douviera (Rober Weber), drogového krále, který nechal dům nešťastného inspektora roztrhat na milión kousků.

Na pohřbu inspektor Dreyfus (Herbert Lom) přednáší smuteční řeč se slzou v oku – a pokouší se zatajit své štěstí! Ale je to právě Clouseau, kdo se bude smát naposled. Je živý až moc a zamířil do Hong Kongu s bývalou Douvierovou milenkou (Dyan Canon), aby odhalil obchod s heroinem za 50 miliónů franků. Podaří se mu v převleku za Kmotra překazit jednání?

 

Růžový panter (2006)

Historie Růžového pantera se začala psát v roce 1963, kdy byl uveden původní film Blakea Edwardse Růžový panter s Davidem Nivenem a Peterem Sellersem v roli inspektora Clouseaua. Režisér Levy i hlavní hvězda Steve Martin si uvědomují, že původní Edwardsovy filmy jsou absolutní klasika a snaha na ně navázat se může rovnat sebevraždě. „Nesnažíme se s nimi soutěžit nebo je překonat,“ říká Levy. „Oba k Růžovému panterovi cítíme velký respekt, ale snažíme se ho podat vlastním způsobem. Chtěli jsme skloubit tradiční příběh se současným způsobem vyprávění a to se nám snad podařilo.“ Film Růžový panter se natáčel i v České Republice.

Inspektor Jacques Clouseau. Jméno, které vzbuzuje hrůzu ve všech zločincích světa – a také ve všech ostatních lidech, kteří měli tu čest se s ním setkat. Snad za to mohou jeho zcela mylné deduktivní schopnosti, snad jeho neschopnost pochopit věci zjevné na první pohled, snad jeho značně omezená jazyková výbava nebo zcela chybějící pohybová koordinace.

Důležité je, že i přes poněkud neortodoxní a často udivující metody se mu pokaždé podaří sobě vlastním neodolatelným způsobem vyřešit i ten nejrafinovanější zločin. Aspoň doposud tomu tak bylo. V akcí nabité komedii Růžový panter se inspektor Clouseau (Steve Martin) zhostí nejdůležitějšího případu, jaký kdy řešil.

Fotbalový tým vedený světoznámým trenérem Yvesem Gluantem právě zvítězil nad reprezentací Číny. Během bujarých oslav s davy fanoušků a krásnou milenkou, popovou hvězdou Xanií (Beyoncé Knowles), ho zasáhne otrávená šipka. V nastalé panice se záhadně ztratí jeho diamantový prsten nevyčíslitelné hodnoty – Růžový panter.

Vražda se stane ostře sledovanou mediální senzací a jejím šetřením je pověřen šéfinspektor Dreyfus (Kevin Kline), který usiluje o prestižní vyznamenání, jež mu v minulosti už šestkrát těsně uniklo. S vědomím, že tentokrát nesmí udělat sebemenší chybu – alespoň ne takovou, která by se dala přišít jemu – předá vyšetřování nezdolnému inspektorovi Clouseauovi.

Clouseau a jeho nový pomocník, ledově klidný francouzský policista Gilbert Ponton (Jean Reno), vedou vyšetřování neuvěřitelnými a fascinujícími metodami. Nikdy neztrácejí soustředění, tah na branku a schopnost pokazit nepokazitelné.

Přesto se jim daří neomylně stahovat smyčku kolem krku zatím neznámého zločince.

 

Růžový panter 2

Když začnou po celém světě mizet vzácné šperky včetně legendárního diamantu Růžový panter, je šéfinspektor Dreyfus (John Cleese) nucen zapojit Clouseaua do vyšetřování jakožto člena mezinárodního týmu detektivů a odborníků, pověřeného dopadením zloděje a navrácením odcizených šperků.

Po boku Stevea Martina se objevují Jean Reno (v roli jeho pomocníka Pontona) a Emily Mortimer (coby Nicole, objekt jeho svérázně se projevujících vášní). Členy mezinárodního týmu špičkových detektivů ztvárnili Andy Garcia, Alfred Molina, Yuki Matsuzaki (známý z filmu Dopisy z Iwo Jimy) a bollywoodská hvězda Aishwarya Rai Bachchan.

Příběh filmu se odehrává především v Paříži a Římě.

 

Související produkty

Taxi (Americká Verze) (2004) (Blu-ray)

269 Kč

 

  (17x)

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - 35. výroční edice LENTICULAR 3D SLIPCASE Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

2 999 Kč

 

 

Addamsova rodina 1.+ 2. (2 DVD)

349 Kč

 

  (2x)

SIMPSONOVI - 4. sezóna Kolekce (4 DVD)

539 Kč

 

 
(2x)

Želvy Ninja 3D + 2D Kolekce (2 Blu-ray 3D + Blu-ray)

899 Kč

 

  (9x)

FAC #159 NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - TRILOGIE k 35. výročí MANIACS BOX Steelbook™ Kolekce Limitovaná sběratelská edice - číslovaná (3 4K Ultra HD + 4 Blu-ray)

6 999 Kč

  (3x)

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ 1 + 2 Kolekce (2 Blu-ray)

629 Kč

 

 

PŘÁTELÉ - 8. sezóna Kolekce (4 DVD)

599 Kč