ZOUFALÉ MANŽELKY - 3. série Kolekce (6 DVD)

3D Blu-Ray filmy
 
Položek:0 ks
Cena zboží:0 Kč
Kliknutím přejdete na stránku s přehledem obsahu Vašeho košíku.

Sledujte AKCE a UŠETŘETE!

Jako první se dozvíte o akčních cenách a slevách, které pro vás připravujeme.
Přihlásit se k odběru novinek e-mailem

Facebook

Najdete nás na Google +

Rychlé kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pá: 8.00-16.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tyto druhy platebních karet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Jsme držiteli certifikátu:

ZOUFALÉ MANŽELKY - 3. série Kolekce (6 DVD)

Název titulu:ZOUFALÉ MANŽELKY - 3. série Kolekce  (3x)
Originál:Desperate Housewives (USA, 2004)
Katalogové č.:1005749
Formát:DVD
Kategorie:TV seriály, KOLEKCE
V prodeji od:9. 5. 2012
Dostupnost:do 3 dnů  Kdy zboží dostanu?
 
Cena:499 Kč (21,23 €)
(včetně DPH 21%)
Zvuk:
  • Dolby Digital 5.1 anglicky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 česky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 čínsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 maďarsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 (VO) polsky  Dolby Digital
  • Dolby Digital 2.0 rusky  Dolby Digital
Titulky:anglické, arabské, bulharské, české, hebrejské, maďarské, ruské, řecké, slovinské, srbské, turecké, ukrajinské
Délka:952 minut
Hrají:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Nicolette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, a další >
Režie:John David Coles, Charles McDougall, Larry Shaw, Fred Gerber, Sanaa Hamri, Arlene Sanford, David Grossman, Wendey Stanzler
Sdílení:
Hlídací pes:hlídací pes

Zoufalé manželky 3. série (6DVD)

 

Desperate Housewifes Season 3Přišel čas proprat na veřejnosti další špinavé prádlo. Populární seriál,který získal i několik prestižních cen Emmy, přináší na světlo drby ještě šťavnatější, tajemství ještě skandálnější a pomsty ještě sladší. Brilantně zpracované epizody třetí řady naservírují nové milostné dobrodružství Susan (Teri Hatcher), neklidné manželství Orsona (Kyle MacLachlan) a Bree (Marcia Cross), a další aféry, které se v ulici i životě hlavních hrdinek jaksi natrvalo usadily. V exkluzivní 6-diskové edici nezůstane nic skryto pod pokličkou.

Kompletní třetí sérii doplňuje řada zajímavostí, které jsou k vidění pouze na DVD, například pohled na natáčení, vystřižené scény nebo zákulisní tajemství seriálu.


DISK 1.

1. Poslouchej, jak déšť bubnuje do střechy
Susan se stará o Mikea, který leží v nemocnici v kómatu. Seznámí se tam s přitažlivým mužem Ianem. Orson, který se už nějaký čas schází s Bree, ji požádá o ruku. Poté, co se Lynette seznámila s nemanželskou dcerou Kaylou svého muže Toma a její matkou Norou, snaží se ze všech sil uhájit své manželství. Gabrielle, jejíž manžel Carlos se odstěhoval, se zaťatými zuby pečuje o svou služku Xiao-Mei, která nosí jejich dítě.

2. Dokonalý pár
Do restaurace, kde večeří Susan s Ianem, přijdou rodiče jeho ženy Jane. Policie najde mrtvolu ženy, které pachatel kvůli ztížení identifikace vytrhal všechny zuby. Přítelkyně Bree, které jí mají jít za družičky, se jí snaží manželství s Orsonem vymluvit. Během svatební hostiny přichází detektiv, který žádá Orsona, aby s ním šel kvůli identifikaci do márnice. Při pohledu na mrtvolu Orson prohlásí, že to není Alma...

3. Víkend na venkově
Orson plánuje s manželkou Bree líbánky na Bermudách. O svátečním víkendu vyrazí Lynette s Gabrielle do lázní a Tom jede s dětmi pod stan. Gabrielle se v lázních potkává se svým bývalým milencem Johnem, který u Solisů zahradničil. Jak jejich setkání dopadne? Susan si vyjede na horskou chatu s Ianem, Edie se vydává na návštěvu za Mikem do nemocnice. Jaké ji zde čeká překvapení?

4. Jako dřív
O tom, že se Mike probral z kómatu, už vědí všichni z Wisteria Lane s výjimkou Susan, která si nadále užívá s Ianem na horské chatě. Edie se o Mikea, který po úrazu hlavy utrpěl ztrátu paměti, stará. Gabrielle Carlosovi vyčte, že jí navrhuje nízké výživné. Carlos jí sdělí, že jí dá výživné, jaké žádá, ale přistěhuje se zpátky do domu.

DISK 2.

5. Umění sabotáže
Lynette zjistí, že Tomovým snem je provozovat pizzerii, ale podnikání mu rozmlouvá. Intrikánka Nora naopak Tomovi jeho nápad vychvaluje. Gabrielle a Carlos pokračují v naschválech. Susan pilně dochází za Mikem do nemocnice a snaží se v něm vyvolat vzpomínky na jejich vztah. Susan tajně odváží Mikea z nemocnice. Na hřbetu ruky neznámé mrtvé ženy najdou patologové napsané telefonní číslo, které patří Mikeovi.

6. Miláčku, musím se ti přiznat...
Susan najde v nemocnici Edie s Mikem v posteli. Opije se a jde na večírek, kam ji pozval Ian. Při pohovoru s právníky Carlos oznámí, že dá Gabrielle vše, co chce, a žádá rychlý rozvod. Pak však na Gabrielle přichystá malou lest. Tom pozve Lynette do lokálu, kde hodlá provozovat pizzerii. Nora se pokouší Toma svést.

7. Prásk!
Gabrielle dostane při rozdělování majetku dům a Carlos všechno, co je v něm. Bree potká Carolyn Bigsbyovou a neprozřetelně jí prozradí, že její manžel Harvey měl románek. Carolyn si vezme pistoli a odjede za Harveyem do práce. Chce ho zabít a jako rukojmí si vezme všech deset zákazníků, kteří se v obchodě sešli.

8. Děti a Art
Gabrielle odjíždí po rozvodu do New Yorku a pokouší se o návrat do modelingu. Mike se má vrátit z nemocnice a Edie u něj uklízí. Bree chce poslat vánoční přání Orsonově matce Glorii do pečovatelského domu. Orson jí prozradí, že dům stojí poblíž a Bree se tam za ní rozjede. Zjistí, že Gloria vůbec není senilní, jak o ní tvrdil, a že má s Orsonem spory kvůli něčemu z minulosti. Lynette se vrací z nemocnice a snaží se před syny utajit, že byla postřelena.

DISK 3.

9. Malé královny krásy
Susan se v luxusním domě Iana Hainswortha seznamuje se sluhou Rupertem. Ten zbožňuje Ianovu manželku Jane a Susan nesnáší. Susan by si ho však ráda naklonila. Když se Bree dozví, že Gloria pije, začne ji držet zkrátka. To se Glorii vůbec nelíbí a rozhodne se proti tomu bojovat všemi prostředky. Mikea neustále sleduje detektiv Ridley.

10. Zázračná píseň
Policie zatkne Mikea za vraždu Monique Pollierové – na hasáku se našla její krev. Edie se s Mikem rozejde. Ve vězení ho navštíví Susan a chce mu sehnat advokáta – Ian žárlí. Gloria přesvědčuje Bree, aby se s Orsonem rozvedla, ale Bree ho miluje. Gloria vyhrožuje Orsonovi, protože prý Bree neřekl všechno.

11. Žádné slzy, žádné spory, žádné sváry
Kayla se přistěhuje ke Scavovým, ale dělá Lynette samé naschvály. Gabrielle pozve Bill Pearce na piknik. Susan se znovu vydá za Mikem do vězení, aby mu řekla podrobnosti o právníkovi. Mike je rád, že Susan stojí při něm. Bree uspořádá večeři pro kamarádky a Almu jim představí. Alma kupuje dům Appletonových na Wisteria Lane.

12. Jen přes mou mrtvolu
Mikea napadnou spoluvězni a Paul Young mu pomůže. Od dozorce ale Mike zjistí, že Paul vězňům za napadení zaplatil. Gabrielle dostává drahé dárky od svého tajného ctitele. Začne se bát a poprosí Carlose, aby u ní v domě přespal. Jednu noc s Carlosem nachytají před domem muže s dárkem, který tvrdí, že ho posílá jeho šéf. Dá Gabrielle jeho telefon a ona si s neznámým smluví schůzku.

BONUSY
• Na scéně s Evou
• Vystřižené scény

DISK 4.

13. Pojď si se mnou hrát
Bree si myslí, že Monique zabila Alma a na Orsona to narafičila. Od Glorie se dozvídá, že se Alma přistěhovala do Wisteria Lane proto, že chce Orsona získat zpátky… Alma nezahálí, vláká Orsona do svého domu, kde mu dá do pití prášky na spaní a pilulky proti poruše erekce a znásilní ho.

14. Už si vzpomínám
Susan se chystá na pohřeb Jane Hainsworthové, kde chce působit nenápadně. Setká se tam však s Lynn Deanovou, spolužačkou Jane, která si na Iana brousí zuby. Susan jí řekne, že s Ianem chodí, a Lynn ji před všemi znemožní. Mikeovi se začíná vracet paměť.

15. Všechny ty maličkosti, co děláte spolu
Orson se pádem ze střechy nezabije, ale promítne se mu v hlavě den, kdy Monique zabila jeho matka Gloria. Pomohl jí Monique vytrhat zuby a její tělo zakopat. Když se ráno Gabrielle vzbudí, leží v její posteli Zach a tvrdí, že se spolu milovali. Gloria přichází na návštěvu k Bree s tím, že jí uvařila dobrou polévku – v polévce jsou prášky na spaní.

16. Můj muž, ten protiva
Bývalý manžel Edie jí na měsíc pošle jejich devítiletého syna Traverse. Edie poprosí Carlose, jestli by ho večer nepohlídal. Kandidát na starostu Victor Lang spatří na ulici Gabrielle, líbí se mu a políčí si na ni. Tom se chystá oslavit deváté výročí jejich svatby a vymyslí pro Lynette romantický večer. Mike a Ian se vsadí v pokeru o Susan.

DISK 5.

17. Šaty dělají člověka
K Ianovi a Susan přijíždějí na návštěvu Ianovi rodiče. Voda z poškozeného bojleru zničí Gabrielle všechno její oblíbené oblečení. Victor ji zve na večeři, ale ona nemá co na sebe. V šatníku jeho bývalé manželky Samanthy najde spoustu šatů. Bez Victorova vědomí si jedny vezme i na oslavu. Co se ale nestane? Mike pokračuje v léčbě hypnózou. Edie si umane, že s pomocí svého syna Traverse získá Carlose.

18. Vztahy
Po vzájemném odmítání se Edie a Carlos pokusí o sex tak vášnivý, že musejí vyhledat lékařské ošetření. Jejich vztah se začíná vyvíjet. Po návratu z nemocnice Tom ze svého lůžka tyranizuje nejen Lynette, ale i Karen, která hlídá jejich děti.

19. Bože, to je lahůdka
Viktor s Gabrielle uvíznou během výpadku proudu v hotelovém výtahu. Nevšimnou si, že je ve výtahu zabudovaná kamera a pomilují se tam. Druhý den se pikantní fotografie objeví na titulní stránce novin. Edie se přestává líbit, že Carlos jejich vztah skrývá před světem. Ian pozve Mikea na večeři, chce překonat svou žárlivost. Během večeře však Mike řekne Susan, že si na všechno vzpomněl a že ji miluje.

20. Klepy
Gabrielle pořádá zásnubní večírek a Edie jí prozradí, že chodí s Carlosem. Gabrielle se to velmi dotkne. Lynette tráví večery ve společnosti Ricka. Susan neodpovídá na telefony Iana a Mikea a nepouští je dovnitř. Susan se svěří psycholožce, že miluje oba dva.

DISK 6.

21. Zpátky do lesů
Lynette a Ricka při obvyklé večeři v pizzerii přepadnou lupiči a zavřou oba do chladnice, kde ve vší počestnosti přečkají celou noc. Když je Tom ráno vysvobodí, probudí se v něm žárlivost vůči Rickovi. Susan se od Carlose dozví, že Mike odjel na výlet do hor a pak má v úmyslu vrátit se na východ. Susan se za Mikeem okamžitě rozjede.

22. Co bychom si bez Tebe počali?
Gabrielle s Victorem připravují svatbu. Mike bydlí u Susan. Ta svůj původní termín svatby s Ianem zrušila, ale nyní se k němu chce vrátit. Dozví se však, že Gabrielle ji ukradla floristu Francoise a že plánuje svatbu na stejný den...

23. Dneska se vdávám
Výsledky testů u Lynette skutečně potvrdí rakovinu. Těhotná Bree a Orson se vracejí z líbánek, aby stihli svatbu Gabrielle. Carlos se chce konečně stát otcem a dohodnou se s Edie, že se začnou pokoušet o dítě. Když je však jednou Edie mimo dům, Carlos přijde na to, že Edie stále bere antikoncepční pilulky.

BONUSY:
- Svatební zvony odbíjejí
- Amas de Casa Desesperadas – španělská verze seriálu
- Poněkud zoufalé okamžiky
- Oblíbené scény tvůrce seriálu Marca Cherryho
- Nepovedené a vystřižené scény a další!
 

Hrají: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Ricardo Chavira, Brenda Strong, James Denton, Doug Savant, Nicollette Sheridan

Režie: Larry Shaw, David Grossman, David Warren, Arlene Sanford, Jeffrey Melman, Bethany Rooney, Wendey Stanzler

Zvukové formáty: česky DD 2.0 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 2.0 / polsky DD 2.0 / rusky DD 2.0 / čínsky DD 2.0

Titulky: česky, anglicky, arabsky, bulharsky, hebrejsky, chorvatsky, maďarsky, polsky, rumunsky, rusky, řecky, slovensky, slovinsky, srbsky, turecky, ukrajinsky

Obrazové formáty: 16:9 

Související produkty

(2x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 5. série Kolekce (7 DVD)

499 Kč

  (1x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 4. série Kolekce (5 DVD)

499 Kč

  (2x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 1. série Kolekce (11 DVD)

499 Kč

 

  (4x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 7. série Kolekce (6 DVD)

499 Kč

 

 
(4x)

ZOUFALÉ MANŽELKY - 8. série Kolekce (6 DVD)

499 Kč

 

 

Knick: Doktoři bez hranic 1. série Kolekce (4 DVD)

269 Kč

 

  (6x)

DEXTER - 2. série Kolekce (3 DVD)

399 Kč

 

  (11x)

HRA O TRŮNY - 1. série (CZ dabing) Kolekce Viva balení (5 Blu-ray)

1 199 Kč